0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #560 -: Септември 11, 2011, 17:57:20 pm »
Мина днес пункцията добре. Бяхме 5 моми. Аз пак без упойка я правих, а този път дори и още по-малко усетих боцването :) Имаме Я и сега ще чакаме ембриолозите утре да звъннат и да кажат дали ще има какво да замразяваме :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #561 -: Септември 11, 2011, 19:00:40 pm »
Браво Bogi!Стискам палци за утре.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #562 -: Септември 11, 2011, 19:25:06 pm »
Мина днес пункцията добре. Бяхме 5 моми. Аз пак без упойка я правих, а този път дори и още по-малко усетих боцването :) Имаме Я и сега ще чакаме ембриолозите утре да звъннат и да кажат дали ще има какво да замразяваме :)
:balk_47: :balk_47: :balk_47: Айде и следващия месец трансфер и  :bfp:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #563 -: Септември 11, 2011, 23:30:00 pm »
Е, най-вероятно ще трябва да почакаме още някой и друг месец (поне още един)преди трансфер. :) Ще почакаме колкото трябва.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #564 -: Септември 12, 2011, 13:40:48 pm »
Момичета ,знаете ли дали в клиниката правят изследване на ТАТ и ТСХ и цената им?
Много ви моля за инфо или препратка към тема относно изгодни квартири и хотели за престой по време на стимулация.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #565 -: Септември 12, 2011, 15:01:12 pm »
по 18лв са изследванията, за квартири знам, че много хора отсядаха в едно хотелче, май се каззва Хаити, но по-вещи да се изкажат.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #566 -: Септември 12, 2011, 15:07:49 pm »
Благодаря ти Аничка!Чакам и други предложения,защото в сряда ще ходя до клиниката на преглед и се надявам да огледам нещо.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #567 -: Септември 12, 2011, 16:07:28 pm »
Много ви моля за инфо или препратка към тема относно изгодни квартири и хотели за престой по време на стимулация.
Ето еди линк по темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352498.15


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #568 -: Септември 12, 2011, 16:28:39 pm »
здравейте момисета моля някой дами каже като се посне стимолация колко време трябва да остана в софия
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #569 -: Септември 12, 2011, 16:40:43 pm »
сени, при всеки е различно - зависи как организма ти отговаря на стимулацията, зависи и по какъв протокол ще бъдеш, но горе-долу 2 седмици. Успех!


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #570 -: Септември 12, 2011, 17:17:58 pm »
благодаря за одговора
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #571 -: Септември 12, 2011, 18:31:12 pm »
Здравейте мили моми4ета
Днес ми е 10 ден от цикъла и още нямам образуван фоликул, ще ходя в 4етвъртък пак и ще видим какъв ще е резултата
Има ли моми4ета на спонтанен цикъл? Докторката каза 4е е рано да имам фоликул ама знам ли? Нормално ли е според вас
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #572 -: Септември 12, 2011, 18:48:20 pm »
Здравейте мили моми4ета
Днес ми е 10 ден от цикъла и още нямам образуван фоликул, ще ходя в 4етвъртък пак и ще видим какъв ще е резултата
Има ли моми4ета на спонтанен цикъл? Докторката каза 4е е рано да имам фоликул ама знам ли? Нормално ли е според вас
Как така няма образуван фол., ако се има в предвид, че не е готов, за да се извади зряла Я-да възможно е да е рано, но ако въобще няма фол.- няма как да е рано, защото още в началото на МЦ, докторите броят антралните фол. ...
Много ви моля за инфо или препратка към тема относно изгодни квартири и хотели за престой по време на стимулация.
Ето еди линк по темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352498.15
Хотел Таити е много приемлив /говоря за цената/, особено като обясниш, че си пациентка на клиниката.Кофтито за мен е че не съм свикнала с разстоянията в София и за мен принципно си е далеч  :wink:
Отсядала съм и в хостел Левитс, но аз останах разочарована.
Ако все пак откриеш нещо различно, ще се радвам ако споделиш,  защото и на нас ни предстои престой скоро.Успех на стимулацията!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #573 -: Септември 12, 2011, 18:56:14 pm »
Ами прегледа ме днес и вика "още е рано" и това беше! Аз се шашнах и нищо не можах да кажа
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #574 -: Септември 12, 2011, 19:16:33 pm »
Ами прегледа ме днес и вика "още е рано" и това беше! Аз се шашнах и нищо не можах да кажа
Стенли, не се шашкай. На ЕЦ обикновено лекарят те гледа поне два-три пъти преди да реши да ти назначи прегнил или овитрел, респ. да ти определи дата на пункцията. Докторът най-вероятно е имал предвид, че е рано за пункция,а не че нямаш фоликули. При мен обикновено на 10-тия ден имам поне два по около 12-14 мм, но при всеки е строго индивидуално. Така че споко!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #575 -: Септември 12, 2011, 19:18:18 pm »
Ще разбереш, че наближава датата, когато лекаря поиска да си изследваш естрадиола и LH-то.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #576 -: Септември 12, 2011, 19:20:32 pm »
Браво Bogi!Стискам палци за утре.
Явно добре сте ми стискали палци, Я се е оплодила. Продължавайте да стискате - утре чакам инфо дали е продължила да се дели и ще имаме ли ембрионче за замразяване. :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #577 -: Септември 12, 2011, 19:34:04 pm »
Първо боцкане за мен днес.За сега мисля да пътувам в дните за преглед.На около 100 км съм,а инжекцийките на месна почва.Но ще решавам в движение.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #578 -: Септември 12, 2011, 20:06:41 pm »
Браво Bogi!Стискам палци за утре.
Явно добре сте ми стискали палци, Я се е оплодила. Продължавайте да стискате - утре чакам инфо дали е продължила да се дели и ще имаме ли ембрионче за замразяване. :lol:
Всичко ще е наред Боги!Стискам палци утре отново да се похвалиш!

Ами прегледа ме днес и вика "още е рано" и това беше! Аз се шашнах и нищо не можах да кажа
Извинявай, но ти задаваш подвеждащ въпрос тогава.Защо не обясни, че ходиш на прегледи от еди кой си ден и т.н.?

Момичета, моля за съдействие.Преди време бях чела/мисля, че имаше превод от чужд език/, но не помня къде нещо за НК клетките, които се изследват и били 3 вида, та едни от тях, които не са в норма, показват проблем с имплантацията и дебелината на лигавицата ... Малко объркан ми е поста, но и аз не мога точно да възпроизведа прочетеното някога.Надявам се някой да ме е разбрал за какво питам!
П.С.Търсих в темата за биопсията и имунологичната, но не откривам там.
« Последна редакция: Септември 12, 2011, 20:22:28 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #579 -: Септември 12, 2011, 20:33:10 pm »

Момичета, моля за съдействие.Преди време бях чела/мисля, че имаше превод от чужд език/, но не помня къде нещо за НК клетките, които се изследват и били 3 вида, та едни от тях, които не са в норма, показват проблем с имплантацията и дебелината на лигавицата ... Малко объркан ми е поста, но и аз не мога точно да възпроизведа прочетеното някога.Надявам се някой да ме е разбрал за какво питам!
П.С.Търсих в темата за биопсията и имунологичната, но не откривам там.

На мен ми правиха в Малинов такива изследвания. Първоначално ти пускат пълни имунологични изследвания и ако има проблем с някоя от популациите на НК-клетки ти назначават терапия.
Ето тук има информация http://invitro-bg.com/display.php?page=m7