0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #600 -: Септември 14, 2011, 08:28:46 am »
И аз да се запиша,вчера 2 ра инжекция Гонал и ужасно главоболие.Днес-о.к. за сега и дано.Утре съм на преглед.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #601 -: Септември 14, 2011, 09:04:44 am »
Ето ме и мен. Мина ми стимулацията - къс протокол, вчера беше последната инжекция. Стимулираха ме с Гонал, Цитроцит (май така се казва), Меногон и вчера Овитрел. Нямам никакви странични ефекти, чувствам се добре и утре съм на пункция. Малко се вълнувам какво ще стане, но със сигурност не е като първия път...и все пак се надявам  :D
Успех - на всички нас!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #602 -: Септември 14, 2011, 09:51:26 am »
Ето ме и мен. Мина ми стимулацията - къс протокол, вчера беше последната инжекция. Стимулираха ме с Гонал, Цитроцит (май така се казва), Меногон и вчера Овитрел. Нямам никакви странични ефекти, чувствам се добре и утре съм на пункция. Малко се вълнувам какво ще стане, но със сигурност не е като първия път...и все пак се надявам  :D
Успех - на всички нас!

akemi, успех, миличка !
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #603 -: Септември 14, 2011, 10:17:50 am »
Ето ме и мен. Мина ми стимулацията - къс протокол, вчера беше последната инжекция. Стимулираха ме с Гонал, Цитроцит (май така се казва), Меногон и вчера Овитрел. Нямам никакви странични ефекти, чувствам се добре и утре съм на пункция. Малко се вълнувам какво ще стане, но със сигурност не е като първия път...и все пак се надявам  :D
Успех - на всички нас!
Успех ,и само позитивни мисли !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #604 -: Септември 14, 2011, 13:35:25 pm »
Момичета , утре си взимам заповедта и я нося в клиниката.  Цикъла ми подрани и на следващият ден ми се пада втори и ще си презапиша час ,че ми подрани доста.  Нали не е проблем ,че предния ден съм я внесла и не би било пречка да почна ?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #605 -: Септември 14, 2011, 13:47:07 pm »
Ако си готова с всички изследвания, които са ти изисквали не трябва да е проблем стартирането.
Успех на всички момичета!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #606 -: Септември 14, 2011, 13:47:50 pm »
Момичета , утре си взимам заповедта и я нося в клиниката.  Цикъла ми подрани и на следващият ден ми се пада втори и ще си презапиша час ,че ми подрани доста.  Нали не е проблем ,че предния ден съм я внесла и не би било пречка да почна ?
Успех Дидомира!!! :bighug: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #607 -: Септември 14, 2011, 13:52:51 pm »
Момичета , утре си взимам заповедта и я нося в клиниката.  Цикъла ми подрани и на следващият ден ми се пада втори и ще си презапиша час ,че ми подрани доста.  Нали не е проблем ,че предния ден съм я внесла и не би било пречка да почна ?
Успех Дидомира!!! :bighug: :crossfingers:

благодаря,Еви.Пък нищо чудно и да се засечем с теб!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #608 -: Септември 14, 2011, 14:08:40 pm »
Момичета , утре си взимам заповедта и я нося в клиниката.  Цикъла ми подрани и на следващият ден ми се пада втори и ще си презапиша час ,че ми подрани доста.  Нали не е проблем ,че предния ден съм я внесла и не би било пречка да почна ?
Успех Дидомира!!! :bighug: :crossfingers:

благодаря,Еви.Пък нищо чудно и да се засечем с теб!!
Може, може ... ами ти ще вървиш с един тумбак напред  preggo
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #609 -: Септември 14, 2011, 14:36:36 pm »
момицета какви иследвания се иска преди запоцване
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #610 -: Септември 14, 2011, 14:38:04 pm »
момицета какви иследвания се иска преди запоцване
Когато отидеш на преглед, лекарят ще ти ги назначи.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #611 -: Септември 14, 2011, 14:52:32 pm »
благодаряа евита ништо незнам връска със инв.понеже много съм далеце от софия
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #612 -: Септември 14, 2011, 16:25:44 pm »
Момичета в петък ще ходя към клиниката ако някоя иска да и запиша час да ми пише на ЛС.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #613 -: Септември 14, 2011, 17:11:40 pm »
Благодаря за пожеланията, момичета! Имам нужда да споделя, с някой който разбира за какво става въпрос!
Дидомира, не би трябвало да има проблем - за започване на стимулация записват от днес за утре.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #614 -: Септември 14, 2011, 17:19:37 pm »
Момичета, след пункция на яйчниците боли ли? :ask:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #615 -: Септември 14, 2011, 17:38:38 pm »
Doci, всичко е индивидуално, но обикновено болката е лека и поносима, като при цикъл. При мен лично средна болка има веднага след пункцията и няколко часа след това, после ме отпуска, но до края на деня усещам неразположение. На следващия ден вече съм напълно ОК.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 17:40:47 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #616 -: Септември 14, 2011, 17:39:08 pm »
Мен ме боля, но бях с хиперстимулация, но-шпа като бонбонки (до 6 на ден) и бях добре.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #617 -: Септември 14, 2011, 20:53:39 pm »
Момичета, след пункция на яйчниците боли ли? :ask:

Досега съм имала четири пункции, две при стимулирани опити и две на ЕЦ - никога не съм изпитвала каквато и да било болка или неразположение след това. Като имаш предвид, че при ЕЦ пункциите са ми ги правили и без упойка. Единствено при пункциите при стимулиран опит усещам някакво леко раздвижване там долу, но си е съвсем естествено предвид факта, че първоначално се поиздуваш предвид по-големия брой фоликули, които се образуват. Но наистина от коментарите, които съм чувала от други момичета, май си е съвсем строго индивидуално.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #618 -: Септември 14, 2011, 20:55:28 pm »
Merci, момичета. Ясно - хапчета, болка няколко часа... Дават ли легло в болницата докато мине? Дано ми се размине с инсе.  :a_dog_03:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #619 -: Септември 14, 2011, 20:58:06 pm »
doci, след пункцията оставаш да полежиш в клиниката, докато екипът прецени, че може да си ходиш в къщи.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг