0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #160 -: Септември 20, 2011, 19:58:06 pm »
Аселинка,дай Боже всичко при милото ти да е ОК :crossfingers:.То ние ,че ще ходим на ремонт ще ходим :balk_71:,но поне дано мъжете ни не бъдат подложени на допълнителен тормоз. И така им се изправя косата  :balk_161:с всичко кеото чуват и виждат около с нас :balk_132:. Много цунки миличка :bighug: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #161 -: Септември 21, 2011, 09:09:18 am »
Дано, Марги, дано :balk_104: Той вече по-добре приема идеята да се изследва, даже и шегички пуска  :lol:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #162 -: Септември 21, 2011, 09:27:52 am »
С моето момче си бяхме дали срок, ако не успеем да си направим бебе до края на миналата година тръгваме по лекари. Както ви е ясно резултат нямаше и тръгнахме, първо аз, подложих се на какво ли не и като при мен не излезе нищо той каза сега съм аз на ред. Мога да кажа, че полага неимоверни усилия. Пие все възможни лекарства, вкъщи е като в аптека. Старае се! И най-важното е, че има надежда в себе си, което е много важно и много трудно. А бе щом го завлякох на билкар и сега всеки ден варим отвари....какво да ви кажа.

С тези думи исках да ти дам надежда Асе. Да го подкрепяш до колкото ти е възможно. Нали знаеш един мъж като приеме нещо като своя идея и цел нещата стават по различни, повече се старае...

Хайде мила, лек ден!
Краси

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #163 -: Септември 21, 2011, 16:39:18 pm »
 Това е добре Аселинка,че не пада духом. Подкрепяй го,а даже и да не са съвсем наред нещата и при него,което разбира се не ви пожелавам изобщо,винаги бъди до него и никога не му натяквай нищо,защото последствията може да са пагубни. Много късмет сладуранке :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #164 -: Септември 21, 2011, 19:57:17 pm »
Аселинче, ако се притеснява от чуждата обстановка, както моето мило, може да се насочиш към лаборатория или клиника, която да е близо до вас или до хотела ви, където той да приготви кофичката и да я занесе под мишница до лабораторията или клиниката за изследване. Моето мило така направи. Важното е до 5 мин. да стигне до мястото, където ще бъдат изследвани.  :sperm2:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #165 -: Септември 21, 2011, 22:16:35 pm »
 :bighug: :bighug: :balk_104:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #166 -: Септември 22, 2011, 11:35:44 am »
Момичета, страхотни сте, както винаги :grouphug: Благодаря ви за подкрепата! И аз се опитвам да подкрепям милото, и май успявам, защото вчера сам отвори темата (аз си бях обещала, че няма да го тормозя много) и каза, че вече се е поуспокоил, като съм му разказала, че дори и да има проблем, той може да се разреши. Гушкам ви всичките! :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #167 -: Септември 22, 2011, 15:52:35 pm »
Браво Аселинка :balk_47:. Така е всички проблеми могат да се решат,важното е да има разбирателство и взаимно уважение. Какъвто и да е проблемът ,никога не трябва да забравяме,че той е общ,а не само на единият  от нас , и заедно ще го решим :balk_103:. Много цунки и успех сладка :balk_104: :bighug: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #168 -: Септември 24, 2011, 18:55:38 pm »
Аселинка къде се дянахте всичи слънчице :ask:? Голямо затишие  е тези дни :balk_161:.Много късмет миличка,каквото и да ти се случва :goodluck:. Цунки :bighug: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #169 -: Септември 27, 2011, 17:44:09 pm »
 Аселинка,къде си бе душко. Направо ни забрави :balk_77:. Температурата ти се повичава лека по лека.Дай Боже да успеете този месец и видим най-сетне това твое :bfp1:,дето се дърпа толкова. Много цунки миличка :balk_104: :bighug: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #170 -: Септември 27, 2011, 17:54:09 pm »
Тука съм, сладур, само дето имаме тоооолкова много задачки с милото, че не ни остава време да се видим, какво остава и да поработим  :balk_56:  Утре съм при док, за да видим малкото ми фоликулче от миналия месец докъде е стигналo, пък дано да стане работата  :balk_602: Благодаря ти, че ме наглеждаш, миличка! Много те гушкам :bighug: :balk_104: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #171 -: Септември 27, 2011, 19:48:07 pm »
Е Аселинка, най-накрая се появи миличка...късмет и много стиснати палци..
Пиши как е минало след прегледа :)
 :bighug: :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #172 -: Септември 28, 2011, 08:56:58 am »
Ето ме, видяхме се с док. Резултатите от фоликулометрията ги сложих в графиката. Има няколко фоликулчета, които може и да се спукат. Попитах го колко трябва да станат големи, за да се спукат, а той ми вика, не се притеснявай, те си знаят кога :) Поработете следващите дни, и като ти закъснее, ела да се видим  :balk_103: Вие какво мислите, размерът (на фоликулите де  :balk_56: ) има ли значение? :bighug: :balk_104: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #173 -: Септември 28, 2011, 09:48:22 am »
Асе, аз нищо не разбирам от тези фоликули. Още не съм тръгнала да ми ги мерят и по данните нищо не мога да кажа, но съм до теб, наглеждам те и ти стискам палци да стане какво трябва и после да плачем от радост заедно като видим двете чертички.
Целувки.
Краси

*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #174 -: Септември 28, 2011, 09:58:45 am »
Охоо,колко много фоликули...миличка,има много време докато порастнат :)
Пукат се някъде като достигнат 20-23 мм :), е може и малко по-раничко де !
Растат горе долу с около 1.5 на ден / така съм чела /
Късмет слънчице !


*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #175 -: Септември 28, 2011, 10:33:56 am »
Охоо браво , много фоликулчета , значи ще се потрудите доста и те чакаме накрая със  :bfp: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #176 -: Септември 28, 2011, 14:06:28 pm »
Благодаря ви за мненията, момичета  :youwoman: :grouphug: Като си гледам предишните 3 цикъла, кратички са - по 25 дни, което означава, че О трябва да ми е около 12 ден. А с тези малки фоликулчета не знам какво ще правим  :ask: От тази вечер започвам Оргаметрила, по 1т вечер. Дано да им помогне да пораснат по-бързо. Знаете ли дали има такъв ефект това хапченце?
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #177 -: Септември 28, 2011, 18:32:32 pm »
 Аселинка,браво кукло.Много фоликулчета :balk_46:.Е сега няма как вече.Ще се спукат и вярвам ,че скоро резултатът ще е на лице preggo. Много късмет слънчице :crossfingers: :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #178 -: Септември 28, 2011, 19:48:15 pm »
Абе мишка...аз го пих оргаметрила за регулиране на цикъла..не ми беше идвало 40 дена или нещо такова ...Виж обаче на какво се натъкнах..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209327

А пък това е от упътването :
4. КЛИНИЧНИ ОСОБЕНОСТИ


 
-За подтискане на менструацията, овулацията и овулаторната болка при дисменорея.
 
-За отлагане на менструацията.
 
- Като допълнение към лечението с естрогени в пери- и постменопаузата за предотвратяване на хиперплазията на ендометриума.

С една дума там пише,че трябва да се почне след овулацията,не преди нея  :?

Не бъркаме името на хапчетата нали?


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #179 -: Септември 28, 2011, 22:48:25 pm »
Ох, не :balk_144: Същото е името, и аз сега прочетох упътването, и малко се поучудих, че потиска овулацията :ask: пък уж ще ми помага за нея. Съвсем се обърках :balk_160: Всъщност, док му го предписа заради ниския прогестерон, който според него, е една от възможните причини да няма О. Сега се сещам, че може идеята да му е този месец да ми потисне О, за да може следващия да се нормализира. Мисля да го послушам, пък каквото стане. Много ти благодаря, слънце, че си се разтърсила за мен :balk_104: Успех на теб! Гушкам те :bighug: