0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #900 -: Октомври 07, 2011, 11:04:30 am »
Здравейте,момичета!В края на месеца ще си взема заповедта (най-после :) ).Та мисълта ми е при Силвия ли трябва да я занеса,трябва ли предварително да се обадя да си запазя час и за преглед,или направо отивам оставям заповедта...Как се процедира?
Ако само ще я носиш и няма да се уговаряш за старт на процедура, можеш да отскочиш и да я оставиш на Силвия след като си я вземеш от ФАР.
Ако обаче искаш да започваш опит, можеш да си запишеш час за преглед и когато дойде момента да си я занесеш на прегледа.
Успех!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #901 -: Октомври 07, 2011, 13:46:39 pm »
Момичета, имате ли идея в събота лабораторията на Малинов дали работи и с какво раб.време? И дали ако сутринта пусна ЧХГ в рамките на деня ще бъде готово?
Мн.ви благодаря
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #902 -: Октомври 07, 2011, 14:54:17 pm »
Момичета, имате ли идея в събота лабораторията на Малинов дали работи и с какво раб.време? И дали ако сутринта пусна ЧХГ в рамките на деня ще бъде готово?
Мн.ви благодаря
Работи и в събота и в неделя. Резултата става готов понякога и за половин час.
Успех
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #903 -: Октомври 07, 2011, 16:07:48 pm »

Момичета, някой има ли спомен от миналата година кога точно през месец декември докторите и клиниката излизат в почивка?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #904 -: Октомври 07, 2011, 16:15:42 pm »
Момичета , днес си направих теста и се оказа ,че съм бременна. Още не мога да го повярвам !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #905 -: Октомври 07, 2011, 16:24:20 pm »
Момичета , днес си направих теста и се оказа ,че съм бременна. Още не мога да го повярвам !
Честито! Дано всичко е наред до края.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #906 -: Октомври 07, 2011, 16:29:37 pm »
Момичета , днес си направих теста и се оказа ,че съм бременна. Още не мога да го повярвам !

Лелее Диди, това е страхотна новина! Така се радвам при всички ти постове, които изчетох.
Нещата се случват, когато има надежда. Честито!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #907 -: Октомври 07, 2011, 16:34:13 pm »

Момичета, някой има ли спомен от миналата година кога точно през месец декември докторите и клиниката излизат в почивка?
Мисля, че някъде от 15 декември до 5-6 януари са в отпуск.

Дидомира повярвай, точно когато не очакваме, идват хубавите новини. Честито :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #908 -: Октомври 07, 2011, 16:44:45 pm »
Благодаря ви , момичета .

За съжеление още нищо не е приключило , но както и каза д- р Стаменов днес .... трябва да си спокойна , защото стигна до тук .. Е , ще направя всичко възможно  :)!

Успех на всички в процедури и този път съм убедена ,че спокойствието през цялото време ми е помогнало на 50% поне!


Гърлото ме боли и имам усещане, че точно сега съм прихванала вирус .Толкова се ошашавих, че забравих да питам какво мога да пия .Моля за съвет !
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 16:47:00 pm от Дидомира »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #909 -: Октомври 07, 2011, 16:50:18 pm »
Диди, браво момиче!
Така се радвам за теб! А толкова хубаво ми става като видя тук положителни новини! :)
Аз вчера свърших за този месец. Направихме 2рата инсеминация даже с две реинсеминации. Сега остава чакането. Дано този път сме успели.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #910 -: Октомври 07, 2011, 16:53:41 pm »
Дидомира, честито!
Сещам се за пророкуванията на двете компетентни потребителки, които обрекоха процедурата ти на неуспех още преди пункцията. :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #911 -: Октомври 07, 2011, 16:58:17 pm »
Дидомира, честито!
Сещам се за пророкуванията на двете компетентни потребителки, които обрекоха процедурата ти на неуспех още преди пункцията. :D

Благодаря ти ! :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #912 -: Октомври 07, 2011, 17:12:59 pm »
честито, Дидомира, много се радвам за теб  :D :D :D Запази спокойствието до край и се радвай на хубавите моменти, които ти предстоят от тук натам  :D


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #913 -: Октомври 07, 2011, 17:24:15 pm »
Момичета , днес си направих теста и се оказа ,че съм бременна. Още не мога да го повярвам !
Супер новина !!!!! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Знаех си, че точно този ще е твоят опит!Честито и една прекрасна брменност ти желая от сърце! :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #914 -: Октомври 07, 2011, 17:40:28 pm »
Момичета , днес си направих теста и се оказа ,че съм бременна. Още не мога да го повярвам !
Супер новина !!!!! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Знаех си, че точно този ще е твоят опит!Честито и една прекрасна брменност ти желая от сърце! :bighug:

 :bighug:, Благодаря .
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #915 -: Октомври 07, 2011, 18:03:44 pm »
 Дидомира, най-напред -Честито с пожелания за най-щастливия финал , за леки и безпроблемни 9месеца и да гушнеш  своя сладур !

За хрема  и настинка  при бременност са позволени всички хомеопатични/ коризалия, хомеожен, осцилококциум и т.н./   .Също така сироп Татнум верде за гаргара, гаргара с лайка и сода , инхалации с лайка .За гърло - таблетки Исла за смучене и прополики /внимавай , че има много видове и на някои пише ,че не са за бременни/. За нос  -хомеоплзамин- мас хомеопатична за мазане при хрема  ми беше препоръчана.
Мисля и някои капки за нос , ама не се сещам сега кои бяха.

Успех и оздравявай или по-скоро -не се разболявай!


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #916 -: Октомври 07, 2011, 18:08:31 pm »
Дидомира, най-напред -Честито с пожелания за най-щастливия финал , за леки и безпроблемни 9месеца и да гушнеш  своя сладур !

За хрема  и настинка  при бременност са позволени всички хомеопатични/ коризалия, хомеожен, осцилококциум и т.н./   .Също така сироп Татнум верде за гаргара, гаргара с лайка и сода , инхалации с лайка .За гърло - таблетки Исла за смучене и прополики /внимавай , че има много видове и на някои пише ,че не са за бременни/. За нос  -хомеоплзамин- мас хомеопатична за мазане при хрема  ми беше препоръчана.
Мисля и някои капки за нос , ама не се сещам сега кои бяха.

Успех и оздравявай или по-скоро -не се разболявай!

nimika,благодаря!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #917 -: Октомври 07, 2011, 18:16:17 pm »
Дидомира, страхотна новина :) Много се радвам и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност до края :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #918 -: Октомври 07, 2011, 18:19:38 pm »
Дидомира, супер много се радвам за теб.

Момичета за кога да запиша час след неуспешно ин витро на ЕЦ?За след цикъла ли трябва дае, че днес бях така сразена, че забравих да питам.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #919 -: Октомври 07, 2011, 18:21:08 pm »
Диди, браво, ти все повтаряше, че правиш последен опит и се отказваш, сега имаш страхотен повод да се откажеш :)