0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #460 -: Август 30, 2011, 14:21:21 pm »
Имаше дати през отпуската, но на тях отиваха бременните момичета от опитите преди ваканцията на клиниката. Не знам да е имало жени в процедури през август.
Аз поне като ходих на 20.08 всички, които чакаха пред кабинета бяха за установяване на бременност.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #461 -: Август 30, 2011, 14:27:24 pm »
Аз съм по Фонда, а ми отказаха преглед за 26.07. Както и да го смятам, ако бяхме започнали тогава, щяхме да видим дали има резултат около 20-25-ти. Защо има двойни стандарти?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #462 -: Август 30, 2011, 14:33:14 pm »
Но не може да почнете на 26.07 като след 5-6 дни клиниката е в отпуска. Кой ще те следи, кой ще ти прави трансфер?
Стимулации се почваха до 15.07 някъде.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #463 -: Август 30, 2011, 15:20:57 pm »
акеми не се извършват процедури, а само се следят бременните и се констатира такава.Целия август си беше почивка.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #464 -: Август 30, 2011, 22:21:14 pm »
Акеми, няма никакви двойни стандарти , може да прочетеш няколко предпоследни страници от темата за да видиш че клиниката не работи от 05.08 до 05.09 и затова че лекарите отключиха за два дни кабинетите си и се записваха хора САМО които са били в процедура през юли и ИМАХА положителен резултат от теста прави чест на именно тези доктори които продължават да мислят за НАС и в почивните си дни !
Прегледи на небременни в тези дни не се извършваха !!!
Няма двойни стандарти !!!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #465 -: Август 31, 2011, 08:33:28 am »
Спокойно Моле, не се вълнувай толкова, всичко го знаят това.... :wink:Момичето не е наясно, но вече е разбрала!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #466 -: Август 31, 2011, 09:47:54 am »
Преди 1 година на вчерашния ден за първи път посетих клиниката като бременна  :). Бях от последните правили ЕТ преди ваканцията. Тогава за първи път видях моето детенце. Една малка туптяща точица  :heartbeat:. Ще си призная, че дори като родих не се вълнувах толкова  :D. Този прекрасен миг ще помня цял живот!
Нека всяка жена има поне 1 такъв прекрасен миг! Нека успешните процедури са все повече! :babyflips:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #467 -: Август 31, 2011, 11:54:56 am »
И тъй като м. август днес приключва и с това се слага старт на новият сезон "Малинов" и аз както и Мира ви желая стабилни нерви, биволско търпение, вяра и успехи, защото надеждата умира последна и ако наистина желаеш нещо го получаваш.
И както една потребителка преди доста време писа "Няма начин да няма начин!"
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #468 -: Август 31, 2011, 12:48:07 pm »
Определено ще ни трябва много търпение, предвид какво прочетох току що в темата за д-р Владимиров :? Това значи, че калабалъка ще е пълен и ще се отрази на пациента работата извън капацитет :?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #469 -: Август 31, 2011, 20:09:16 pm »
Определено ще ни трябва много търпение, предвид какво прочетох току що в темата за д-р Владимиров :? Това значи, че калабалъка ще е пълен и ще се отрази на пациента работата извън капацитет :?
Какво имаш предвид под това, че ще е пълен калабалък? Нали в "Малинов" не записват нови пациенти.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #470 -: Август 31, 2011, 20:27:00 pm »
Как да не записват нови пациентки разбира се, че записват, но се чака доста за първичен преглед!!!А Тара има пред вид това, че в клиниката на Владимиров има проблем с ФАР и една част от тези пациентки ще дойдат при нас!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #471 -: Август 31, 2011, 20:30:22 pm »
Определено ще ни трябва много търпение, предвид какво прочетох току що в темата за д-р Владимиров :? Това значи, че калабалъка ще е пълен и ще се отрази на пациента работата извън капацитет :?
Не вярвам да прехвърлят или да се прехвърлят пациенти от клиниката на Владимиров в нашата, защото първо четейки коментарите в темата, според мен има някак по-особено отношение към кл.Малинов и ЦРЗ Надежда, но към момента ще се въздържа от конкретен коментар, сигурна съм, че който иска ще успее да ме разбере; и второ едва ли Докторите ни ще успеят да поемат и техните пациенти, смятам, че натовареността така или иначе е огромна ... Сигурна съм, че доста от нас чакаме да се завърнат и сме там :lol:
По мои сметки опит ще започна около 28-29.09., има ли някой очакващ същото по това време?
П.С.Дано се вредя с час  :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #472 -: Август 31, 2011, 20:45:21 pm »
Всички се борим за едно и също. Лекарите имат лимит, просто и те са хора  :balk_602:

