0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #940 -: Октомври 08, 2011, 20:05:08 pm »
Благодаря ви , момичета !

Къди , ще пробвам и с лайката .Толкова ми е лошо ,че не мога да се зарадвам на положителния си тест!

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #941 -: Октомври 09, 2011, 11:32:46 am »
Здравейте момичета!Честито Дидимора и скорошно оздравяване!Момичета на 06.10 бях на преглед,сложиха ми Декапептил и ми казаха да отида на 27.10(започвам процедура по дълаг портокол)и сега се питам защо чак след толкова много дни (21).Въпросат ми сигурно е много "блондински" :oops: но така ли протича дългият портокол?
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #942 -: Октомври 09, 2011, 12:26:04 pm »
Не се притеснявай,така протича дългия протокол при всички момичета.Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #943 -: Октомври 09, 2011, 13:50:40 pm »
emilia_k благодаря ти много!Още един въпрос занимава съзнанийцето ми,на 27.10  прегледа ми е в 10.00ч.резултата от Е2 трябва ли да е готов до прегледа?Леле така се омотах :oops:,дано ме разбрахте.   
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #944 -: Октомври 09, 2011, 14:02:54 pm »
Може и да не е готов,аз лично първо минавам преглед,изчаквам да ми кажат какво да пусна и хормоните са готови за 2 часа.Така или иначе ще изчакаш до обяд за да ти обсъдят файла и да ти назначат и да ти поставят първата инжекция.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #945 -: Октомври 09, 2011, 17:39:03 pm »
emilia_k благодаря ти много!Още един въпрос занимава съзнанийцето ми,на 27.10  прегледа ми е в 10.00ч.резултата от Е2 трябва ли да е готов до прегледа?Леле така се омотах :oops:,дано ме разбрахте.   
Не се притеснявай, и без това ще почакаш малко, за да те боцнат. Ако не е готов резултатът от Е2 до прегледа, със сигурност докато стане време за инжекция ще е готов. Изчакват се резултатите и назначените инжекции от лекаря и тогава от регистратурата ти дават номерче за манипулационната.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #946 -: Октомври 09, 2011, 19:02:45 pm »
Момичетата са ти обяснили добре. Даже и повечко може да се наложи да почакаш, за да те боцнат  :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #947 -: Октомври 09, 2011, 19:17:44 pm »
Благодаря ви момичета!Златни сте :D!Иначе това с чакането го мога,имам тренинг за 4год. колко часовеееееееееееее имам прекарани в клиниката :)Благодаря ви още веднъж спасихте ме,щях да си блъскам русата главица и да се чудя как да ги направя нещата. :)
Няма начин да няма начин!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #948 -: Октомври 09, 2011, 19:25:17 pm »
Момичета за кога да запиша час след неуспешно ин витро на ЕЦ?За след цикъла ли трябва дае, че днес бях така сразена, че забравих да питам.

Моля ви ако някоя знае да помогне, че да знам кога горе долу ще отсъствам от работа, а и да си запиша час.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #949 -: Октомври 09, 2011, 19:31:33 pm »
Аз лично записах час на 10 ден от цикъла,сутринта като отидох Др,Персенска ми назначи Е2,ЛХ,ПРОГ,и ПКК.На 12 ден ми биха Прегнила и на 14 ден беше пункцията,но моят цикъл е от 29 дни,така че ако ти е по кратък запиши за 8 ден примерно.Мисля,че няма да е проблем да запишеш час веднага след неуспешния опит.Успех!Моят предишен опит беше успешен до 10 седмица и затова след аборта записах на 3 месец час за ЕЦ.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #950 -: Октомври 10, 2011, 01:36:33 am »
Magi,
Сладурке, ами ако се налага да се смени тактиката (процедурата) при теб?  :balk_132: Докитата препоръчват да се отиде в първите два дни на цикъла, за да решат, какво ще ти правят.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #951 -: Октомври 10, 2011, 01:58:20 am »
Здравейте, аз съм нова тук. На 13.10 имам записан час при доктор Персенска. След година и половина опити и ние решихме да видим какво става, до този момент не сме правили никакви изследвания. Надявам се всичко да е наред но....Ако някой знае нещо относно първичния преглед например кога пак ще трябва да посетя клиниката изследвания и т.н Доста ми е притеснено, но съм готова на всичко за да бъда мама :bori_015:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #952 -: Октомври 10, 2011, 09:07:48 am »
Момичета благодаря.За тактиката Doci ще я мислим когато имаме финанси, засега спираме всичко, колкото и да не ми се иска.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #953 -: Октомври 10, 2011, 11:54:08 am »
Момичета, как се процедира, за да си изследвам щитовидната жлеза преди процедура? В клиника Малинов ендокринологът доктор Начев ли се казва и при секретарките ли записват часове при него? Да знаете нещо за цените при преглед и за хормоните колко струва? :ask:

Magi, писах ти нещо на личния, да се посъветвам с теб по друга тема.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #954 -: Октомври 10, 2011, 12:35:34 pm »
Да, д-р Начев се казва, но той не приема в клиниката.Ще ти напиша телефона на лични, за да си запишеш час.Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #955 -: Октомври 10, 2011, 12:41:54 pm »
Момичета, може ли някой да ми каже колко струва преглед при д-р Хаджидекова в клиниката.Не намерих в ценоразписа инфо за нея.Благодаря предварително :)  :ask:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #956 -: Октомври 10, 2011, 13:25:48 pm »
Момичета, може ли някой да ми каже колко струва преглед при д-р Хаджидекова в клиниката.Не намерих в ценоразписа инфо за нея.Благодаря предварително :)  :ask:

Jori при д-р Хаджидекова предгледа на нас ни струваше 150 лв. за генетичните на човек. Но зависи какво ще ви изследват. На мъжа ми тя му взе кръв и още 80 лв. за друго генетично изследване, което го прави друг доктор в майчин дом.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #957 -: Октомври 10, 2011, 14:20:21 pm »
Благодаря ти.Трябва да си направим изследване за муковисцидоза.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #958 -: Октомври 10, 2011, 14:55:03 pm »
здравейте момичета искам дави питам нещо.след неоспешно инвитро в клиниката ми назначиха биопсия на 02.10 правимия док.Шефкетова.Но досега неми се е обадил никои да ми каже резултат званях вече 3 пъти на секретарките казаха да чекам,но с това чакане щте пропусна този цикъл пак трябва да правя ЕТ +ЗЕТ.Какво да правя?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #959 -: Октомври 10, 2011, 14:57:20 pm »
Здравейте, аз съм нова тук. На 13.10 имам записан час при доктор Персенска. След година и половина опити и ние решихме да видим какво става, до този момент не сме правили никакви изследвания. Надявам се всичко да е наред но....Ако някой знае нещо относно първичния преглед например кога пак ще трябва да посетя клиниката изследвания и т.н Доста ми е притеснено, но съм готова на всичко за да бъда мама :bori_015:
Николче, най-вероятно ще започнете със стандартните изследвания, при положение, че до момента нищо не сте правили. Спермограма, хормони и цветна снимка за теб. Следващите стъпки са в зависимост от резултатите.