0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #720 -: Септември 22, 2011, 11:19:40 am »
Здравейте!Вчера започнах стимулация по къс протокол.Д-р Стаменов ми назначи и Неупоген.Някой от вас бил ли си е този препарат и какви са отзивите.Малко ме притеснява и факта ,че една игла се ползва няколко пъти.
Моля споделете!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #721 -: Септември 22, 2011, 11:37:04 am »
Здравейте!Вчера започнах стимулация по къс протокол.Д-р Стаменов ми назначи и Неупоген.Някой от вас бил ли си е този препарат и какви са отзивите.Малко ме притеснява и факта ,че една игла се ползва няколко пъти.
Моля споделете!
Аз съм си била неупоген след като прокървих и имах леко отлепване в 8г.с. Помогна ми и няма проблем с иглата, все пак я използваш само ти. Тънка е и почти не усещаш нищо, а и количеството, което си биеш е много малко. А иначе целта му е да не позволява на организма ти да изхвърли ембриончетата


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #722 -: Септември 22, 2011, 11:39:11 am »
Здравейте!Вчера започнах стимулация по къс протокол.Д-р Стаменов ми назначи и Неупоген.Някой от вас бил ли си е този препарат и какви са отзивите.Малко ме притеснява и факта ,че една игла се ползва няколко пъти.
Моля споделете!

На мен ми слагат мисля тази инжекция , не не съм на 100 % сигурна така ли се казваше. Този път не питам много ,много какво ми слагат .Само ми обясниха ,че било за по -добра среда на  матката и за по -добра  имплантация, ако не се лъжа .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #723 -: Септември 22, 2011, 14:44:13 pm »
Здравейте!Вчера започнах стимулация по къс протокол.Д-р Стаменов ми назначи и Неупоген.Някой от вас бил ли си е този препарат и какви са отзивите.Малко ме притеснява и факта ,че една игла се ползва няколко пъти.
Моля споделете!

На мен ми слагат мисля тази инжекция , не не съм на 100 % сигурна така ли се казваше. Този път не питам много ,много какво ми слагат .Само ми обясниха ,че било за по -добра среда на  матката и за по -добра  имплантация, ако не се лъжа .
Точно така.И аз сега втория опит си слагах дори и след положителния тест д-р Персенска ми изписа още две инжекций от нея да си бия докато чухме сърчицето на бебето

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #724 -: Септември 22, 2011, 17:48:04 pm »
Момичета, имате ли идея дали утре д-р Персенска ще е на работа?
Разбрах, че от 17.09. отсъствала.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #725 -: Септември 22, 2011, 18:07:17 pm »
Аз бях в клиниката на 21.09 почти цял ден и не я видях.Но за утре си нямам на представа.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #726 -: Септември 22, 2011, 18:41:42 pm »
Момичета, имате ли идея дали утре д-р Персенска ще е на работа?
Разбрах, че от 17.09. отсъствала.

Доколкото знам,д-р Персенска е на конференция до неделя, защото аз си записах час чак за 26.09.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #727 -: Септември 22, 2011, 19:13:57 pm »
Днес Персенска я нямаше бях там и бяха само Стаменов и Шефкетова.

За новите часове, за момента не записват никакви нови пациенти, аз исках да запиша позната която е в Щерев и ми обясниха, че Стаменов изрично е забранил, тъй като цялата 2012 е запълнена засега.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #728 -: Септември 23, 2011, 09:52:31 am »
Благодаря Ви
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #729 -: Септември 23, 2011, 10:40:58 am »
Момичета който са правили ин-витро на ЕЦ, кога ви се обадиха, че яйцеклетката е оплодена или не?На мен вчера ми беше пункцията и още не са ми звъняли и аз съм кълбо от нерви сега.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #730 -: Септември 23, 2011, 11:09:06 am »
Момичета който са правили ин-витро на ЕЦ, кога ви се обадиха, че яйцеклетката е оплодена или не?На мен вчера ми беше пункцията и още не са ми звъняли и аз съм кълбо от нерви сега.
Не се притеснявай, обаждат се на следващия ден, т.е. днес ще ти се обадят и през всеки следващ ден до замразяване. На мен ми се обаждаха около обяд, така че споко, има време. Успех и стискам палци.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #731 -: Септември 23, 2011, 11:14:34 am »
Току що ми се обадиха, оплодила се е, сега ще чакам да ми кажат кога ще ми я върнат.Ох успокоих се :) Сега почвам да се терзая как се дели :)

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #732 -: Септември 23, 2011, 11:38:07 am »
Маги, споко всичко ще е наред, ще видиш. Имай повече вяра. Обикновено ги оставят 3 дни и следят деленето и после замръзяват (или трансфер). Това първата ли ще ти е или имаш замръзени? Защото понякога ги събират и тогава пристъпват към трансфер.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #733 -: Септември 23, 2011, 11:56:58 am »
Първа ще е нямам замразени и направо ще връщаме.Вяра имам, но винаги има нещо което те човърка.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #734 -: Септември 23, 2011, 14:12:40 pm »
Първа ще е нямам замразени и направо ще връщаме.Вяра имам, но винаги има нещо което те човърка.



 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Успех, късмет и повече спокойствие!!!

И на мен другия месец ми предстои ИКСИ на естествен цикъл и от сега се вълнувам, но от опит знам, че за да се получат нещата трябва да си много, много спокойна и без никакви емоции, както положителни, така и отрицателни!

Ще чакаме да се похвалиш с  :bfp:


 :bighug: :bighug: :bighug:






Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #735 -: Септември 23, 2011, 14:49:55 pm »
Момичета , снощи ми беше блокиращата инжекция. Утре ми е пункцията .Общо взето този път стимулациите не ги усетих, защото продължиха само 6 дни .Нещо обаче се притеснявам, защото днес се чувствам ужасно . Боли ме ниско долу и буквално не мога да се мръдна . Адски ми е отпаднало и все едно съм дрогирана. Това ми е трети опит и така съм се чувствала след пункция ,не преди това ...  Може и да звуча глупаво ,но нали няма опасност да се спукат фоликулчетата ??? Странно ми е ,защото в никакъв случай не съм хиперстимулирана , даже напротив ...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #736 -: Септември 23, 2011, 15:22:07 pm »
Дидомира - при същите симптоми д-р Стаменов каза, че е нормално предвид многото фоликули, но предписа вливки на калций. Да не те плаша, но мисля, че отиваш към хиперстимулация и подуване. Стискам ти палци да не е, но имай готовност за такъв момент. По-късно д-р Шефкетова ми обясни, че това е до някъде търсен ефект...имало връзка с имплантацията или нещо такова.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #737 -: Септември 23, 2011, 16:07:03 pm »
Кое е добре - хиперстимулацията за имплантацията ли? Защото не знам кое при нас помогна - тя, акупунктурата, многожеството изследванията или Бог.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #738 -: Септември 23, 2011, 16:31:00 pm »
Момичета , снощи ми беше блокиращата инжекция. Утре ми е пункцията .Общо взето този път стимулациите не ги усетих, защото продължиха само 6 дни .Нещо обаче се притеснявам, защото днес се чувствам ужасно . Боли ме ниско долу и буквално не мога да се мръдна . Адски ми е отпаднало и все едно съм дрогирана. Това ми е трети опит и така съм се чувствала след пункция ,не преди това ...  Може и да звуча глупаво ,но нали няма опасност да се спукат фоликулчетата ??? Странно ми е ,защото в никакъв случай не съм хиперстимулирана , даже напротив ...
стимулация само 6 дни, изглежда доста несериозно, то на 5-6 ден гледат за първи път кога и как пораснаха тия фоликули, нещо много претупана работа..... Обикновено стимулациите са 10-11-12-13 дни и тогава след 36 часа правят пункциите, което съвпада приблизително с естествената ожулация - около 14 ден от цикъка. При положение , че ти е 3 опит би трябвало да познават мноооого добре реакцията ти на стимулации и да не допускат такова нещо - това води до много некачествени Я и обрича опита, за съжаление. Не можеха ли по-стриктно да те следят и да не допускат това та даже и до хиперстимулация да те доведат с толкова кратка стимулация???? Антрални фоликули не гледаха ли преди старта...????? То хиперстимулация може да се получи и при малък бр. фоликули - зависи от лекарствата.....
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 16:36:02 pm от шматка »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #739 -: Септември 23, 2011, 16:52:30 pm »
Дидомира из се извинявам прекия ми изказ, но ТИ не си права, аз имам доста повече опит от теб в инвитрото и се ползвам с малко и много повече информация от теб, прочем имам 3 дод. дъщеря, инвитро зачената, но както прецениш, ако искаш вярвай сляпо, ако искаш гледай реално, явно не искаш съпричастност към проблема ти.
Успех.
п.п. защо се пениш, като и сама знаеш, че не ти е коректна стимулацията - твоят отговор показва това.
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 16:55:31 pm от шматка »