На момичетата, които скоро им предстои стартиране им желая успех! :balk_118:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #473 -: Август 31, 2011, 21:57:20 pm »
Как да не записват нови пациентки разбира се, че записват, но се чака доста за първичен преглед!!!
И аз имах предвид, че за първични прегледи записват чак през 2013г.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #474 -: Август 31, 2011, 22:03:51 pm »
А иначе аз имам час за 6 септември. Тогава имаме годишнина от сватбата. 14-та!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #475 -: Септември 01, 2011, 07:39:45 am »
Тези проблеми с клиниката на д-р Владимиров се случват за пореден път, добре знаем, че в началото на годината имаше проблеми с договора му с ФАР и тогава беше "първата вълна" на негови пациентки в Малинов. Разбираемо е, поставете се на мястото им и особено, когато заповедта изтича. Записването на часове в този случай не е като за първични през 2013, а значително по-скоро.
Не можем да обвиняваме и да съдим, но можем да ги покрепим в протеста им.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #476 -: Септември 01, 2011, 08:06:10 am »
По повод записването на часове за нови пациенти с готова заповед, желаещи да сменят клиниката с нашата, не е тайна а, и няма нищо нередно, че те направо стават пациенти въз основа на представена заповед от Фонда - това си е практика в нашата клиника - носиш заповед и вече имаш час за преглед.

Чакането до две години напред.... има си изключения,  до мен едни си взеха час в рамките на седмица, така, че кой как може......

Не искам да съм на мястото на пациентите на д-р Владимиров, толкова надежди цяла година и сега да си принуден да сменяш лекаря на когото вярваш :(.
 
А това, че пациента по ФАР е най-желан пациент, защото парите нямат почивен ден и лимит, колкото повече, толкова по-добре и още повече :lol:  - гарантирани постъпления в милиони, дали някой и кой играе "игрички" ние ще го усетим на наш гръб като пациенти :?  - това си е мое разсъждение, ненасочено към никой конкретно


Боги, и ние празнуваме на Съединението, годинките на мойта дева :lol:
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 08:19:29 am от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #477 -: Септември 01, 2011, 08:56:01 am »
Здравейте, бързам да ви съобщя че вчера ходихме на поредния ехограф за да видим как се развиват плодните сакчета. Последно ще очакваме едно бебче , другия сак е забавил развитие с две седмици и вътре не се вижда нищо.
Доктора каза че живото ембрионче ще си увеличи размерите и ще притисне постепенно празния сак , така че да не се тревожа .
Имам запитване към вас ,написан ми е един диаметър PSD 18mm , само че незнам какво е това?Моля за разяснения...
През този месец желая успешни процедури на всички , които ще стартират в клиниката!
Дано през октомври тук се разпишат много щастливи кандидат мами като мен!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #478 -: Септември 01, 2011, 09:46:18 am »
Браво Моле, толкова се радвам за теб....пожелавам една щастлива и лека бременост и безпроблемно раждане на  здраво и красиво бебе! :balk_602:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #479 -: Септември 01, 2011, 10:54:27 am »
Здравейте, бързам да ви съобщя че вчера ходихме на поредния ехограф за да видим как се развиват плодните сакчета. Последно ще очакваме едно бебче , другия сак е забавил развитие с две седмици и вътре не се вижда нищо.
Доктора каза че живото ембрионче ще си увеличи размерите и ще притисне постепенно празния сак , така че да не се тревожа .
Имам запитване към вас ,написан ми е един диаметър PSD 18mm , само че незнам какво е това?Моля за разяснения...
През този месец желая успешни процедури на всички , които ще стартират в клиниката!
Дано през октомври тук се разпишат много щастливи кандидат мами като мен!

Моле, тези въпроси и съждения ги задавай в другата тема.