0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #780 -: Септември 25, 2011, 21:02:47 pm »
Успях да си запиша час за 1 октомври. И се свързах от първия път :lol: Много съм доволна!

изкарала си късмет, от 1-вия път да се свържеш. А дано и занапред така с късмета  :balk_600:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #781 -: Септември 25, 2011, 21:43:50 pm »
Извинете, че внесох известен смут и аз  :oops:в темата, но лично при док Стаменов се изв инв с дарени ембриони. И аз съм юрист, но не съм се задълбавала с НА и пр неща, т.к слава богу, не съм засегната от проблема, но имам познати осъществили и които тепърва ще осъществят такива процедури, именно при д-р Стаменов!
Малко встрани от темата, пожелавам на всички ви много бебета на финала и много сбъднати мечти! :D


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #782 -: Септември 25, 2011, 22:02:59 pm »
Не си внесла смут :wink:. Закона в частност наредбата не забранява донорство на ембриони, мисълта в изказванията е против комерсиализирането. Има хора, които се нуждаят от донорски ембриони и преценката е в ръцете на лекаря, като закона нито го е забранил, нито пък подробно е регламентирал.


п.с. всъщност като чуя за донорство на ембриони пред мен изниква М. Бенатова с нейните простотии.....
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 22:09:27 pm от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #783 -: Септември 25, 2011, 22:24:39 pm »
Дидомира, много успех мила и не се връзвай на всякакви писаници. Аз съм от тези с кратка стимулация, със 17 фоликула и резултата спи в съседната  стая. При този брой фоликули в клиниката не допуснаха хиперстимулация( толкова грижи и внимание никога не съм получавала), не съм имала никакви неудобства по време на процедура, чувствах се повече от прекрасно(все пак имам опит в друга клиника, където със зверска стимулация продължила 15 дни извадиха само 2 яйцеклетки, и заключението беше ИЯР, а това се случи преди 3 години). Всеки организъм си е индивидуален и лекарите си знаят работата, пиша това за да успокоя момичетата, за които всеки написан ред тук е от значение и колкото и тривиално да звучи -вярвайте им, и както е писала Дидомира не се вманиачавайте в резултати от изследвания и замервания, освен нерви и притеснения друго няма да си докарате. Аз съм минала през това и сега гледам по друг начин.
Успех на всички!!!
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #784 -: Септември 26, 2011, 00:40:00 am »
Извинете, че внесох известен смут и аз  :oops:в темата, но лично при док Стаменов се изв инв с дарени ембриони. И аз съм юрист, но не съм се задълбавала с НА и пр неща, т.к слава богу, не съм засегната от проблема, но имам познати осъществили и които тепърва ще осъществят такива процедури, именно при д-р Стаменов!
Малко встрани от темата, пожелавам на всички ви много бебета на финала и много сбъднати мечти! :D

Е, и аз не съм задълбавала, пък и при правото е като в медицината - има си специалности  :).  А иначе за нас, девойките тук - всяка допълнителна информация е полезна.
 :lol:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #785 -: Септември 26, 2011, 11:04:29 am »
Здравейте,момичета.Бих искала да помоля ако някоя има тел на д-р Стаменов да ми го изпрати на лични.Преди няколко дни бях на преглед при него , започвам стимулация по дълъг протокол, но има някои неща, които не се сетих да попитам/става въпрос за изследвания/, а и забравих да му поискам номер на тел - нали винаги бързаме да не задържаме докторите  :x.И ако може да ми кажете също дали е удобно да му позвъня- изобщо как бих могла да контактувам с лекуващия ме лекар.
  Благодаря ви предварително и успех на всички!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #786 -: Септември 26, 2011, 11:42:18 am »
Щом вече си започнала стимулацията какви други изследвания, от тези които ти назначават искаш да правиш?
Аз по време на стимулацията не съм звъняла на лекарите. Само на прегледите съм задавала въпросите. И без това прегледите бяха през ден (ако не броим времето между 1-вия и 2-рия преглед).
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #787 -: Септември 26, 2011, 12:00:07 pm »
Здравейте,момичета.Бих искала да помоля ако някоя има тел на д-р Стаменов да ми го изпрати на лични.Преди няколко дни бях на преглед при него , започвам стимулация по дълъг протокол, но има някои неща, които не се сетих да попитам/става въпрос за изследвания/, а и забравих да му поискам номер на тел - нали винаги бързаме да не задържаме докторите  :x.И ако може да ми кажете също дали е удобно да му позвъня- изобщо как бих могла да контактувам с лекуващия ме лекар.
  Благодаря ви предварително и успех на всички!!!
Изследванията, които трябва да пускаш ти ги пишат на листче, за следващият преглед.Ако не ти е дадено такова, значи следващият път ще имаш и така докато трае стимулацията.
Не знам дали ще успееш да се свържеш от раз с Доктора или с останалите лекари, но според мен, за да ти е по-лесно питай докато си там на място, защото ангажираността им е огромна, а оттам комуникацията по телефони трудна.
Успех!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #788 -: Септември 26, 2011, 14:05:54 pm »
ani_y, ако смяташ, че отнася за нещо важно, по-добре звънни на спешния телефон и попитай. С д-р Стаменов лично трудно ще се свържеш.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #789 -: Септември 26, 2011, 21:00:38 pm »


Накрая само да кажа , че вече съжалих ,че въобще питах тук ,
Сори за дългия пост обаче успяхте да ме изнервите !

Дидомира разбрах, че много те изнервих, за което искрени съжалявам, но ти след пункцията не каза колко и как са се оплодили и при какви условия достигате или не до трансфер, мисля, че е нормално да споделиш , ако ислаш , разбира се.
Съжалявам за конфликта, но сподели, ще е много полезно.
Успех.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #790 -: Септември 27, 2011, 09:35:01 am »
Някой да знае защо няма да ги има лекарите от 1.10 до 12.10, пак на конгрес ли ще ходят?
Благодаря предварително.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #791 -: Септември 27, 2011, 10:15:08 am »
Някой да знае защо няма да ги има лекарите от 1.10 до 12.10, пак на конгрес ли ще ходят?
Благодаря предварително.
Всичките ли няма да ги има? 8O
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #792 -: Септември 27, 2011, 10:18:18 am »
Четох в ВГ Мама, че отменяли часове от 1.10 за 12.10, защото нямало да има лекари.
Не знам дали е вярна информацията, за това питам.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #793 -: Септември 27, 2011, 10:23:41 am »
Четох в ВГ Мама, че отменяли часове от 1.10 за 12.10, защото нямало да има лекари.
Не знам дали е вярна информацията, за това питам.
Оффф и аз прочетох за отмяна на час на едно момиче ... Моля, някой ако днес ходи до клиниката да поразпита и внесе яснота!
Така се надявах след два дни някъде да започна по къс протокол, но явно отново няма да се получи, ей голям съм карък, втори такъв няма като мен  :witch:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #794 -: Септември 27, 2011, 10:44:16 am »
 8O Аз съм в стимулация, момичета. Ако всичко върви нормално някъде около 3-4.10. ще се падне да ми е процедурата. Как така ще няма никой в клиниката? Не би трябвало. Бях на 24.09. на преглед и стартирах. Сега съм на 29ти пак, ако до тогава нямате яснота ще видя какво мога да разбера.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #795 -: Септември 27, 2011, 10:49:23 am »
8O Аз съм в стимулация, момичета. Ако всичко върви нормално някъде около 3-4.10. ще се падне да ми е процедурата. Как така ще няма никой в клиниката? Не би трябвало. Бях на 24.09. на преглед и стартирах. Сега съм на 29ти пак, ако до тогава нямате яснота ще видя какво мога да разбера.
Благодаря ти за отговора Stelxen и успешна процедура ти желая!!! yahoo_17
Все пак ще има лекари явно, но може би ще са в ограничен състав и не е ясно дали ще започват нови процедури докато не са всички ...
Аз чакам МЦ днес или утре и ще звъня за час за втори ден, и ще разбера дали ще ме отрежат, но по телефона не винаги получавам особена яснота.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #796 -: Септември 27, 2011, 10:54:14 am »
Утре съм в клиниката, да занеса изследвания мога да питам и ще ви пиша към вечерта, ако искате.А да знаете от кога ще започнат да записват за първичен преглед, защото питах за една дружка няколко пъти и все се оказва, че още не записвали.Да знаете нещо случайно?

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #797 -: Септември 27, 2011, 10:55:20 am »
Благодаря Stelxen, успех и от мен, значи пак някой не се изказал както трябва в Мамата.

evita1717, моля те пиши като се обадиш за час.

magi_st, писали сме заедно, моля те пиши и ти  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #798 -: Септември 27, 2011, 11:00:54 am »
Маги, четох някъде, че за сега няма да записват за първични. Всичко до края на 2012 е заето. Аз също се опитах да запиша една дружка, но секретарките ми обясниха, че евентуално в началото на 2012 може да записват. Не е сигурно обаче.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #799 -: Септември 27, 2011, 11:23:39 am »
Маги, моят съвет е веднага живот и здраве в началото на другата година да настояваш на място като ходиш за час. Тази година в средата на април записах час за първичен преглед на едно момиче за края на октомври догодина, а уж щяха да записват от март месец оказа се, че са почнали още януари.
Друг начин с готова заповед от Фонда директно при г-цА Силвия  и вреждане в кратък срок.