0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #240 -: Октомври 11, 2011, 19:28:59 pm »
Само със стимулацията с Клостилбегит имах овулация миличка..без него нямах ову..
Уж казват,че с високо LH и ниско FSH ,може да се говори за поликистоза,но аз бях със такива показатели и нямах поликистоза.
При мен проблема беше непукането на фоликулите,предполагам ,че и LH играеше роля затова...не знам миличка..
Но задължително трябва да го обсъдиш с доктора..да видим той какво ще каже.
Може да е моментно покачване..и другия месец да са нормални нещата:)
Късмет миличка,с теб съм


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #241 -: Октомври 12, 2011, 08:30:58 am »
Ох, нямах търпение и се обадих в лабораторията за резултатите. Оказа се, че и ТАТ и МАТ са добре, нямало абсолютно никакво отклонение. Сега остава да изчакам да ми се обади док и да ми каже дали ще може още утре да направим снимката. Казах й какви са резултатите на LH и FSH, ясна й била картинката - при тези стойности няма как да има О. Още повече, че като си погледна изследванията от ЮНИ 2010 - LH-то пак е много високо.
Гушкам ви мнооого :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #242 -: Октомври 12, 2011, 08:48:20 am »
Същото положение беше и при мен миличка и с помощта на доки нещата се оправиха :)
Надявам се съвсем скоро видим  и твоя :bfp:
Целувам те и ще те наглеждам  :wink:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #243 -: Октомври 12, 2011, 14:30:29 pm »
Аси всичко ще се нареди с помощта на доки,както казва и Жолка.Имай търпение мила.Целувки мила :bighug: :bighug: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #244 -: Октомври 13, 2011, 18:04:27 pm »
 Аселинка щом веднъж си се захванала ,всичко ще е както трябва :balk_103:. То при нас няма да мине без намесата на доки,но със сигурност обаче ще има положителен резултат скоро preggo. Спокойно и бъди послушно момиченце. Гушкам те :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #245 -: Октомври 13, 2011, 18:55:21 pm »
Момичета, толкова много работа и неща ми се струпаха за малко време, че не знам къде се намирам :) Имам и по съвсем малко време да вляза, колкото да ви нагледам.
А сега да се похваля, днес ходих на снимка и се оказа, че и двете ми тръби са добре  :balk_48: Едната правела малък сак, но това не трябвало да ме притеснява. Лошото е, че ренгенологът е в отпуск до края на месеца и чак след това ще имам окончателен резултат. Но засега и това ме устройва 8)
Утре милото е на спермограма, така че, той ще има нужда от палчета :crossfingers: Ще се отчета и утре! Гушкаммммм :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #246 -: Октомври 13, 2011, 20:46:58 pm »
Браво миличка :) и спермограмата ще е добра..сигурна съм..ще чакам с нетърпение добри новини!!


*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #247 -: Октомври 14, 2011, 00:57:00 am »
И аз си пусках днес ФСХ , но резултатите ще ми ги кажат чак след месец :(
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #248 -: Октомври 14, 2011, 14:57:57 pm »
 :balk_46: Аси радвам се хубавите резултати,хайде чакаме и на мъжо..... :sperm2:.Успех мила стискам палцииии. :goodluck: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #249 -: Октомври 14, 2011, 17:51:24 pm »
 Аселинка страхотна новина пиленце :balk_46:. Браво. Стискам палчета и при милото ти всичко да е наред и не остава нищо друго ,освен да видим и твоите :bfp1:. Успех сладка. Гушкам те много :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #250 -: Октомври 14, 2011, 22:07:08 pm »
Момичета, резултатите и на милото са добри  :balk_81: Слава Богу, всичко е наред. Без морфологични изменения са 15% при норма >14, нормалноподвижни са 50%, слабоподвижни 12%, а останалите - неподвижни. Има още какво да се желае, малко са ни мързеливички плувците, но заключението е Normozoospermia. :bighug: :balk_104:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #251 -: Октомври 15, 2011, 08:59:09 am »
 :drunk: Казах ли ти миличка,сега само трябва да оправите LH...
Целувки и много успех


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #252 -: Октомври 15, 2011, 09:22:30 am »
Супер, Аселинче! При Жулито всичко е наред и при теб ще бъде! Само се бори, че без борба няма и победа! Успех!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #253 -: Октомври 15, 2011, 09:48:49 am »
Ето това е Аселинка :balk_47:. Значи сега трябва да се успокоиш и да си чака ш търпеливо бебо. Той ще дойде когато раши,но ще дойде със сигурност :balk_103:.Дай Боже да е още този месец миличка :crossfingers:. Цунки сладуранке :bighug: :goodluck:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #254 -: Октомври 15, 2011, 10:34:44 am »
Супер облекчение е това, когато го разбереш. От личен опит го казвам! Сега спокойствие и търпение. Има много неща за подсилване на подвижността на плувците, което не е лошо профилактично да взема скъпия ти. :D :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #255 -: Октомври 15, 2011, 11:53:20 am »
Благодаря ви, милички :) Камък падна от плещите и на двамата, така че, сме много по-спокойни.
Диди, знаеш ли нещо конкретно, което може да подсили плувците, така че да по-бързички :ask:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #256 -: Октомври 15, 2011, 21:26:08 pm »
Благодаря ви, милички :) Камък падна от плещите и на двамата, така че, сме много по-спокойни.
Диди, знаеш ли нещо конкретно, което може да подсили плувците, така че да по-бързички :ask:

Купуваш билката бабини зъби,но не тая в пакетчетата а в насипно състояние от билкова аптека.Сутрин 1 супена лъжица от билката да заври в 350-400мл.вода за около 2-3минути.Кисне около 20минути -прецеждаш.Половината да е изпие сутринта/може да му сложиш и малко мед/,другата половина вечерта/втората част съхраняваш в хладилника/.Това е добре да се пие на гладно преди ядене.Мурсалски чай-без значение кога и как можеш да му правиш да пие честичко а и дава желание за секс! :D Но най-напред те съветвам да купите L-карнетин /на Адифарма е по евтин около17.50лв./това е супер за подвижността на сперматозоидите и доктори го препоръчват. За жените белия равнец е безценна билка и пиенето й постоянно прави чудеса.Особенно помага за ЦС.
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 21:28:08 pm от dida771 »
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #257 -: Октомври 15, 2011, 21:38:11 pm »
ОСОБЕНО ВАЖНИ ЗА МЪЖЕТЕ
Цинк. Изследванията показват, че консумирането на 25-50 мг цинк на ден има положителни последствия за превъзмогването на мъжката импотентност. Той се съдържа в ядките, семената, зърнените храни и маята.
Витамин Е. Това хранително вещество може да подобри импрегниращата способност на спермата. Хранителните източници на витамин е са пшеничените зародиши и необработените ядки.
L-карнитин. Безплодието, дължащо се на слаба сперматозоидна подвижност, може да е предизвикано от недостиг на карнитин. Карнитинът е важен за сърдечния мускул. Изследванията показват, че той повишава сперматозоидната подвижност, приеман ежедневно в продължение на четири месеца по 3000 мг перорално.
За мъжете се препоръчват специално цинк, селен и витамините Е, Д и С
• Женшен
Стимулира имунната система и може да помогне срещу мъжката импотентност и да подобри мъжкия фертилитет. Резултатите от тестове показват, че той засилва сексуалното желание, повишава нивата на тестостерона и увеличава концентрацията и подвижността на спермата.
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 22:05:27 pm от dida771 »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #258 -: Октомври 15, 2011, 21:57:39 pm »
 :youwoman: :bighug: Благодаря за инфото, Диде :thankyousign: Аз имам мурсалски чай, така че още от утре може да започнем с него.
Лошото е, че при мен е по-сериозният проблем :( Днес бях на профилактичен преглед в болница Щерев ( инициативата на Зачатие за цитонамазка и УЗИ) и докторът, като ми видя яйчниците и изследванията каза, че "с тия яйчници едва ли ще забременея без стимулация, дори при мъжа ми всичкo да е 100%"  :balk_144: Мислех си, дали има билки, които помагат при поликистоза? Евентуално с тях да пробвам, вместо с хормони да ме тъпчат :ask:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #259 -: Октомври 15, 2011, 22:09:12 pm »
Да има и ще ти потърса от моите изватки информация!На вас не Ви пречи да си действату по процедурата и да чакате, но през това време докато дойде момента с помоща на природата да направите чудото  :D Като за начало чай от цариче и бял равнец започваш задължително.По 1с.л.голяма в 500мл.вода за заври и веднага махаш. Кисне около10мин. и прецеждаш/много постоянство трябва -всеки ден/
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 22:21:26 pm от dida771 »