0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #220 -: Октомври 05, 2011, 21:55:32 pm »
Миличка,къде ще правиш снимката?
Дано в петък имаш добри новини.Късмет миличка!


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #221 -: Октомври 05, 2011, 22:10:53 pm »
Ох, Jolie, какво да ти кажа - в Тина Киркова иска да я направя моята гинеколожка. Не знам, каза ми, ти ми дай 150 лв., а пък аз ще ги дам на ренгенолога  :balk_80: Не че ми е за парите, но много странно ми стана, малко като на пазара. Сега ще потърся повече инфо, ще се консултирам и с GP-то, да видим тя какво ще ми каже. Ти знаеш ли нещо за тая ЦС, къде е най-добре да се направи? Иначе си имам фоликулче около 12 мм :party:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #222 -: Октомври 05, 2011, 23:10:54 pm »
Ох Аси,не се паникьосвай всичко ще е наред,аз си нямам напредстава какви са всичките тези изследвания,но ти скискам палци.Дано до няколко дни всичко отмине,пожелавам ти го от все сърце.Чакаме хубави новини. :goodluck: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #223 -: Октомври 05, 2011, 23:19:26 pm »
Аселинка не се притеснявай !
На мен също ми се е случвало да ми идва 10 дена по рано , макар че съм с много редовен цикъл и на следващия месец всичко ми е било наред!
Просто не си втълпявай , че непременно трябва да ти има нещо !
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #224 -: Октомври 06, 2011, 07:47:13 am »
На мен ми правиха хидротубация,пак е за проходимостта на тръбите и ми струваше 120 лв


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #225 -: Октомври 06, 2011, 13:05:19 pm »
На мен ми правиха хидротубация,пак е за проходимостта на тръбите и ми струваше 120 лв
и на мене  хидротубация и персофлация....и двете са гадни ,но пък знам ,че тръбите ми са напълно проходими...няма страшно Аси...хващай се сериозно за Док и резултата ще дойде...
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #226 -: Октомври 06, 2011, 17:52:24 pm »
 Аселинка,направи цветната снимка миличка.Направи я за твое успокоение,а и ако има нещо,което разбира се не ти пожелавам слънчице,да се вземат мерки,а и да си спокойна  че там всичко е наред.Щом започна и ти сериозна работа с доки ,то резултата  preggoняма да закъснее миличка :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #227 -: Октомври 06, 2011, 18:13:55 pm »
Аселинка стискам палци като направиш ЦС всичко да е наред.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #228 -: Октомври 06, 2011, 20:51:20 pm »
Страхотни, както винаги :balk_104: Благодаря за съпричастността, милички! Ще я направя тази снимка, пък каквото ще да става  :rockon: Утре ще си направя хормоните, дано да излязат нормални нещата, пък другата седмица ще е сериозна - снимка, спермограма на милото, но поне след 2 седмици, дай Боже всичко да е наред, ще сме по-спокойни и ще знаем, че е въпрос на време :bori_004: да се появи! Гушкам ви, сладурки :bighug: Много ми помагате  osi_9 :thankyousign:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #229 -: Октомври 06, 2011, 22:42:29 pm »
Точно така Аси действай!Нека ти се изясни всичко и да започнеш на чисто.Стискам палци и дано този месец в който аз съм родена ти донесе :bori_004: :bori_007:Късмет мила и чакаме си новините тези дни! :goodluck: :bighug: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #230 -: Октомври 07, 2011, 14:44:17 pm »
 Аселинче,чакаме резултатите от хормоналните изследвания слънчице. Дай Боже всичо да е наред и да не се налага да пиеш много лекарства :crossfingers:.И аз ще те последвам ,защото и при мен този месец е така :balk_144:.Цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #231 -: Октомври 08, 2011, 08:54:42 am »
Аси, целувам те миличка,ще чакам резултатите и дано всичко е наред!
Съвсем скоро и ти ще видиш твоите  :bfp: ,сигурна съм! :bighug: :goodluck:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #232 -: Октомври 08, 2011, 09:35:35 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #233 -: Октомври 08, 2011, 22:29:02 pm »
Ето ме и мен, момичета! Вчера си направих хормоните, половите са станали днес, а останалите - ТАТ и МАТ ще станат в сряда. За съжаление не успях да отида до лабораторията днес, но се обадих по телефона, за да ми кажат как са резултатите. Лоши новини - LH e малко над 3, а FSH - над 10  :balk_133: Направо не знам  :balk_80: Хубавото е, че останалите - тестостерон, TSH и Т4 са в нормата. В понеделник ще си взема резултатите и ще ги споделя с вас. Сега остава да изчакам другите 2 хормона и ще се видя пак с док, дано да има решение на проблема :crossfingers: Дано да се маха тая гадната :witch:, че още тази седмица да направя снимката, а милото да направи спермограмата в петък, че да станат още по-ясни нещата. Благодаря ви за подкрепата, милички! :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #234 -: Октомври 09, 2011, 09:59:18 am »
 Аселинка,няма да се притесняваш кукло.Каквото и да има доки ще помогне.Та нали за това са лекарите. Всичко ще се оправи и много скоро и вие ще си имате едно малко сладко :babyflips:. Ще видиш миличка :balk_103:. Много цунки и успех слънчице :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #235 -: Октомври 09, 2011, 10:03:09 am »
Мишка,LH то според мен е добре,но ще видим референтните стойности...За ФСХ - може просто да е случайно завишен...не се притеснявай!
Аз бях с много високо ЛХ и около 9-10 FSH и всичко се нареди като слушах док...не се притеснявай,знам че всичко ще е наред!


*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #236 -: Октомври 10, 2011, 12:09:59 pm »
Мила дано доки ти предпише точните лекарства и скоро да има едни страхотни резултати.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #237 -: Октомври 10, 2011, 19:14:26 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #238 -: Октомври 11, 2011, 11:04:04 am »
Милички, чак днес си взех резултатите. Объркала съм се, LH е 10,95 ( 1,5 - 8 ), а FSH е 3,65 (3,80-10) Не са никак добре, доколкото виждам :( Добре че другите са ОК. Ще се обаждам на док днес да видим дали ще мога да направя снимката оща тази седмица, ако не - другия месец. Утре трябва само да излязат ТАТ и МАТ и ще се ориентираме по-добре в ситуацията.
Jolie, как ти оправиха високото LH? На мен преди няколко месеца също беше високо и док настояваше да пия противозачатъчни. Дано сега не е на същото мнение :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #239 -: Октомври 11, 2011, 18:26:59 pm »
 Аселинка,много ти стискам палчета сладка да се оправяш бързо и да не ти се налага да се тъпчеш много с хормони .Пиши утре как са другите изследвания. Много цунки кукло :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: