0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #140 -: Септември 16, 2011, 18:59:34 pm »
Късмет сладка Аселинка :goodluck:. Да идва  ,че да си почваме терапията и двете ,пък току виж сме получили коледен подарък  :bfp:.Много те гушкам кукло :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #141 -: Септември 17, 2011, 08:02:16 am »
Дай Боже, Марго, дай Боже!  :balk_81: Аз я чакам до ден-два да се довлече гадината, само дано не ме разиграва и мен, както теб, миличка, че като я хвана, само на вещица ще ми стане :D Гушкам те :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #142 -: Септември 17, 2011, 08:30:00 am »
Аселинка и от мен много късмет миличка..кога ще пиеш Оргаметрила?Като започне новия цикъл?  :oops: :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #143 -: Септември 17, 2011, 09:47:11 am »
Много късмет и от мен!  :bighug:



*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #144 -: Септември 17, 2011, 09:50:13 am »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #145 -: Септември 17, 2011, 11:12:52 am »
 
Аселинка и от мен много късмет миличка..кога ще пиеш Оргаметрила?Като започне новия цикъл?  :oops: :bighug:
От 10 до 20 ден на цикъла по 1т. вечер. Дано да помогне и след месец - два да се появи О, а след нея и :bfp:
:bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #146 -: Септември 17, 2011, 16:47:31 pm »
Аз пих веднъж Оргаметрил ,защото цикъла го нямаше,казаха да го пия 5 дни и след като го свърша ще ми дойде веднага...бях го забравила това хапченце :)
Искам прекрасни новини от теб октомври,да знаеш!Целувки и късмет!


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #147 -: Септември 17, 2011, 18:26:51 pm »
И аз съм пила Оргаметрил преди дота години заради нередовен цикъл. Аз лично качих килограми от него.  :bighug:



Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #148 -: Септември 17, 2011, 19:41:33 pm »
 Аселинка ,тая  :witch: ще ни разиграва този месец да знеш. Поне дано теб не те бави ,че да си пиеш по-скоро хапченцата ,за да си имаш и яйчице,което разбира се ще хванете веднага :eggsperm: и още октомври ще ни се похвалиш preggo. Изобщо не е невъзможно.Повярвай ми. Цункам те сладуранке такава :balk_104: :balk_104: :balk_104:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #149 -: Септември 18, 2011, 00:07:52 am »
Мен ме навести дъртата вещица :( направо ми иде да и извия врата! :lol:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #150 -: Септември 18, 2011, 14:50:43 pm »
 Как си Аселинка :ask:? Виждам, че и днес ти цапа.Хайде да идва тая проклетия :witch: че ни отрови нервичките вече. Наистина невероятно ,че си пожелаваме такива неща :balk_132:,но като няма друг начин.Много цунки сладуранке :balk_104: :bighug:.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #151 -: Септември 19, 2011, 12:26:51 pm »
Добре съм, Марги, не се оплаквам. Вещицата дойде при мен така че, стискайте палци да вървят по план нещата и след 10 дни да си имам поне един хубав фоликул, който да успее да се спука. Ще го пия тоя Оргаметрил, въпреки че малко ме притеснява факта, че може да кача кг, защото и сега не са ми малко :oops:, но няма значение.
Jolie, и аз искам прекрасни новини от всички още този месец, как се надявам ... дано да стане! Целувки :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #152 -: Септември 19, 2011, 17:07:21 pm »
Здравей,
Видях, че си ми писала на графиката и реших да ти отговоря тук.
Ние правихме общо три спермограми - две в клиника Щерев и една в клиниката на Владимиров. И на двете места трябва да си запазиш час предваритилно. На моето момче повече му хареса в клиниката на Владимиров (тя е Студ. град). В правенето на спермограма няма нищо срамно и притеснително, напротив едно много полезно изследване....Но тези мъже са много чувствителни на тази тема..Така, че твоето момче да се обажда за час и да отива. Ще чакам после да кажеш резултатите. Пожелавам ти всичко да е наред мила!
Нали знаеш, че трябва да има пълно полово въздържание без употреба на алкохол и антибиотици от 3 до 5 дни.

Хайдееее хубава вечер!
Краси

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #153 -: Септември 19, 2011, 18:23:05 pm »
Благодаря ти, мила :balk_104: Ще се обадим за час още утре. Да се надяваме, че всичко ще е наред. Моят мъж се притеснява понеже е бил болен от заушка като малък, въпреки че тя е страшна, когато се боледува през пубертета, но... той си се притеснява :balk_134: Още веднъж благодаря за инфото :bighug: Хубава вечер!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #154 -: Септември 19, 2011, 18:45:23 pm »
Аселинка гадината :witch: вече е пристигнала както виждам.Изпрати я и при мен да дойде.Надявам се мъжлето ти да си запише тези дни час и да минава бързо,но най-вече всичко да е нормално при него ,за да се успокои и той :crossfingers:. Много цунки сладуранке :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #155 -: Септември 19, 2011, 19:05:55 pm »
Пращам ти я, Марги! Дано да е за последно през следващите 9 месеца! :witch: :bighug: Гушкам те!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #156 -: Септември 19, 2011, 20:21:20 pm »
 Благодаря ти кукло :balk_81:. Дай Боже ,дай Боже :crossfingers: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #157 -: Септември 19, 2011, 20:56:40 pm »
Спермограмата ще покаже всичко Аселинка,колкото по рано толкова по добре,за всеки проблем си има изход.Всички мъже се дърпат,това е болната им тема.
И не забравяй миличка задължително в клиника по репродуктивна медицина.
Целувки и успех с изследванията  :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #158 -: Септември 19, 2011, 22:14:49 pm »
 osi_13 osi_13  Те момичетата вече всичко са ти казали за спермограмата..а аз тепърва пиша...тцтц,глупавичка съм си понякога и това си е.
Стискам палци всичко да е наред и да имате един перфектен резултат от спермограмата..
Само да добавя,най-добре е да е по Крюгер :)


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #159 -: Септември 20, 2011, 08:29:35 am »
Благодаря ви, момичета. Полезна ни беше информацията. Сигурно ще го оставим за следващата седмица :balk_134: Милото има доста работа тези дни, пък и вещицата е при нас, така че... няма как да спазим първото условие за 5 дни въздържание :P Аз изобщо не се притеснявам за резултатите, надявам се да са добри, по-скоро проблема при нас е липсата на О, но ще видим. Дано всичкo си дойде на мястото. :grouphug: Благодаря ви за подкрепата :balk_104: