0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #260 -: Октомври 15, 2011, 22:14:26 pm »
 :youwoman: :oops: май се повтарям, но много, много ти благодаря предварително  :balk_104:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #261 -: Октомври 15, 2011, 22:33:25 pm »
Каквото мога ще ти изнамеря още! Радвам се да ти бъда полезна/знам каквое/.Спинкай спокойно и непреставайте в никакъв случай с опитите по естествен път да си стане бебо.Утре пак тук да се подкрепяме! :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #262 -: Октомври 16, 2011, 08:08:08 am »
Асенце, миличка, всичко ще се нареди :) Радвам се, че изследванията са добре!  Ще подсилите плувците и  :bfp::bighug: :crossfingers:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #263 -: Октомври 16, 2011, 09:42:42 am »
Добро утро скъпа! Сигурно вече запарваш чайчетата! :D
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #264 -: Октомври 16, 2011, 11:31:38 am »
Добро утро, сладурки  :balk_104: и честит първи сняг! Запарвам чайче на милото , мен още няма :) Мислех да отида до аптеката на Поп Богомил, но те пък не работят днес, така че, ще остане за друг път.
А колкото за опитите по естествен начин, нещо като че ли ми изчезна ентусиазма :balk_144:  С тая Т и тия яйчници... до никъде няма да я докараме, но надеждата ни остава де :) Гушкам ви :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #265 -: Октомври 16, 2011, 11:43:18 am »
Да не съм те чула да се съмняваш в каквото и да било ,че е възможн!Ще се бориш и правиш всичко, което трябва до последно.Ето ти и рецептичка, която в тази аптека можеш да си е поръчаш направо да ти е направят. В нея си има даже и специалист, който като му разкажеш за състоянието ти-ти казва какво трябва да правиш и какво да вземате и ти и мъжа ти. КОПИРАМ ти нещо,което съм намерила и аз също пия, но заради тръбичката ми:
КИСТА НА ЯЙЧНИКА, ПРОЧИСТВАНЕ НА ТРЪБИ
С тази рецепта, която пих в продължение на 4 месеца 4 пъти дневно по 150 мл на гладно си прочистих маточните тръби, които бяха запушени и неутрализирах киста в левия яйчник (колкото кокоше яйце) и 2 малки кисти на десния (колкото лешник).

А ето я и рецептата:

червен кантарион – 1 суп. лъжица
жълта кантариона – 2 суп. лъжици
бял равнец – 2 суп. лъжици
цариче – 2 суп. лъжици
гръмотрън – 2 суп. лъжици

Смесват се билките и се сипват в 600 мл вода. Ври 1 мин. Престоява 30 мин., прецежда се и се пие 3 пъти дневно(по около 130 -150 мл)

За успешното лечение важни роли играят не само храненето, подходящите фиторецепти (или други), но и до голяма степен емоционалната хармония и топлия микроклимат около нас.
Вземаш си от всички билки по 50 или 100гр. и си ги правиш пропорциите всеки ден.
« Последна редакция: Октомври 16, 2011, 11:51:26 am от dida771 »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #266 -: Октомври 16, 2011, 12:09:03 pm »
Хей Аси никакво отчайване :balk_77:.Пий си чайчето и наблюдавай снежко,а бебчо ще дойде много скоро. :goodluck: :bighug: :crossfingers: :babyflips:
Късмет в улова мила!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #267 -: Октомври 16, 2011, 18:08:42 pm »
Диде, мерси за съветите  :balk_81: Дай Боже поне временно да се справя с тия гадни кисти, колкото да си имам едно малко :bori_004:, пък после каквото ще да става  :drunk:
Миленка, чул те Господ, миличка, и аз го чакам вече да дойде :balk_48:
:bighug:
P.S. Лелее, колко ми е студеноо :stuuud:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #268 -: Октомври 16, 2011, 18:38:15 pm »
Аси,с толкова много чай....няма как да не стане :D.
Казвам това с усмивка и надигам да отпия от билковата отвара с която се наливам и аз,както се казва-не знаеш кое ще ти помогне :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #269 -: Октомври 16, 2011, 18:48:20 pm »
 Еееей Аселинка сладка,ще си имате  :babyflips:миличка. Пий си чайчето и нареждай  :heartbeat: и бебо няма да закъснее. Сега щом вече си имате и сняг,ще се гушкате още-повече :bed:. Гушкам те сладуранке такава и горе нослето :bighug: :balk_104: :goodluck:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #270 -: Октомври 17, 2011, 11:10:02 am »
Асинка как си скъпа?! Графиката върви добре ама сърчица нещо няма-защо така!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #271 -: Октомври 17, 2011, 16:28:33 pm »
Добре съм, Диде, не се оплаквам :) :heartbeat: няма, защото не сме слагали  :balk_159: Моето момче трябваше да се пази до петък заради спермограмата, а пък вещицата не си беше тръгнала преди това. А събота и неделя така бях овесила нос, че... само до сърца ми беше :balk_144:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #272 -: Октомври 17, 2011, 16:48:10 pm »
 Ей сладурче,по-ведро миличка :balk_77:. Абе аз тебе ще те понатупам вече osi_6. Аселинка,съвземи се !Всичко ти предстои слънчице. Ти си толкова млада. Виж аз вече по принцип трябваше да съм баба ,но не се отказвам още . Бори се до край . Няма време за отчаяние и сълзи. Горе главата . Аз знам,че ще успеете и ще си имате :babyflips: .Не се тревожи изобщо. Много те гушкам кукло :bighug: :bighug: :bighug:.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #273 -: Октомври 17, 2011, 21:41:00 pm »
Аселинка страхотни новини миличка  :)
Кистите не ги мисли той док ще се погрижи за тях,виж Жолинката  :D и ти ще я последваш.Няма да се плашиш миличка.Напред и само напред  :hug2: :kiss:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #274 -: Октомври 17, 2011, 22:13:51 pm »
Знаеш,че имаш и моите палчета миличка.. :youwoman: :bighug:


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #275 -: Октомври 18, 2011, 07:58:33 am »
Добре съм, Диде, не се оплаквам :) :heartbeat: няма, защото не сме слагали  :balk_159: Моето момче трябваше да се пази до петък заради спермограмата, а пък вещицата не си беше тръгнала преди това. А събота и неделя така бях овесила нос, че... само до сърца ми беше :balk_144:
Здравей мила! Каквото трябва да правите ще го правите, то даже и невъзможното ако трабва ще направите! Никакво предаване и овесване на нос, че ще те натупкам! Сигурна съм, че в скоро време чудото ще стане! :bighug: :bfp: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #276 -: Октомври 18, 2011, 08:44:12 am »
Аси,аз съм с теб...милото ми!Чудеса стават постоянно
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #277 -: Октомври 18, 2011, 19:13:13 pm »
Момичета, прави сте! Обявявам война на кистите и ще се боря за :bori_004: Не ме интересува! Първата битка почти съм я изгубила, но няма да се дам без бой! Благодаря ви за куража :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #278 -: Октомври 18, 2011, 19:19:58 pm »
Статията ми от сутринта копира ли си е osi_9
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #279 -: Октомври 18, 2011, 19:48:10 pm »
мили4ка никакво   даване 4е  ще  има  osi_6 :bighug: :goodluck:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br