0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #500 -: Септември 05, 2011, 10:51:35 am »
Кръвна картина пълна,ЕКГ ли беше на сърце това което се прави и май няма друго, и документ правят тест за дишането пак не знам как се казваше.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #501 -: Септември 05, 2011, 11:38:06 am »
Момичета извинявам се, ако някъде е коментирано и се повтарям, но как мога да стигна от автогарата до клиниката. Мерси :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #502 -: Септември 05, 2011, 12:03:51 pm »
Аз лично ползвам следния маршрут, трамвай от гарата до площад Македония и от там трамвай 5, до пазара на Красно село.След това има малко ходене пеша.Друг вариянт за който се сещам е трамвай от гарата до хотел Хемус и от там рейс 102 до клиниката.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #503 -: Септември 05, 2011, 12:06:44 pm »
Здравейте, момичета. Знаете ли колко време преди опита може да се пие антибиотик без това да има някакво влияние върху изследванията? Налага се да пия и се притеснявам дали може да се отрази на изследванията макар и 10 дена след прекратяване на приема...Благодаря предварително.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #504 -: Септември 05, 2011, 12:11:56 pm »
Linkaa, можеш да вземеш трамвай 7 от централна гара и да слезеш на кръстовището на бул. България и Гоце Делчев. Оттам до клиниката има 5 минути пеша. Тръгваш по Г. Делчев към пазара на Красно село.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #505 -: Септември 05, 2011, 12:26:11 pm »
Благодаря ви момичета  :balk_48: Не съм наясно със София и мисля последният вариант по-лесно ще ми бъде без прекачване на автобуси :) Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #506 -: Септември 05, 2011, 13:32:49 pm »
Trandolinka,и на мен ми се наложи да пия антибиотик преди опит ,последната таблетка ми беше 7 дни преди опита и беше доста силен.Персенска каза,че няма никакви проблеми,така че не се притеснявай и успех с опита. osi_9
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #507 -: Септември 05, 2011, 16:34:58 pm »
С трамвай №4 от гарата(автогарата)до спирка  Красно село(пазара) и надолу по бул."Г.Делчев" до клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #508 -: Септември 05, 2011, 16:40:12 pm »
И за мен това е най-удобния вариант, т.к. пазара е много близо до клиниката. Отделно може да си харесаш някакви плодове :)
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #509 -: Септември 05, 2011, 19:07:29 pm »
Здравейте и аз да се включа записах си час за 12,09 за започване на процедурата успех на всички пожелавам само хубави резултати,
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #510 -: Септември 05, 2011, 22:17:11 pm »
Браво Руми, на мен ми дадоха час чак за 28.09.
Успех на всички, които ще стартират тази есен и накраая- МНОГО БЕБЕТА.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #511 -: Септември 05, 2011, 22:43:09 pm »
Аз в събота от 12ч съм на преглед при д-р Персенска и ще се радвам да видя някой от вас, момичета :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #512 -: Септември 06, 2011, 09:22:42 am »
Благодаря на всички включили се!Ще попитам на първият преглед Доктора и той ще каже как ще плащам.
Аз не съм записвала час, защото не съм сигурна за точната дата на цикъла, но ще е нещо м-у 28.09.-30.09. , излишно е от сега да звъня, но предполагам, че ще ми дадат час за старт на опит като звънна като ми дойде МЦ, нали ?Всъщност клиниката работи от утре ли?
Успешни процедури на всички и много късмет!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #513 -: Септември 06, 2011, 10:04:23 am »
Благодаря на всички включили се!Ще попитам на първият преглед Доктора и той ще каже как ще плащам.
Аз не съм записвала час, защото не съм сигурна за точната дата на цикъла, но ще е нещо м-у 28.09.-30.09. , излишно е от сега да звъня, но предполагам, че ще ми дадат час за старт на опит като звънна като ми дойде МЦ, нали ?Всъщност клиниката работи от утре ли?
Успешни процедури на всички и много късмет!

Eви, аз днес си записах час за стартиране . Естестевено ,че не мога на 100 % да съм сигурна дали точно 18 септ. ще ми е втори ден и се разбрахме ,ако има промяна да се обадя . Така че , ако искаш и знаеш кога ще ти дойде се пробвай все пак . Дано и се засечем по коридорите с теб! :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #514 -: Септември 06, 2011, 15:14:13 pm »
Благодаря на всички включили се!Ще попитам на първият преглед Доктора и той ще каже как ще плащам.
Аз не съм записвала час, защото не съм сигурна за точната дата на цикъла, но ще е нещо м-у 28.09.-30.09. , излишно е от сега да звъня, но предполагам, че ще ми дадат час за старт на опит като звънна като ми дойде МЦ, нали ?Всъщност клиниката работи от утре ли?
Успешни процедури на всички и много късмет!

Eви, аз днес си записах час за стартиране . Естестевено ,че не мога на 100 % да съм сигурна дали точно 18 септ. ще ми е втори ден и се разбрахме ,ако има промяна да се обадя . Така че , ако искаш и знаеш кога ще ти дойде се пробвай все пак . Дано и се засечем по коридорите с теб! :D
Благодаря ти Дидомира!Започнах да звъня, но за сега без успех относно свързването ...Очаквам МЦ на 28-29.09. и затова ще запиша за 30.09./принципно винаги ми е точен цикъла, но сега за каръщина може да ме изненада  osi_14/, а ако се наложи ще звъня и променям.Не знам защо си мислех, че започват работа на 07.09., явно съм се объркала нещо :wink:
Може да се засечем, но ти вече ще си на пункция, даже може и тя да е минала  :wink:Успех!!!

П.С.Успях да се свържа от 11-то позвъняване, но ме отрязаха, защото било много рано, цикълът ми можел да се промени, та да съм звъннела на първи ден и да запиша час за следващият.
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 15:27:48 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #515 -: Септември 06, 2011, 17:07:29 pm »
Еви и аз звънях за час около 18,19.09 и ми казаха като дойде цикъла да звънна и да си запиша час за следващият ден.Дано нямаме никъкви спънки.
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #516 -: Септември 06, 2011, 17:11:28 pm »
Еви и аз звънях за час около 18,19.09 и ми казаха като дойде цикъла да звънна и да си запиша час за следващият ден.Дано нямаме никъкви спънки.
Аз изрично попитах, дали е сигурна, че тогава ще ми запише час за следващият ден, но госпожата ми каза:"За сега не би трябвало да откажа, освен ако не изникне нещо."Надявам се да имаме късмет и да не ни отложат, че тогава ще има война  osi_7
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #517 -: Септември 06, 2011, 17:30:15 pm »
Здравейте борбени момичета!!!Аз също ще бъда пациентка на тази клиника на 16 .09 имам час за Д-р Персенска.Същият ден ще си взема и заповедта от фонда.Въпросами трябва ли да имам направление за прегледа при докторката?Благодаря ви предварително!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #518 -: Септември 06, 2011, 17:42:32 pm »
Здравейте борбени момичета!!!Аз също ще бъда пациентка на тази клиника на 16 .09 имам час за Д-р Персенска.Същият ден ще си взема и заповедта от фонда.Въпросами трябва ли да имам направление за прегледа при докторката?Благодаря ви предварително!!!
Клиниката е частна и направления не ти трябват.Успех и дано не се задържиш дълго като пациентка на клиниката! :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #519 -: Септември 06, 2011, 17:42:41 pm »
 Кремка клиниката не работи по здравна каса.