0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #180 -: Септември 28, 2011, 22:53:20 pm »
Съжалявам ,че те натъжих миличка.. :( , но той се пие след овулацията и подпомага прогестерона , нещо като моя утрогестан и дуфастона...но прогестрона се покачва след овулация до идването на новия цикъл, а естрогенът действа до овулацията..
Той не те ли вика този месец пак?
Дали не трябва да го почнеш когато мине ову-то?
Късмет миличка :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #181 -: Септември 28, 2011, 23:12:28 pm »
Eх, Jolie, не си ме натъжила ти, миличка :youwoman:! Сега като се замисля, той май очакваше О да ми е около 10 ден, т.е. днес, и ми каза да почна Оргаметрила. Днес бързаше страшно много, аз му се изтресох без час, а пък той днес и утре не преглежда, та може и за това да е пропуснал да ми каже да не го пия това хапче, щото явно няма скоро да ме споходи О, с тия размери. И аз не знам какво да правя вече. И с него, и без него, май тоя цикъл съвсем ще го пропусна, щото хич не съм в кондиция  :balk_144: Май ще го пиша дъждовен :cloud:  :balk_69:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #182 -: Септември 29, 2011, 16:54:15 pm »
Аселинка сладка aз съм на мнение,че трябва да слушаме доки.Той на всяка цена знае нещо повече от нас.Пък в крайна сметка ако се съмняваш в неговите заключения,потърси и второ мнение. Знам ли и аз. Като гледам,обаче т. се покачва  :balk_103:.Може пък нещата да се нормализират. Много цунки слънчице и късмет :balk_104: :balk_104: :balk_104: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #183 -: Септември 30, 2011, 09:16:36 am »
Като се замисля, той ми предписа Оргаметрила, защото на 20 ден прогестерона беше нисък. Затова, няма да го пия сега, пък каквото стане. Колкото до Т, като гледам как върви, май е възможно О да е била на 8 ден, много подло :balk_144: Надявам се някое от фоликулчетата да нарасне и да се спука още този месец, ако не следващия, какво да се прави. Мислите ли, че е възможно О да е била толкова рано? :ask:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #184 -: Септември 30, 2011, 09:52:09 am »
Не може да е минала ову,с размерите на фоликулите ,които док е казал.
Обикновено без стимулация,от всичките тези фоликули,ще има един максимум 2 доминантни фоликула...но все още ову не е минала поне според мен.
В момента,в който БТ я покаже...би трябвало да няма проблем да почнеш оргаметрила:)
Късмет миличка,ще те наглеждам..


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #185 -: Септември 30, 2011, 12:21:52 pm »
Аселинка мила извинявай че се намесвам но мисля че трябва да слушаш док,ако му нямаш доверие смени го.Нещата ще се нормализират при теб с помощта на док,аз силно вярвам в това  :bighug: :bighug: :bighug:
Късмет миличка   :goodluck:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #186 -: Септември 30, 2011, 12:32:18 pm »
Аз много се извинявам, просто изказах мнение за оргаметрила..
Не съм доктор,какъвто е твоя миличка.Просто чета и реших да ти покажа какво пишат и другите момичета.В никакъв случай не искам да кажа ,че доктора греши.
Но не можеш ли да му се обадиш,най-добре :)
И отново се извинявам ако по някакъв начин с моето изказване съм навредила  :oops:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #187 -: Септември 30, 2011, 15:51:51 pm »
Jolie, изобщо не се притеснявай, миличка :balk_104:  Аз си мислех абсолютно същото. Ще се обадя на док по-късничко, и ще разбера какво точно трябва да направя. Аз си мислех, че може О да е била преди фоликулометрията и затова док да не я е засякъл. Както и да е, ще поживеем и ще видим какво ще стане! Гушкам ви! :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #188 -: Септември 30, 2011, 18:47:21 pm »
Аселинка не трябва да е минало овуто миличка. Пиши,ако говориш с доки,да кажеш той на какво мнение е. Цунки сладуранке :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #189 -: Септември 30, 2011, 19:07:12 pm »
Моя док не можах да го открия, но говорих с предишната ми гинеколожка, която хич не беше лоша, но ми е доста далеч, на другия край на София. Обясних й какво е положението и тя ме посъветва да НЕ го пия Оргаметрила, още по-малко ако не е минала О. Разбрахме се да се чуем пак следващата седмица, и ако не друго, то поне ще имам още едно мнение. Гушкам ви :bighug: и  :thankyousign:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #190 -: Септември 30, 2011, 19:22:59 pm »
Радвам се,че вече си по-спокойна миличка,успех ! :D :wink: :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #191 -: Октомври 01, 2011, 17:45:15 pm »
 Така е Аселинка. Когато се съмняваш ,винаги потърси друго мнение. Много късмет този месец сладуранке :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цункам те :balk_104:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #192 -: Октомври 01, 2011, 21:24:02 pm »
Аселинка много хубаво че си се допитала и до друг лекар и особено след като си била доволна от нея .Успех!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #193 -: Октомври 02, 2011, 23:10:36 pm »
Аселинка,какъв е този тест на 14-тия ден миличка :balk_160:? Да не си се объркала? Каквото и да е ,стискам ти много палчета този месец да се похвалиш и ти :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки слънчице :bighug: :balk_104: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #194 -: Октомври 02, 2011, 23:58:58 pm »
Аси да не си объркала теста за О с теста за  :bfp:,много рано скъпа.Стискаме ти :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #195 -: Октомври 03, 2011, 10:39:14 am »
Денис , би ли ми погледнала графиката  плс :)

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #196 -: Октомври 03, 2011, 13:33:41 pm »
Аси да не си объркала теста за О с теста за  :bfp:,много рано скъпа.Стискаме ти :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Малее, съвсем съм се сбъркала :D  Да, така е, объркала съм графичките. Мерси, че си забелязала, Миленче :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #197 -: Октомври 03, 2011, 14:08:16 pm »
Сладуранка!И аз ги правя тия грешки... osi_9
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #198 -: Октомври 03, 2011, 15:11:24 pm »
Аси да не си объркала теста за О с теста за  :bfp:,много рано скъпа.Стискаме ти :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Малее, съвсем съм се сбъркала :D  Да, така е, объркала съм графичките. Мерси, че си забелязала, Миленче :balk_104:
Случва се. :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:
Добър улов мила!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #199 -: Октомври 03, 2011, 15:28:42 pm »
Аселинче, то като гледам май ми се струва, че днес е овуто....