0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #540 -: Септември 09, 2011, 07:11:42 am »
Трябва повече настоятелност при свързването с телефона за часове, с другите телефони , например секретарките веднага ми вдигнаха вчера.Аз от вчера след 16 часа такова звънене до 19 часа , няма резултат.Днес от 09 часа като почнах , даже вървя по улицата и телефона ми е на ухото а не говоря само слушам този дежурния оператор.Най-накрая към 10.30 успях и попаднах на тази възрастната.С триста зора записах час за 19.09., сега вече не съм за нашите доктори а при Сигридов , явно и там наплива е голям и всички часове са заети.И той щял да бъде на конференция за няколко дни, та добре че някаква Д-р Михова го замествала та успях за ранната морфология.Така че търпение и настояване . :wink:


Каква е тази конференция пък сега ?

mole,знаеш ли от кога е ?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #541 -: Септември 09, 2011, 17:03:46 pm »
Аааааааааааааааааааа не,никъкви конгреси с моя уникалистичен късмет сигурно точно когато трябва да започна процедура точно тогава ще заминат на конгрес :balk_146:Дано не заминат всички!
Няма начин да няма начин!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #542 -: Септември 09, 2011, 17:55:12 pm »
Моле, разбра ли кога точно го няма Сигридов? Аз имам час за 16.09 и въпреки, че Михова е също много добра, ми се искаше точно за този преглед да е Сигридов.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #543 -: Септември 09, 2011, 19:06:55 pm »
Здравейте,момичета, някоя може ли да ми даде телефона на д-р Персенска/на лични/, защото имам биопсия от юли, а не мога да си получа резултатите. Звънях няколко пъти на секретарките, те ми отговарят, че ще предадат на д-ра , но досега никой не ми се обажда.Благодаря ви предварително и успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #544 -: Септември 09, 2011, 20:44:37 pm »
Здравейте,момичета, някоя може ли да ми даде телефона на д-р Персенска/на лични/, защото имам биопсия от юли, а не мога да си получа резултатите. Звънях няколко пъти на секретарките, те ми отговарят, че ще предадат на д-ра , но досега никой не ми се обажда.Благодаря ви предварително и успех на всички!
По принцип се праща смс на Доктора правил биосията, за да напомниш за себе си ...
Изпращам ти телефона на ЛС и успех, дано биопсията ти е добра и нямаш нужда от друга!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #545 -: Септември 09, 2011, 21:23:00 pm »
 :oops:zdr momiceta azim nova . iskam nyakoy dami dade sivet vcera byah viv klinikata podadaih si zapoveta udobrenisim za invitro ,no silviya mi kaza ,ce tryabva da se obdya na moya lekar ot tutrakan toy dase zvirji sis dok. stamenov as imam caz za dok.satmenov dali ima nujda daotida v tutrakan nmogo sim obirkana neznam kakvo dapravay dasi cakamli casa ,ilida da odita v tutrakan molya nyakoy dami dade sivet

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 07:41:02 am от Елфи »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #546 -: Септември 09, 2011, 23:01:35 pm »
Благодаря ви. Дадох си данните на едно момиче, което ми беше писало на лични, че утре ще е там. Пък и аз ще пробвам още.
Имам си час вече благодарение на Снежана. Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #547 -: Септември 09, 2011, 23:04:06 pm »
:oops:zdr momiceta azim nova . iskam nyakoy dami dade sivet vcera byah viv klinikata podadaih si zapoveta udobrenisim za invitro ,no silviya mi kaza ,ce tryabva da se obdya na moya lekar ot tutrakan toy dase zvirji sis dok. stamenov as imam caz za dok.satmenov dali ima nujda daotida v tutrakan nmogo sim obirkana neznam kakvo dapravay dasi cakamli casa ,ilida da odita v tutrakan molya nyakoy dami dade sivet


Имах същия проблем със Силвия през март, след обаждане на д-р Бойчев нещата се оправиха, дадоха ми час за клиника Малинов и така. Но бяха много нерви.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #548 -: Септември 09, 2011, 23:33:56 pm »
Теди, радвам се, че съм ти помогнала дано всичко да е наред до тогава!Но наистина не съм направила нещо кой знае какво ако не бях аз, щеше да е някой друг в краен случай щеше да се свържеш ти!Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #549 -: Септември 10, 2011, 09:09:29 am »
благодаря за отговора 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #550 -: Септември 10, 2011, 13:47:13 pm »
Моле, разбра ли кога точно го няма Сигридов? Аз имам час за 16.09 и въпреки, че Михова е също много добра, ми се искаше точно за този преглед да е Сигридов.

седмицата от 19-ти няма да го има, аз днес си взех час за 29.09 за 1-вата ФМ.
Днес беше много спокойно в клиниката :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #551 -: Септември 10, 2011, 16:27:41 pm »
anichud.bs знаеш ли дали само д-р Сигридов няма да го има  или и другите лекари?
Няма начин да няма начин!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #552 -: Септември 10, 2011, 17:45:05 pm »
Утре сутрин имам пункция. На ЕЦ съм, та дано успеем да извадим някоя яйцеклетка, която да се оплоди :). Сега трябва да седна, да попълня за пореден път информирано съгласие.
Стискайте палци да има какво да замразяваме!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #553 -: Септември 10, 2011, 17:48:57 pm »
Утре сутрин имам пункция. На ЕЦ съм, та дано успеем да извадим някоя яйцеклетка, която да се оплоди :). Сега трябва да седна, да попълня за пореден път информирано съгласие.
Стискайте палци да има какво да замразяваме!


 Успех :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #554 -: Септември 10, 2011, 17:55:11 pm »
anichud.bs знаеш ли дали само д-р Сигридов няма да го има  или и другите лекари?
Аз и вчера и днес бях в клиниката. Видях д-р Стаменов, д-р Персенска и д-р Шевкетова. Така че, има си доста лекари в клиниката.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #555 -: Септември 10, 2011, 17:59:13 pm »
Bogi успех утре!Дно има Я да се оплоди ,да се захване и да остане там 9 месеца!
Няма начин да няма начин!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #556 -: Септември 10, 2011, 18:00:28 pm »
Благодаря ти, Дидомира!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #557 -: Септември 10, 2011, 18:34:37 pm »
Bogi успех утре!Дно има Я да се оплоди ,да се захване и да остане там 9 месеца!
Мирозлатка, няма да правим транфер - ще замразяваме. Когато д-р Стаменов реши - ще правим ембриотрансфер. Засега имаме само едно замразено ембрионче. :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #558 -: Септември 10, 2011, 20:41:20 pm »
А иначе и на мен ми се иска да се захване и да остане 9 месеца. Миналата година остана само за 2 месеца :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #559 -: Септември 10, 2011, 22:05:55 pm »
anichka.bs, благодаря за отговора, успокои ме.
Bogi, стискам палци всичко да е наред :crossfingers: и скоро да се преместиш в темата на бременните :goodluck: