0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #380 -: Ноември 17, 2011, 16:36:48 pm »
Дано Бог е с теб миличка! Дано не е извънматочна! Аз май месец преживях такъв ужас. Дано на никой никога не му се случва! По принцип при извънматочната има зацапване и много болки и така като не се вижда и нищо в матката, карат да правиш кръвен тест. Много рядко има извънматочна без тези симптоми-аз бях така и само по кръвния тест го установиха в края на 7ма седмица, но бе късно и се наложи и тръбата да ми махнат. Съмнявам се при теб да е това. Към момента щеше да имаш болки и зацапване.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #381 -: Ноември 17, 2011, 16:54:59 pm »
Дано Бог е с теб миличка! Дано не е извънматочна! Аз май месец преживях такъв ужас. Дано на никой никога не му се случва! По принцип при извънматочната има зацапване и много болки и така като не се вижда и нищо в матката, карат да правиш кръвен тест. Много рядко има извънматочна без тези симптоми-аз бях така и само по кръвния тест го установиха в края на 7ма седмица, но бе късно и се наложи и тръбата да ми махнат. Съмнявам се при теб да е това. Към момента щеше да имаш болки и зацапване.
Ох, миличка, малко ме успокои :balk_104: Аз нямам никакви оплаквания, абсолютно. Много лека тежест усещам ниско долу, но нищо повече. Док също каза, че се съмнява да е това, но иска да е сигура. Днес не успях да отида до лабораторията, но утре рано сутринта отивам. Дано всичко да е наред :bighug: Стискайте ми палци.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #382 -: Ноември 17, 2011, 18:41:50 pm »
 Всичко ще е наред сладката ми :balk_103:. Не се тревожи,миличка. Наистина ,ако беше извънматочна ,щеше да има и споменатите от Дидка симптоми. Чакаме утре непременно да пишеш кукло :cloud:. Много те гушкам и успех :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #383 -: Ноември 18, 2011, 10:04:09 am »
Аси,съжалявам да разбера,че не е бебе....,но сега се насяваме да е "малкия дявол" -искам да кажа нещо друго ,а не извънматочна.Аз също съм минала по-този път,но за щастие я хванах много навреме и с лапаро ми спасиха тръбата и всичко.Каквото и да е аз ти пожелавам късмет....прегръдки(ама много силни)
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #384 -: Ноември 18, 2011, 19:11:55 pm »
Момичета, току що си взех резултата. Не знам какво да кажа - 6,2  8O Нямам думи, не знам какво да си мисля....
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #385 -: Ноември 18, 2011, 19:19:37 pm »
Аселинка,напрви още едно тестче миличка. Оффф и аз не знам :cloud: .Дано вземат участие по-вещи момичета. Както и да е стискам  :crossfingers: да си бременна миличка.Поне на мен това ми говори резултата,ако не се лъжа :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #386 -: Ноември 18, 2011, 19:48:16 pm »
това е положителен резултат  8O , но не знаем кога е била ову,за да знаем дали е нормално или е прекалено нисък
Миличка,дано не е извънматочна,стискам палци да е много рано и да си имала късна овулация


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #387 -: Ноември 18, 2011, 23:00:27 pm »
Ох, не знам. Не мога да кажа, че не се притеснявам, но док ми каза, че едва ли е бременност, каза да изчакам до понеделник и да видим какъв ще е резултатът. Вече май се моля да е отрицателен, защото... По нищо не личи да съм имала О, което прави невъзможно да има бременност, каквато и да е, но това ЧХГ обърква картинката. Милички, стискайте палци да ми се размине ...
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 23:04:37 pm от Aselina »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #388 -: Ноември 20, 2011, 18:24:41 pm »
 Хайде ,не се тревожи Аселинка. Всичко е наред вече :balk_602:. Сега след Дуфастона ще ти дойде и после на нова сметка :bed:. Гушкам те силно ,миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #389 -: Ноември 23, 2011, 18:44:33 pm »
 :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #390 -: Ноември 24, 2011, 10:54:08 am »
Аселинка,всички сме с теб миличка! :balk_21:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #391 -: Ноември 24, 2011, 11:51:38 am »
Аселинка,всички сме с теб миличка! :balk_21:
:grouphug: :kiss: :kiss:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #392 -: Ноември 24, 2011, 14:22:49 pm »
 :hug2: :crossfingers: yahoo_17 :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #393 -: Ноември 24, 2011, 14:56:56 pm »
Миличките ми, много виновна се чувствам, че не съм ви писала скоро, но покрай апартамента имаме страшно много работа. Бързаме да оправим всичко, че да се местим. Иначе, няма и следа от вещици- не ще и не ще да идва. Днес ми е последния ден с Дуфастон-а, пък после - ще видим! Цeлувам ви, кукли, и силно, силно ви прегръщам! :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #394 -: Ноември 25, 2011, 09:57:37 am »
Миличката душица! Не се притеснявай и аз съм от 2 месеца с ремонти по нас и напълно те разбирам!Дано нещата при теб са едно прекрасно чудо на природата, едно изключение някакво и парадокс от който да излезе бебче!
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #395 -: Ноември 25, 2011, 15:31:08 pm »
Дано е бебче , естествено ако всичко е наред , ако ли не да идва тази гадна  :witch: и да се успокоиш.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #396 -: Ноември 25, 2011, 17:18:27 pm »
Ще са надявам всичко да е наред - до ден, два максимум трябва да се появи гадината. Ако не - пак ще се ходи при док. Да идва, да си ходи, че имам по-добри планове :) Една приятелка ми препоръча някакъв много добър доктор - Коларов от Майчин дом. Каза, че бил специалист по хормонален дисбаланс. Прочетох, че правил специални проучвания за СПКЯ, което може и да ми помогне :ask: Но... това са само планове. Ще видим какво ще стане. Стискайте ми палци, целувам ви :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #397 -: Ноември 25, 2011, 20:24:51 pm »
 Аселинка,пожелавам ти от все сърце и при вас нещата да се подредят както винаги си мечтала :balk_127:,и то много бързо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки сладуранке такава :balk_104:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #398 -: Ноември 26, 2011, 10:00:16 am »
Аселинка,дано скоро всичко си дойде на мястото..
Ако в понеделник ходиш на док - пиши как е минало..Стискам палци


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #399 -: Ноември 28, 2011, 20:27:43 pm »
 Аселинка до утре не трябва ли да ти дойде след Дуфастона. На мен ми дойде на 3-ят ден след като ги спрях,а на яна_86 изобщо не и дойде и както знаеш очаква бебче preggo. Дано да е и при теб така :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки сладка  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: