0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #120 -: Септември 12, 2011, 23:16:58 pm »
Късмет и от мен на прегледа.  :bighug:



Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #121 -: Септември 13, 2011, 08:10:05 am »
Благодаря ви, момичета! Малко съм притеснена, да си призная  :balk_144:. Страх ме не от друго, а че ще ми каже, че всичко е наред, да не се притеснявам, а че бебчо няма и няма да идва :balk_133: Когато се върна, ще пиша, какво е станало. Стискайте палци  osi_1
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #122 -: Септември 13, 2011, 08:13:01 am »
Много късмет!



*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #123 -: Септември 13, 2011, 08:25:55 am »
Миличка,въобще не искам да ти говоря лоши неща..но графиката ти и миналия месец и този - не показва ову...много се надявам док да ти пусне необходимите изследвания и да се види има ли проблем..нооо,без да се отчайваш ...за всеки проблем си има решение :)
стискам палци миличка и успех!
Надявам се не се сърдиш за писанията ми  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #124 -: Септември 13, 2011, 13:37:55 pm »
Jolie, за какво да ти се сърдя, мила :balk_160:? Напротив - благодаря ти!  :balk_21: Най-много да се разсърдя на яйчниците ми, че не произвеждат фоликули :balk_600: Това, че нямам О се вижда и с просто око от неспециалист. Както и да е, да ви кажа какво направих при док - пусна ми всичките хормони - LH, FSH, естрадиол, прогестерон, тестостерон и пролактин. Резултатите ще станат утре, но ще се видя с док в петък да ги коментираме. Показах му графиките, и той не беше очарован :balk_133: Гледа ме за фоликули - в дясно няма, а в ляво - няколко, но малки. Най-големият е около 4 мм. Абе ... с една дума - неприятно. Ще видим какво ще са резултатите утре и ще ги нищим тук! Благодаря ви, момичета, добре, че сте вие! :balk_104: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #125 -: Септември 13, 2011, 14:22:33 pm »
Миличка,после между 3-5 ден от цикъла няма ли да ги пускате отново LH,E ?Или не сте стигнали дотам ?
Надявам се всичко да е наред миличка,стискам палци и ще чакаме да пишеш!
Целувки


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #126 -: Септември 13, 2011, 16:22:37 pm »
 Аселинка,всичко ще се оправи миличка.Всичко тепърва ти предстои. Няма да се притесняваш  :balk_77:.Ако се налага ще направиш нужната терапия и после с пълни сили пак напред. Виж аз съм вече доста възрастна,но не мисля да се отчайвам или отказвам. Хайде -горе главата. Цункам те :balk_104: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #127 -: Септември 14, 2011, 08:25:16 am »
Док каза, че не иска да ми пълни главата от сега, иска да изчакаме резултатите и тогава ще изготвяме стратегията  :balk_68: Аз мисля да му кажа да действаме колкото е възможно по-бързо, че не искам да чакам вече  :balk_145: Не съм много запозната, но трябва да има нещо, което да стимулира фоликулите да растат, нали? Вие знаете ли нещо? Целувам ви, всичките!!! :balk_104:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #128 -: Септември 14, 2011, 08:28:16 am »
Чакай да видим изследванията  8) :wink: мен ме стимулират с Клостилбегит,защото и при мен отстъства ову...нарастват много бавно и в края на цикъла стават 4-5 см кисти..


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #129 -: Септември 14, 2011, 16:42:25 pm »
 Ах сладураната ми тя,нетърпелива :balk_77:. Изчакай спокойно резултатите миличка и както казахме да слушкаш доки ,защото ще ти зачервя дупето иначе osi_6. Хубавите работи стават бавно. Много те гушкам  слънчице :bighug: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #130 -: Септември 15, 2011, 17:13:56 pm »
 :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #131 -: Септември 15, 2011, 18:07:24 pm »
Късмет и от мен!



*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #132 -: Септември 15, 2011, 19:43:03 pm »
Излязоха ли резултатите миличка?
Дано всичко е наред! :bighug:


*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #133 -: Септември 15, 2011, 23:08:51 pm »
На мен пък днес ми е 27 ден ,но вещицата все още не ме е навестила , не че искам де:)
Купих си два теста ( признавам си от най евтините ) и веднага си направих единия ...
Държах го 5 минути захлюпен , така че да не виждам резултата , седнах на един стол и реших да погледна .... нямаше нито една черта хахаххахаа
Направих и втория ,на контролното прозорче ми се показа една черта а другото прозорче цялото стана  розово ! Явно че тестовете нещо не ги бива , ще изчакам още няколко дена и ще си направя нов тест .
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #134 -: Септември 15, 2011, 23:53:23 pm »
Какво станаха резултатите?Много бързаш ама не така , нали знаеш бързата работа срам за майстора, ще си траеш малко той доки ще ти каже какво да правиш от там нататък.Ще стискам палци в най скоро време всичко да е ок и се зарадвате на едни хубави  :bfp: :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #135 -: Септември 16, 2011, 08:10:12 am »
Здравейте момичета! Благодаря ви, че ме наглеждате :balk_104: Взех си вчера резултатите и честно казано малко ме изненадаха - Тестостеронът е паднал под-горната граница – (беще ми 3.3 преди 2 мес., а сега е 2.6 при реф. ст-ст 2.8 )Сега обаче Прогестеронът е точно на долната граница - 0.95. Ще ги пусна всичките резултати в темичката за хормоните и дано някой да ги коментира. След малко отивам при док и той да си каже мнението и да видим какво ще правим! Стискайте ми палци, после пак ще пиша. :bighug: :bighug: :bighug:
P.S. Ще ви послушам и няма да пришпорвам работата :balk_600:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #136 -: Септември 16, 2011, 08:33:03 am »
Чакаме после да пишеш. Късмет



*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #137 -: Септември 16, 2011, 08:35:29 am »
Нормално е Прогестерона в тази фаза да е нисичък..но не знам колко са реф.стойности...
Ще чакаме да пишеш какво е казал док


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #138 -: Септември 16, 2011, 14:41:51 pm »
Аселинка,чакаме да пишеш слънчице. Надявам се всичко да е наред,а пък и ако наистина е нисък прогестерона той доки ще те оправи не се тревожи :balk_48:. много те цункам миличка :balk_104: :balk_104: :balk_104: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #139 -: Септември 16, 2011, 15:34:50 pm »
Привет милички! Да ви кажа как премина срещата с док - видя резултатите, каза че не са иделно лоши, но не са и много добри - абе средна работа, клоняща към лоша :balk_113: Каза да не се притеснявам, изписа ми Оргаметрил от 10 до 20 ден от Ц и се разбрахме да се видим 10-12 ден, за да види има ли зрели фоликули. Като гледам днес или утре ще дойде :witch: ама добре дошла този месец :balk_48:, а после, да не съм я ни чула, ни видяла поне 9 месеца  :balk_64: :balk_600: :balk_104: