0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #320 -: Октомври 27, 2011, 17:28:30 pm »
 Така е Аселинка. Изтормози още малко половинката :bed:.  Нищо няма да му стане :balk_71:. Нали знаеш -целта оправдава средствата. Много късмет сладка :crossfingers:. Гушкам те :bighug: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #321 -: Октомври 28, 2011, 08:37:37 am »
И този месец май няма да е моят :balk_144: Тази Т направо ще ме побърка. Ама така е, с тия гадни кисти ... Както и да е, ако не този - следващия месец  :balk_48: Успех на вас, момичета! :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #322 -: Октомври 28, 2011, 08:49:38 am »
Наистина жалко, Аселинче, графиката е малко странна, но то пък, при колко идеални графики нищо не се получава, а понякога от там, от където най-малко очакваш изкача  :babyflips: ! Така че, Аселинче, надеждата е нашият вечен спътник! И всеки си има по нещо, не се притеснявай! Един ден всичко ще се подреди перфектно и ще видим мечтаните  :bfp: ! Дай Боже и да е по-скоро! Но всичко с времето си...  :hello: Цунки!  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 28, 2011, 08:53:51 am от rosefromstars »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #323 -: Октомври 28, 2011, 09:46:46 am »
с теб съм и аз...лудите графики са на мода :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #324 -: Октомври 28, 2011, 09:56:30 am »
Наистина жалко, Аселинче, графиката е малко странна, но то пък, при колко идеални графики нищо не се получава, а понякога от там, от където най-малко очакваш изкача  :babyflips: ! Така че, Аселинче, надеждата е нашият вечен спътник! И всеки си има по нещо, не се притеснявай! Един ден всичко ще се подреди перфектно и ще видим мечтаните  :bfp: ! Дай Боже и да е по-скоро! Но всичко с времето си...  :hello: Цунки!  :bighug: :bighug: :bighug:
Много вярно! При мен точно в такава графика станаха нещата при неуспешната бременност!
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #325 -: Октомври 28, 2011, 19:59:40 pm »
Аз ще кажа,че графиката хич не ми харесва ,а и като знам,че си с поликистоза..
Ще ходиш ли пак при Док.?


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #326 -: Октомври 28, 2011, 20:20:23 pm »
 Ох Аселинка,не знам какво да кажа сладка. Ние двечките  все не можем да се видим с нормална графика.Ту едно не ни е както трябва,ту друго. Дай Боже и нашите ходения по мъките скоро да свършат миличка и да се присъединим към майчетата. Много те гушкам слънце :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_21:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #327 -: Октомври 28, 2011, 21:20:07 pm »
Джолинка, и на мен не ми харесва, ама какво да правя ... това е положението. С док се разбрахме като ми дойде, което, колкото и да не ми се иска, ще се случи, да се чуем, за да ми даде нещо за стимулация. Само че, както имам намерение да постя от 15 ноември, май няма да има много смисъл. Сигурно ще отложа :bori_004: за след Нова година. През това време ще си пия билчиците, пък каквото стане.
Маргенце, дано, дано, миличка :balk_104: Все си мисля, че сме го заслужили, поне малко. Не знам защо така ни мъчи Дядо Боже  :dontknow:
Айде, лека вечер и много, много ви целувам :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #328 -: Октомври 29, 2011, 18:41:10 pm »
 Е,ще ни даде и на нас по едно бебче Дядо Божи,сигурна съм ,Аселинка. Няма как ще търпим миличка и ще чакаме колкото се наложи. И на нашата улица ще изгрее слънце :balk_103:. Много цунки сладка :bighug: :balk_21: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #329 -: Октомври 29, 2011, 19:42:30 pm »
Аселинче, аз постя и се причастявам почти всеки месец, и за това ти казвам, че поста не пречи, просто трябва да постиш правилно, да си пиеш лекарствата и да взимаш витамини спрямо нуждите и най-вече да имаш правилен хранителен режим, който е много важен през този период. Постът не означа да не ядеш въобще! Сутрин - закуска, към 10 плодове, на обед - обед, следобед - плодове и следобедна закуска, вечер - вечеря и после може пак пуканки или пак плодове или каквото искаш... Така, че не ти пречи да ядеш. Ако смяташ, че бебчо те е посетил, тогава правиш кръвен тест и ако той е положителен - спираш поста, защото църквата забранява пост по време на бременност. Но това не означава, че няма да можеш да се изповядаш и причастиш - напротив - няма да постиш, но пак ще се изповядаш и ще се причастиш! Така че, приветствам желанието ти да постиш, но повтарям - правилно, и те съветвам да послушаш лекаря си и да започнеш подходящо лечение и да продължиш с опитите! А Господ има последната дума! Успех, мила Аселинче!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #330 -: Октомври 29, 2011, 20:40:02 pm »
Рози, аз не се притесняам за храната, аз за Великден постих и нямах проблеми. Само че аз смятам да постя по правилата и да не правим секс, пък така няма как да стане бебо, затова си мисля, че няма смисъл от стимулация. Иначе си продължавам билките и ще се моля да помогнат да преборим кистите.
Целувки и лека и спокойна вечер!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #331 -: Октомври 29, 2011, 21:08:19 pm »
Ех, мила, Рождественският пост е по-лек, но ти си решаваш, а имаш и изповедник, който да ти разреши. През първата и последната седмица на Великите пости е абсолютно забранено, а не сега. Освен това, това не е просто секс, а бебеправене, и влиза към съпружеските задължения. Но ти си решаваш... Аз лично желая бебчо и определено не си намирам оправдания да не правя опити. Особено пък църковни... Може би пък имаш нужда от почивка и тя да ти се отрази добре, да се чувстваш след това превъзходно и от първия път да стане... Дано да си починеш през този период добре и с нови сили от раз да прогониш  :witch: ! Дай Боже!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #332 -: Октомври 30, 2011, 08:59:08 am »
Аси щом си решила да постиш, направи го. Дай си 1 месец покрай постенето една хубава почивка, прочисти си организма, пий си билчиците и нещата ще са даже още по-благоприятни в последствие за каквото и да решиш да правиш. Не бързай само със стимулациите, поне докато не се помъчиш с нещо друго за лечение на поликистозата. Ти си решаваш миличка! От мен късмет!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #333 -: Октомври 30, 2011, 15:57:25 pm »
Аселинка пожелавам ти много късмет сладка,каквото и да решиш :crossfingers: . Ти и само Ти можеш да решаваш сама за себе си  кое е най-добро. Ние те подкрепяме и се молим за теб :bighug:. Много цунки сладка и дано Господ скоро те дари с така очакваното бебче :balk_21: :bighug: :goodluck: :babyflips:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #334 -: Октомври 30, 2011, 19:38:27 pm »
Благодаря ви, милите ми, много ви благодаря за подкрепата. Имам някакво вътрешно усещане, че е добре да си дам почивка по време на постите, да се пречистя, и след това с нови сили напред! Целувам ви и късмет на всички :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #335 -: Октомври 30, 2011, 21:40:16 pm »
Приятна почивка, Аселинче! Сигурна съм, че всичко ще се подреди перфектно! Понякога наистина човек има нужда от почивка и очистване на тялото и душата!  Радвам се, че съчетаваш това с поста и го принасяш в дар на Бога! Това е красотата в живота! Обновява се и се очиства тялото и душата и се облагородява човешката природа... Не забравяй накрая да се причастиш! От утре и аз съм в пост до 8 ноември, когато ще взема причастие. Успех с поста и дано по Рождество всичките ни графики се изпълнят с  :bfp::goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #336 -: Октомври 31, 2011, 09:14:35 am »
Миличка почини си и събери силички! Дано веднага след това Господ те възнагради за търпението и усилията! :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #337 -: Октомври 31, 2011, 19:04:02 pm »
Eй, момичета, не ме отписвайте още  :balk_56: Имам още 2 седмици, ако дойде вещицата скоро, може пък и да се класирам, кой знае  :balk_600:
Благодаря ви за милите пожелания, нека се връщат на всички, до една! Успех, мили мои, и приятна вечер :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #338 -: Октомври 31, 2011, 19:41:54 pm »
Аселинка милиличка пожелавам ти от все сърце изобщо да не стигнеш до Коледните пости :babyflips:.Дано още преди тях ни се похвалиш ,че ще ставаш мама. Много цунки сладка :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #339 -: Октомври 31, 2011, 21:53:46 pm »
Ами аз дето от 14 год.не ям месо т.е постя постоянно всеки ден :D.Но щом ти го чувстваш така и ще се чувстваш по-добре направи го аз те подкрепям. :bighug: :goodluck: :crossfingers: :bfp: :babyflips: