0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #620 -: Септември 14, 2011, 20:59:46 pm »
Merci, момичета. Ясно - хапчета, болка няколко часа... Дават ли легло в болницата докато мине? Дано ми се размине с инсе.  :a_dog_03:
Рибата в морето, а ти тигана си сложила.Извинявай, но задаваш странни въпроси, още повече че явно не ти предстои инвитро, ако толкова държиш да разбереш подробности в сайта има достатъчно инфо.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #621 -: Септември 14, 2011, 21:01:25 pm »
А и да се отчета, днес получих очакваното обаждане, че нашето ембрионче е ОК и ще го замразят. Така че момичета - имаме вече две ембриончета.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #622 -: Септември 14, 2011, 21:04:14 pm »
Успех на Akemi и от мен!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #623 -: Септември 14, 2011, 21:30:28 pm »
Браво Боги, само така! :goodluck:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #624 -: Септември 14, 2011, 22:11:05 pm »
БРАВО НЕКА ВСИЦКО МИНЕ ПО ВОДА 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #625 -: Септември 14, 2011, 23:14:26 pm »
Евита, твоят отговор е странен. Тук сме, да се насърчаваме и да си споделяме. Разбира се, че в сайта не пише за неща, които са индивидуални, като болката. Още повече, че когато лекарите казват, че малко боли, то има и елемент на успокоение за пациента. Затова по-добре да питам пациента, понеже казват: 'питай патило'. Самата ти нямаш основание да казваш, какво ми предстои, пък и не е етично да правиш изказвания за това, какви процедури предстоят на други пациенти. За рибата и тигана - адресирай ги само към теб.
Останалите момичета, много сте мили :bighug: Bogi, ти си герой  :youwoman:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #626 -: Септември 14, 2011, 23:56:13 pm »
Евита, твоят отговор е странен. Тук сме, да се насърчаваме и да си споделяме. Разбира се, че в сайта не пише за неща, които са индивидуални, като болката. Още повече, че когато лекарите казват, че малко боли, то има и елемент на успокоение за пациента. Затова по-добре да питам пациента, понеже казват: 'питай патило'. Самата ти нямаш основание да казваш, какво ми предстои, пък и не е етично да правиш изказвания за това, какви процедури предстоят на други пациенти. За рибата и тигана - адресирай ги само към теб.
Останалите момичета, много сте мили :bighug: Bogi, ти си герой  :youwoman:

Подкрепям този пост. Острият тон и забележки не са нужени никому тук.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #627 -: Септември 15, 2011, 01:55:04 am »
Завиждам ви благородно, че не ви е боляло. На прегледа на 10.09 д-р Персенска каза, че почти са ми са се оправили яйчниците, че били влизали в нормални граници. Защото моята пункциш беше на 23.07 и все още си имам болки, но от седмица някъде са значително по-малки, като при цикъл. Хиперсимулацията е гадна, това да знаете от мен.

Момичета, имам една начената опаковка естрофем 2мг, почти е цяла(  от 28 таблетки са изразходвани) и не ми е нужна, на 29-ти ще идвам в клиниката, по-нататък също, ако някоя я иска да ми пише. Знам, че не е скъпа - към 8лв, но на мен не ми е нужна, а само седи в шкафа и годността й тече.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #628 -: Септември 15, 2011, 06:19:22 am »
Евита, твоят отговор е странен. Тук сме, да се насърчаваме и да си споделяме. Разбира се, че в сайта не пише за неща, които са индивидуални, като болката. Още повече, че когато лекарите казват, че малко боли, то има и елемент на успокоение за пациента. Затова по-добре да питам пациента, понеже казват: 'питай патило'. Самата ти нямаш основание да казваш, какво ми предстои, пък и не е етично да правиш изказвания за това, какви процедури предстоят на други пациенти. За рибата и тигана - адресирай ги само към теб.
Останалите момичета, много сте мили :bighug: Bogi, ти си герой  :youwoman:

Подкрепям този пост. Острият тон и забележки не са нужени никому тук.

и аз подкрепян този пост, защото Евита наистина се държи лошо  :?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #629 -: Септември 15, 2011, 08:48:45 am »
Здравейте!Вчера ходих в клиниката да си занеса заповедта и имах преглед при Д-р Персенска.Сега чакам да ми дойде цикъла до седмица и започваме по къс протокол.
Тъй като това ще ми е първа процедура в клиниката и пръв къс протокол/имам 3 опита Икси в друга клиника и то по дълъг протокол/,моля ви за по подробно инфо как протичат нещата ,на кой ден се остава в София,колко долу горе продължава и т.н.
Метода на работа във всяка клиника е различна, затова.
Дано някой има желанието и търпението да ми сподели на лични,за да не отегчаваме останалите.Неизвестноста ме притеснява много.
Имам и още една молба,относно престоя в София по време на стимулация.
Попитах в клиниката за стаи под наем и за тази Катя -санитарката,която давала стаи ,а те нищо не знаеха,а и жената е напуснала.Ако някой е нощувал скоро и знае нещо изгодно нека ми пише,моля.
Благодаря на всички и късмет!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #630 -: Септември 15, 2011, 08:59:44 am »
здр скъпа веднагалити дадоха цаз или тиси имаше предватително цаз за док.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #631 -: Септември 15, 2011, 10:12:08 am »
Имах си запазен час още от юли месец,за да мога да съчетая и дата за заповед.Иначе сме започнали с подготовката още от януари.
Късмет на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #632 -: Септември 15, 2011, 10:29:18 am »
Здравейте!Вчера ходих в клиниката да си занеса заповедта и имах преглед при Д-р Персенска.Сега чакам да ми дойде цикъла до седмица и започваме по къс протокол.
Тъй като това ще ми е първа процедура в клиниката и пръв къс протокол/имам 3 опита Икси в друга клиника и то по дълъг протокол/,моля ви за по подробно инфо как протичат нещата ,на кой ден се остава в София,колко долу горе продължава и т.н.
Метода на работа във всяка клиника е различна, затова.
Дано някой има желанието и търпението да ми сподели на лични,за да не отегчаваме останалите.Неизвестноста ме притеснява много.
Имам и още една молба,относно престоя в София по време на стимулация.
Попитах в клиниката за стаи под наем и за тази Катя -санитарката,която давала стаи ,а те нищо не знаеха,а и жената е напуснала.Ако някой е нощувал скоро и знае нещо изгодно нека ми пише,моля.
Благодаря на всички и късмет!
Имам телефони на хотел Таити и един хостел съвсем близо до клиниката, ако те интересува ще ти ги пусна на ЛС.

Извинявам се за постотът, който явно не ви е допаднал, но се дразня от постоянните грешки в правописа на някого, а и не мисля, че когато не ти предстои нещо, трябва да бъда изчерпателна.И не виждам кое беше лошото, като опътих момичето да прочете останалите теми във форума, защото едва ли в 5 реда ще успеем да пресъздадем всичко случващо се по време на стимулация, пункция, трансфер!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #633 -: Септември 15, 2011, 11:05:56 am »
Евита, така се пише 'пост' ( а не постотът), като 'ът' не се пише, защото думата не е подлог.
"Ви" се пише вече винаги с главна буква. 'Упътих' се пише така, а не с 'о'. Това е по повод на правописа ти.
Не прави изказвания за това, което ми предстои, защото нямаш информация за това.
Имай предвид, че публикувам в международни списания и внимавам както за съдържанието, така и за правописа на текстовете. Винаги правя и проверка на правописа, което те съветвам приятелски да правиш и ти. Нека да си останем с дипломатичния тон.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #634 -: Септември 15, 2011, 11:15:25 am »
Чудя ви се как успявате да се скарате в този форум. Всеки сам решава какъв "тон" да използва, но знайте, че за останалите, които четат /или поне за мене/ прекалено острите и заядливи забележки звучат доста неприято.  И да не е посмял някой да ми каже, ако не ми харсва, да не чета.  :lol: :lol: :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #635 -: Септември 15, 2011, 11:59:20 am »
Чудя ви се как успявате да се скарате в този форум. Всеки сам решава какъв "тон" да използва, но знайте, че за останалите, които четат /или поне за мене/ прекалено острите и заядливи забележки звучат доста неприято.  И да не е посмял някой да ми каже, ако не ми харсва, да не чета.  :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #636 -: Септември 15, 2011, 12:40:53 pm »
Явно на моменти сме повече изнервени, но съм съгласна, че тук сме, за да си даваме подкрепа една на друга. Не се карайте!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #637 -: Септември 15, 2011, 12:50:40 pm »
Евита, така се пише 'пост' ( а не постотът), като 'ът' не се пише, защото думата не е подлог.
"Ви" се пише вече винаги с главна буква. 'Упътих' се пише така, а не с 'о'. Това е по повод на правописа ти.
Не прави изказвания за това, което ми предстои, защото нямаш информация за това.
Имай предвид, че публикувам в международни списания и внимавам както за съдържанието, така и за правописа на текстовете. Винаги правя и проверка на правописа, което те съветвам приятелски да правиш и ти. Нека да си останем с дипломатичния тон.
Тези правила ги знам и аз, но в бързината съм объркала дали е подлог или допълнение ... Относно опътвам, със сигурност знам, че се пише със "У", най-малкото от камарата с лекарства, които съм пила и чела Упътванията им, но съм сгрешила.Нормално е всеки да сбърка и аз не съм казала, че съм безгрешна, напротив, но е дразнещо когато в няколко поста има слети думи, сгрешени букви, странен словоред ...Визирах постовете на seni, защото тяхното четене е повече от трудно ..., върни се назад и ще разбереш за какво говоря.
Спирам с това, защото достатъчно излязох от конкретиката на темата, в която пишем и не искам да спамя повече.

П.С.Извинявам се на останалите четящи в темата. :wink:
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 12:55:08 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #638 -: Септември 15, 2011, 13:04:35 pm »
Аз искрено се надявам момичето , което не изчаках пред кабинета на Силвия да прочете поста ми. Днес се видяхме с нея и на връчването на заповедите при д-р Лалев и после пред кабинета на Силвия . Обещах й ,че ще й обясня всичко ,което я интересува - бил й първи опит ,то тя ужасно се забави , а аз бързах за работа!  Дано прочете това  :oops:!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #639 -: Септември 15, 2011, 13:32:57 pm »
евита знам ,це допускам грежки ,но имам пробл със клавиатурата за това мисе налага да заменя , някоя буква със друга