0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #840 -: Септември 29, 2011, 17:51:28 pm »
Здравейте от мен момичета.
Тъй като прочетох в постовете ви за отсъствието на Д-р. Стаменов, днес лично реших да го попитам дали ще отсъства на 01.10 и 02.10 2011г( аз в момента съм на стимулация в клиниката). Той остана изненадан от въпроса ми и неговият отговор е че лично ще ми прави пункцията на 01.10. 1011г. НА РАБОТА Е! Ще отсъства от 14 до 21.10.
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #841 -: Септември 29, 2011, 18:47:46 pm »
Момичета, другият месец ще ходя на хистеро и ми обясниха много на бързо за изследванията, а аз запомних само ПКК. Можете ли да ми кажете кои трябва да са другите, защото искам да си ги подготвя предварително... и още нещо- дават ли някакъв болничен?
П.С. Д-р Стаменов ще отсъства от 14 до 21.10.

ПКК + време на кървене и време на съсирване, биохимия, СПИН. Когато правих хистероскопия (м. януари т. г.) ми поискаха и хепатит А, заради повишената заболяемост в няколко града. Сега не знам изисква ли се.
Болничен дават до 30 дни, може да поискаш по-малко. Аз ползвах 10 дни.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #842 -: Септември 29, 2011, 19:46:31 pm »
Милоками, при жените, които раздават часовете има и напечатани листчета с какви изследвания са необходими преди хистеро освен ПКК /това е съвсем прясна инфо и нямаше СПИН/, помоли ги да ти дадат.
По слънчевата страна на улицата
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #843 -: Септември 29, 2011, 20:28:42 pm »
Благодаря ви момичета. Все още искат хепатит А и спин, но аз ги изследвах този месец и сега няма да ги правя. Най- много да помоля да ми изкарат ако могат дупликат от Хеи-то, че д-р Персенска ми ги взе и ги прикрепи към досието ми.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #844 -: Септември 29, 2011, 22:24:08 pm »
Здравейте от мен момичета.
Тъй като прочетох в постовете ви за отсъствието на Д-р. Стаменов, днес лично реших да го попитам дали ще отсъства на 01.10 и 02.10 2011г( аз в момента съм на стимулация в клиниката). Той остана изненадан от въпроса ми и неговият отговор е че лично ще ми прави пункцията на 01.10. 1011г. НА РАБОТА Е! Ще отсъства от 14 до 21.10.

Благодаря за сведението. Докторът и друг път ми е казвал, че във форумите понякога става развален телефон. Накрая вместо да се инфоормираме, се дезинформираме, ама айде :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #845 -: Септември 29, 2011, 23:00:27 pm »
Хи-хи, развален телефон. Докитата имат чувство за хумор за нашите паники. :balk_91:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #846 -: Септември 30, 2011, 07:02:24 am »
Хи-хи, развален телефон. Докитата имат чувство за хумор за нашите паники. :balk_91:
„Разваленият телефон” беше от мен, докторът всъщност каза с усмивка, че и той чул „че им е развален апарата за хормоните, ама не било така”. Това беше през м. юни, някой беше написал тук, че има наводнение в лабораторията и не работи споменатия апарат, ама се оказа кьор-фишек - работеше си. :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #847 -: Септември 30, 2011, 09:13:19 am »
Ето ме и мен - с неуспешен втори опит :(
Успех на всички, дано по-скоро се сбъдне това, което така силно желаем!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #848 -: Септември 30, 2011, 09:27:48 am »
akemi ,знам какво ти е ,поплачи си ,ако ти се плачи и после главата горе и само положително мисли ,до следващия опит ,хубав ден .
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #849 -: Септември 30, 2011, 19:28:51 pm »
Мина днес и моят преглед нещата върват много добре каза д-р Стаменов МЦ вече ми спря сега съм на преглед на 02,10и на изследвания B2 PRG LH продалжавам с Гонал150 пожелавам оспех на всички,
« Последна редакция: Септември 30, 2011, 19:31:15 pm от rumi 84 »
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #850 -: Септември 30, 2011, 20:39:13 pm »
 akemi, много съжалявам, сигурно си много съкрушена! Забрави за известно време за всичко и всички, почини си и след това много положителни мисли и вяра, че другият път ще стане. Успех! Ние всички сме с теб и с твоята болка.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #851 -: Септември 30, 2011, 21:33:39 pm »
Akemi, много съжалявам :( Дано наистина скоро се сбъдне мечтата ни  :bighug:
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #852 -: Октомври 01, 2011, 11:08:40 am »
Сигурно прегледа ще го поеме д-р Персенска или д-р Шефкедова.

Момичета, толкова ли е важно за вас на прегледа да е д-р Стаменов? Защото имам усещането, че за някои от вас, ако не е той, то опита ви е с гарантиран неуспех.

и аз имам същото усещане...има си организация в клиниката -  Стаменов не може да Ви огрее всичките!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #853 -: Октомври 01, 2011, 17:16:52 pm »
Да  се  отчета  - минах  днес  на  преглед. Имам  2  фоликула -  12мм  и 8мм.  Във  вторник  рано-рано  съм  на  преглед  отново  и  да  се  надявам,  че  ще  има  Я  за  оплождане.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #854 -: Октомври 01, 2011, 19:22:38 pm »
Да  се  отчета  - минах  днес  на  преглед. Имам  2  фоликула -  12мм  и 8мм.  Във  вторник  рано-рано  съм  на  преглед  отново  и  да  се  надявам,  че  ще  има  Я  за  оплождане.

 :goodluck: :crossfingers: :pleasantry: :bfp1:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #855 -: Октомври 01, 2011, 21:34:52 pm »
Да ви разсмея малко:
Мъжът ми е в командировка и ми дава указания по телефона -
"Отиваш на преглед и да питаш това, това,това..."
"После като излезеш, да ми се обадиш и ..."
Спазвам аз дадените указания стриктно и после:
"Добре сега, във вторник аз да влезна ли с теб да питам доктора това, това, това ..."
А аз се опитвам да обясня, че ще ме гледа доктора преди да влезе да прави пункции и не е удобно, пък и това дали сега ще правим трансфер (имаме 2 замразени ембриона на ЕЦ, сега надявам се ще имаме и 3-ти)зависи от това дали ще имаме Я, дали тя ще се оплоди, дали ще се дели добре после и т.н. А това на 11-тия ден и особено преди пункцията, няма как да разберем. Ама моят мъж е толкова свръхорганизиран и все иска нещата да са под строг контрол  :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #856 -: Октомври 02, 2011, 00:13:49 am »
Bogi, радвай се , че е толкова ангажиран с общото дело. Успех Ви пожелавам.  :balk_103: Иначе има такива хора, че докторите в клиниката проявяват повече загриженост отколкото т. нар. 'близък'.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #857 -: Октомври 02, 2011, 17:48:35 pm »
Момичета, СПЕШНО ми трябва Kavit капки - за тази вечер. Аптеката в клиниката беше затворена, а никъде другаде го няма.
Става дума за София.
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 18:52:59 pm от lemon »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #858 -: Октомври 02, 2011, 19:20:38 pm »
Момичета, СПЕШНО ми трябва Kavit капки - за тази вечер. Аптеката в клиниката беше затворена, а никъде другаде го няма.
Става дума за София.

Аз съм от София и имам . Купила съм ги преди няколко дни .Ако не си намерила ми пиши!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #859 -: Октомври 02, 2011, 20:24:54 pm »
Благодаря ви, момичета  :bighug:
Намерих капки в аптека Ремедиум. Работят до 20 ч. в неделя.