0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #520 -: Септември 06, 2011, 17:49:15 pm »
Благодаря ви момичета за бързите отговори.Желая ви успех!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #521 -: Септември 07, 2011, 11:19:02 am »
На мене също ми казаха вчера като ми дойде МЦ да звънна.Проблем с час нямало да има.Дано.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #522 -: Септември 07, 2011, 11:40:30 am »
На мене също ми казаха вчера като ми дойде МЦ да звънна.Проблем с час нямало да има.Дано.

Еми в тая връзка ,като Ви чета не мога да не си помисля , че май при секретарките е доста избирателно. На мен ми записаха час с уговорката ,че ако стане нещо с цикъла ми .. да се обадя и презапишат .  :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #523 -: Септември 07, 2011, 11:56:44 am »
Диди, не се притеснявай, и аз съм записвала час за следващия ден по къс протокол. Само нещо извънредно може да те отложи, като конгрес например, но си мисли, че всичко ще е наред.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #524 -: Септември 07, 2011, 12:57:02 pm »
Здравейте момичета! Юли месец си правихме генетични изследвания при д-р Хаджидекова. В тази връзка бихте ли ми казали сега към кого да се обърнем да коментираме резултатите - към д-р Хаджидекова или да си запиша час за д-р Персенска или д-р Стаменов. Благодаря ви предварително. Успешен ден на всички

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #525 -: Септември 07, 2011, 13:25:17 pm »
Здравейте момичета! Юли месец си правихме генетични изследвания при д-р Хаджидекова. В тази връзка бихте ли ми казали сега към кого да се обърнем да коментираме резултатите - към д-р Хаджидекова или да си запиша час за д-р Персенска или д-р Стаменов. Благодаря ви предварително. Успешен ден на всички

Резултатите са качени в досието ти, трябва ти час за д-р Персенска или д-р Стаменов.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #526 -: Септември 07, 2011, 14:58:23 pm »
Здравейте момичета! Юли месец си правихме генетични изследвания при д-р Хаджидекова. В тази връзка бихте ли ми казали сега към кого да се обърнем да коментираме резултатите - към д-р Хаджидекова или да си запиша час за д-р Персенска или д-р Стаменов. Благодаря ви предварително. Успешен ден на всички

Резултатите са качени в досието ти, трябва ти час за д-р Персенска или д-р Стаменов.

КЪДИ Благодаря ти за отговора. Сега ще се обаждам, за да си запиша час.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #527 -: Септември 07, 2011, 20:46:13 pm »
На мене също ми казаха вчера като ми дойде МЦ да звънна.Проблем с час нямало да има.Дано.

Еми в тая връзка ,като Ви чета не мога да не си помисля , че май при секретарките е доста избирателно. На мен ми записаха час с уговорката ,че ако стане нещо с цикъла ми .. да се обадя и презапишат .  :(
По-скоро зависи при коя от секретарките ще попаднеш ... Аз попаднах на възрастната, а тя е меко казано особена, поне с мен е така, като ми вдигне тя и ми е ясно, че ще имам спънки  :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #528 -: Септември 07, 2011, 21:35:16 pm »
На мене също ми казаха вчера като ми дойде МЦ да звънна.Проблем с час нямало да има.Дано.

 
По-скоро зависи при коя от секретарките ще попаднеш ... Аз попаднах на възрастната, а тя е меко казано особена, поне с мен е така, като ми вдигне тя и ми е ясно, че ще имам спънки  :wink:
 Предполагам, че имаш предвид най-възрастната, която винаги използва обръщението "госпожа" и на мен винаги ми е неприятно, като попадна на нея. В началото на август си записах час за септември след дълго убеждаване на "госпожа"-та, че цикъла ми е редовен и мога да прогнозирам кога ще е през септември.
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 21:37:57 pm от Bogi »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #529 -: Септември 07, 2011, 23:37:40 pm »
Аз досега май само 2 пъти съм си запазвала час по телефона и не се сещам да е имало проблем, били са любезни. Случвало се е все да съм в София, когато трябва да си взема час.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #530 -: Септември 08, 2011, 07:12:56 am »
На мене също ми казаха вчера като ми дойде МЦ да звънна.Проблем с час нямало да има.Дано.

Еми в тая връзка ,като Ви чета не мога да не си помисля , че май при секретарките е доста избирателно. На мен ми записаха час с уговорката ,че ако стане нещо с цикъла ми .. да се обадя и презапишат .  :(
По-скоро зависи при коя от секретарките ще попаднеш ... Аз попаднах на възрастната, а тя е меко казано особена, поне с мен е така, като ми вдигне тя и ми е ясно, че ще имам спънки  :wink:

Да,Евита , възрастната е по -особена .Аз обаче веднъж с нея имах конфликт и от тогава нещата се промениха малко. Аз попаднах на най-младата и симпатична и от там и извадих късмет  :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #531 -: Септември 08, 2011, 08:58:50 am »
Момичета имам един въпрос, от кога работи клиниката? Трябва ми Д-р Персенска и Д-р Сигридов, за да ги запозная с един разбойник.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #532 -: Септември 08, 2011, 09:06:07 am »
Момичета имам един въпрос, от кога работи клиниката? Трябва ми Д-р Персенска и Д-р Сигридов, за да ги запозная с един разбойник.

Клиниката работи от 5 септември вече !
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #533 -: Септември 08, 2011, 09:06:54 am »
Много благодаря
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #534 -: Септември 08, 2011, 10:37:33 am »
Има ли момичета, които тези дни ще са в клиниката, за да помоля някой да ми запише час. От 2 дни се опитвам да се свържа и нищо. До сега винаги съм успявала :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #535 -: Септември 08, 2011, 10:42:26 am »
теди. аз утре ще ходя
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #536 -: Септември 08, 2011, 11:21:15 am »
Аз в събота съм на преглед там.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #537 -: Септември 08, 2011, 13:35:28 pm »
Благодаря ви. Дадох си данните на едно момиче, което ми беше писало на лични, че утре ще е там. Пък и аз ще пробвам още.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #538 -: Септември 08, 2011, 22:23:10 pm »
Трябва повече настоятелност при свързването с телефона за часове, с другите телефони , например секретарките веднага ми вдигнаха вчера.Аз от вчера след 16 часа такова звънене до 19 часа , няма резултат.Днес от 09 часа като почнах , даже вървя по улицата и телефона ми е на ухото а не говоря само слушам този дежурния оператор.Най-накрая към 10.30 успях и попаднах на тази възрастната.С триста зора записах час за 19.09., сега вече не съм за нашите доктори а при Сигридов , явно и там наплива е голям и всички часове са заети.И той щял да бъде на конференция за няколко дни, та добре че някаква Д-р Михова го замествала та успях за ранната морфология.Така че търпение и настояване . :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #539 -: Септември 08, 2011, 23:30:32 pm »
Да, докторите са двама и доколкото знам и двамата са добри специалисти ;)
Аз не знам при кой от двамата ще съм, но и няма значение за мен.