0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #700 -: Септември 20, 2011, 15:16:57 pm »
Момичета до кой ден се правеше хистероскопията ? Мерси !
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #701 -: Септември 20, 2011, 15:29:37 pm »
Момичета до кой ден се правеше хистероскопията ? Мерси !

До 10-ти ден.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #702 -: Септември 20, 2011, 15:31:07 pm »
И на мен са ми казвали за хистероскопията до 10-11 ден.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #703 -: Септември 21, 2011, 10:07:15 am »
От 8-ми до 12-ти ден каза на мене д-р Персенска, заради по дългия ми цикъл. Иначе първоначално обясни, че обичайно се прави от 6-ти до 10-ти /разбира се ако на 6-7 ден няма все още няма кървене/.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #704 -: Септември 21, 2011, 10:53:26 am »
Момичета извинявам се за въпроса, но за какво се прави хистероскопията, че не съм наясно?
Успешен дена на всички и много  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: от мен.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #705 -: Септември 21, 2011, 11:09:57 am »

epetrova виж този линк

http://invitro-bg.com/display.php?page=m6


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #706 -: Септември 21, 2011, 12:00:59 pm »

epetrova виж този линк

http://invitro-bg.com/display.php?page=m6


bebs_y благодаря ти за линка. Сега вече съм наясно. :)

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #707 -: Септември 21, 2011, 13:42:54 pm »
Успях, свързах се, имам час!
« Последна редакция: Септември 21, 2011, 14:04:04 pm от Stelxen »
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #708 -: Септември 21, 2011, 14:23:59 pm »
Здравейте, момичета!
Аз съм сравнително нова пациента на клиниката, а трябва да си запиша час за хистероскопия. Изчислих си цикъла за следващия месец, макар и да не съм много сигурна за дните, но .... както и да е, обадих се и ми казаха, че са ме записали в списъка на чакащите и ако някое момиче се откаже докторите преценявали кой от този списък да извикат. До тук ми е ясно, но въпроса ми е какво става ако не ме огрее за следващия месец какво следва? Ако си изчислявам цикъла месец за месец май винаги ще съм от чакащите, а ми е доста трудно да го изчисля за 2 месеца напред. Как постъпвате в подобни случаи?




Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #709 -: Септември 21, 2011, 15:37:02 pm »
Здравейте, момичета!
Аз съм сравнително нова пациента на клиниката, а трябва да си запиша час за хистероскопия. Изчислих си цикъла за следващия месец, макар и да не съм много сигурна за дните, но .... както и да е, обадих се и ми казаха, че са ме записали в списъка на чакащите и ако някое момиче се откаже докторите преценявали кой от този списък да извикат. До тук ми е ясно, но въпроса ми е какво става ако не ме огрее за следващия месец какво следва? Ако си изчислявам цикъла месец за месец май винаги ще съм от чакащите, а ми е доста трудно да го изчисля за 2 месеца напред. Как постъпвате в подобни случаи?

Ако имаш възможност да се свържеш с твоя лекар, обмислете вариант за противозачатъчни за да си таймираш цикъла и направо си запиши дата. Тоест нагласяш цикъла спрямо наличната дата, иначе е много трудно и може да се влачиш с месеци.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #710 -: Септември 21, 2011, 15:45:02 pm »
Момичета, хвана ме нещо паниката. Днес започна зацапване, обадих се в клиниката и си запазих час за събота. Току що кървенето започна да се засилва и ме боли корем. Какво да правя? Все пак вече е късен следобед според мен и утре ще броя за първи ден, но не съм съвсем сигурна дали е правилно? Вие как мислите?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #711 -: Септември 21, 2011, 15:49:55 pm »
Момичета, хвана ме нещо паниката. Днес започна зацапване, обадих се в клиниката и си запазих час за събота. Току що кървенето започна да се засилва и ме боли корем. Какво да правя? Все пак вече е късен следобед според мен и утре ще броя за първи ден, но не съм съвсем сигурна дали е правилно? Вие как мислите?

Да , утре ти е първи ден !Правилно е.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #712 -: Септември 21, 2011, 16:06:15 pm »
Ако в деня, в който ти дойде цикъла часът е след 14ч, се води нулев.

На 29-ти съм на преглед, ако има някои нужда за час мога тогава да му взема.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #713 -: Септември 21, 2011, 16:09:18 pm »
Ох, благодаря ви!
anichka.bs, Дидомира :bighug:
Сега остава всичко да е ОК и да стартираме стимулацията, дано и успешно да я завършим, пък дай Боже и теста да положителен.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #714 -: Септември 21, 2011, 22:35:57 pm »
Момичета,помогнете!Трябва ми телефона на д-р Шефкетова.Моля,която го има, да ми го изпрати на лични.Ще правя цветна снимка при нея,но тя не ми пусна микробиология,дали не е забравила?! :ask:Много ми е спешно,моля ви! :help1:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #715 -: Септември 21, 2011, 22:38:44 pm »
На мен преди ЦС не са ми изисквали МБ. А иначе след снимката ми предписаха антибиотик, обясниха ми, че било стандартна процедура.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #716 -: Септември 22, 2011, 08:22:11 am »
На мен преди ЦС не са ми изисквали МБ. А иначе след снимката ми предписаха антибиотик, обясниха ми, че било стандартна процедура.

И на мен не са ми правили микробиология преди ЦС, но и АБ не са ми предписвали след нея.Предполагам заради лошият резултат не е било необходимо.
Успех ти пожелавам и дано резултатът е много добър!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #717 -: Септември 22, 2011, 10:00:37 am »
здравейте искам да попитам  свободен час за някои от лекарите да ли има ние до сега бяхме при владимиров с едно икси и едно инвитро и сега сме били за донорство защото сме били с не изяснен проблем вдигат ръце моля помогнете 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #718 -: Септември 22, 2011, 10:13:22 am »
здравейте искам да попитам  свободен час за някои от лекарите да ли има ние до сега бяхме при владимиров с едно икси и едно инвитро и сега сме били за донорство защото сме били с не изяснен проблем вдигат ръце моля помогнете 
Дорета на първата страница има номера за записване на часове в клиниката можеш да звъннеш и да попиташ за кога има свободни часове.Но тъй като ти ще си нов пациент ще почакаш може би доста време за час за първичен преглед.Тук никой неможе да ти каже за кой доктор и кога има свободен час.Успех



А относно ЦС и на мен не са ми правили МБ нито са ми изписвали АБ след това.Може би зависи от резултата(при мен беше добър)пожелавам на всички да е такъв. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #719 -: Септември 22, 2011, 10:15:32 am »
здравейте искам да попитам  свободен час за някои от лекарите да ли има ние до сега бяхме при владимиров с едно икси и едно инвитро и сега сме били за донорство защото сме били с не изяснен проблем вдигат ръце моля помогнете 

Ние не можем да ти кажем кога има свободни часове, трябва да се обадиш в клиниката и да си запишеш. Доколкото знам нови пациентки записват за 2013г., но при прехвърляне от друга клиника - незнам. Обади се и питай :goodluck: