0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #820 -: Септември 28, 2011, 22:32:11 pm »
Сигурно прегледа ще го поеме д-р Персенска или д-р Шефкедова.

Момичета, толкова ли е важно за вас на прегледа да е д-р Стаменов? Защото имам усещането, че за някои от вас, ако не е той, то опита ви е с гарантиран неуспех.

Аничка, намека ти е насочен към мен явно, но нали знаеш, че има едно особено усещане за "моят" лекар, за този на който вярваш и имаш доверие, когато друг не е успял да ме грабне, а напротив с дадени действия ме е накарал да му нямам вяра, няма как да се получат нещата ... предполагам разбра какво искам да кажа.

Всеки преценява от неговия опит ...
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 22:39:41 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #821 -: Септември 28, 2011, 22:34:37 pm »
За мен е без особено значение! Аз за година време само веднъж съм попадала на д-р Стаменов. Моят лекар е д-р Персенска, с нея най-добре се чувствам. Въпреки това, най-важното е да се добера изобщо до час за процедура, пък без значение при кого.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #822 -: Септември 28, 2011, 22:46:33 pm »
Сигурно прегледа ще го поеме д-р Персенска или д-р Шефкедова.

Момичета, толкова ли е важно за вас на прегледа да е д-р Стаменов? Защото имам усещането, че за някои от вас, ако не е той, то опита ви е с гарантиран неуспех.


Аничка, не си прави такива заключения просто така. Всички знаем, че в клиниката се работи в екип. За новите момичета може би е важно да са при д-р Стаменов, докато го разберат. Все пак са се насочили към тази клиника, заради добрите неща, които са чули за д-р Стаменов.

А в моя случай съм написала, че часа е за д-р Стаменов, защото ми е при него. Един-единствен път през януари ме е гледала д-р Персенска и аз много я харесах. В последствие след една от пункциите на ЕЦ, ми бяха записали час пак за нея, но ми го смениха, тъй като се оказа, че д-р Стаменов иска той да ми прави биопсията. Обърна си човека графика и ме взе без час, а оттогава винаги ми записват часове при него.
Когато се налага да пропусна месец, защото го няма, честно казано ми се иска да ми записват час и за другите лекари. Аз събирам ембриончета на ЕЦ и ги замразяваме, та ме е яд за всяка яйцеклетка, която не сме се оплодили. Но винаги си казвам, че всеки трябва да се занимава с това, от което разбира, затова и не им се бъркам. Каквото кажат, това и правя. :D
А иначе д-р Шефкетова ми е слагала лепило преди един от трансферите и останах също с много добри впечатления от нея. Имам приятелка, която се радва на две девойки на 1г. и 3 мес. и тя ми е разказвала също прекрасни неща и за д-р Персенска, д-р Шефкетова и въобще лекарите в клиниката.
Сори, малко дълъг ми стана поста.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #823 -: Септември 28, 2011, 22:47:39 pm »
Еви, не е към теб, това впечатление ми го направи една жена в клиниката, инатяща се, че освен при д-р Стаменов при друг няма да стъпи, направи голям скандал. Нямам представа коя е, нито ме интересува.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #824 -: Септември 28, 2011, 22:48:39 pm »
За мен е без особено значение! Аз за година време само веднъж съм попадала на д-р Стаменов. Моят лекар е д-р Персенска, с нея най-добре се чувствам. Въпреки това, най-важното е да се добера изобщо до час за процедура, пък без значение при кого.

Ето за това говоря и аз! Просто ми се иска да се случват нещата.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #825 -: Септември 28, 2011, 22:58:36 pm »
Сигурно прегледа ще го поеме д-р Персенска или д-р Шефкедова.

Момичета, толкова ли е важно за вас на прегледа да е д-р Стаменов? Защото имам усещането, че за някои от вас, ако не е той, то опита ви е с гарантиран неуспех.

Аничка, намека ти е насочен към мен явно, но нали знаеш, че има едно особено усещане за "моят" лекар, за този на който вярваш и имаш доверие, когато друг не е успял да ме грабне, а напротив с дадени действия ме е накарал да му нямам вяра, няма как да се получат нещата ... предполагам разбра какво искам да кажа.

Всеки преценява от неговия опит ...
А за това усещане за "моят" лекар си права и знам за какво говориш. Понякога обаче личните ни симпатии не винаги се припокриват с това, че съотвеният лекар е ОК. Аз например в началото на миналата година правих стимулиран опит в друга клиника. Докторът беше малко грубоват, не обясняваше много-много и не беше точно "моят", но все пак забременях. За съжаление направих спонтанен аборт. Но мисълта ми беше, че понякога макар и да е важно да се чувстваме комфортно с лекаря, с който работим, може би по-важно е какво може той или тя. Просто лично разсъждение без да твърдя, че съм права.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #826 -: Септември 28, 2011, 22:59:49 pm »
За мен понякога нагласата пречи, психиката играе голяма роля за това как се чувстваме, как приемаме настоящето и бъдещето.
Аз няма да забравя как отидох в клиниката с нагласата, че почваме. И ни върнаха. Бях толкова огорчена и бясна. На следващия месец нямах никакви очаквания. Отидох, почнахме, мина всичко, бях невероятно спокойна. И това спокойствие ми хареса, зашото предния месец не бях така. Сега се радвам, че тогава се отложи стимулацията.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #827 -: Септември 28, 2011, 23:04:56 pm »
За мен понякога нагласата пречи, психиката играе голяма роля за това как се чувстваме, как приемаме настоящето и бъдещето.
Аз няма да забравя как отидох в клиниката с нагласата, че почваме. И ни върнаха. Бях толкова огорчена и бясна. На следващия месец нямах никакви очаквания. Отидох, почнахме, мина всичко, бях невероятно спокойна. И това спокойствие ми хареса, зашото предния месец не бях така. Сега се радвам, че тогава се отложи стимулацията.

И виж сега, нещата се развиват добре при теб. :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #828 -: Септември 28, 2011, 23:15:45 pm »
Да, и ми се иска повече момичета да се похвалят с такива резултати в близко бъдеще.
От както влизам в тези форуми всеки един успех или неуспех го изживявам. Затова ми се иска повече успешни бременности.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #829 -: Септември 28, 2011, 23:23:22 pm »
Здравейте може ли да ви попитам нещо аз съм нова в тази клиника на 12,09 ми сложиха болкираща инжекция и след това бях на 26,09 на преглед цикала ми доиде на 21,09  и ми назначиха Гонал по 150 сега съм на преглед на 30,09 но цикала още не ми спира моля посаветваите ме какво да правия,Ще съм много благодарна ако ми отговорите,

Не се притеснявай, Руми. Понякога заради блокажа менструацията може да е по-продължителна или да закъснее.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #830 -: Септември 28, 2011, 23:34:51 pm »
Момичета днес ми сложиха блокираща инжекция Декапептил и живот и здраве от 13 ще започнем същинската стимулация. Дано този път всичко да мине добре.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #831 -: Септември 29, 2011, 09:21:08 am »
Не искам да говоря против нито един от лекарите в клиниката, нямам това право, но когато по необясними причини, са се случвали и допускали грешки, няма как да нямам едно на ум ... Не казвам, че някой е по-малко професионалист от другият, не знам дали да отдам на невнимание или недостатъчна ангажираност към конкретният случай - моят, но определено останах разочарована и оттам недоверчива.
Аз също като Боги, когато отидох за биопсия, бяха и двете лекарки - д-р Персенска и д-р Шевкетова, имаше часове след мен и повикаха тях, но мен не.Едва когато се появи д-р Стаменов бях извикана.
Не бих направила скандал, ако не съм при него, в интерес на истината в повечето случаи съм била при д-р Персенска и д-р Шевкетова, НО когато д-р Стаменов ми предложи варианта двумесечен опит и тогава трансфер, явно той държи да го направи.Няма да прескачам мнението му, още повече че ми каза да го изчакам след като се върне, т.е. следващият цикъл.
П.С.Събори ме някаква настинка, грип ли и аз не знам, но съм с хрема, кашлица, може би така е трябвало да стане.А и проклетият цикъл се бави, незнайно защо.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #832 -: Септември 29, 2011, 10:39:43 am »
Благодаря за отговорите ако и днес не е спрела утре съм на преглед и ще попитам,Пожелавам успех на всички,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #833 -: Септември 29, 2011, 14:34:51 pm »
epetrova ще ти стискам силно палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Това ще е твоят успешен опит :bighug: :bighug: :bighug:вярвай в това

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #834 -: Септември 29, 2011, 15:51:51 pm »
epetrova, успех и от мен :) Дано това е твоят опит :)

Относно лекарите в клиниката и според мен всички са добри, но всеки е различен като характер и емоционалност и е естествено да има предпочитания към един или друг лекар. За мен, след няколко години в клиниката, вече няма значение при кой ще се падна, но най-добре се чуствам с д-р Стаменов и д-р Шефкетова.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #835 -: Септември 29, 2011, 15:59:00 pm »
epetrova ще ти стискам силно палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Това ще е твоят успешен опит :bighug: :bighug: :bighug:вярвай в това

epetrova, успех и от мен Smile Дано това е твоят опит Smile


Благодаря ви милички и аз се надявам и вярвам, че това ще е последния ми опит.
Много ви прегръщам  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #836 -: Септември 29, 2011, 16:20:32 pm »
epetrova, успех и от мен :) Дано това е твоят опит :)

Относно лекарите в клиниката и според мен всички са добри, но всеки е различен като характер и емоционалност и е естествено да има предпочитания към един или друг лекар. За мен, след няколко години в клиниката, вече няма значение при кой ще се падна, но най-добре се чуствам с д-р Стаменов и д-р Шефкетова.
Аз,също се чуствам по същия начин,а съм съвсем от скоро там...
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #837 -: Септември 29, 2011, 16:26:47 pm »
Искам да ви кажа, че д-р Шефкетова има доста бебета вече, последно на хистерото бях в една стая с една жена, която на естесвен цикъл с едно ембрионче беше бременна в шестия месец, д-р Шефкетова и беше правила трансфера каза, че е много внимателна и добра, аз също съм с отлични впечатления от нея, тя има "лека ръка" много е нежна и мила, вдъхва надежда и има талант вроден!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #838 -: Септември 29, 2011, 16:32:58 pm »
Аз лично предпочитам Др.Персенска,на нея имам най-много доверие,но не съм имала претенции кой ще ме прегледа.На предният ми опит който беше положителен,но за кратко Др.Шефкетова ми слага лепило и тя ми направи трансфера,но и от други момичета съм чувала,че има много лека ръка.:)
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #839 -: Септември 29, 2011, 17:23:54 pm »
Момичета, другият месец ще ходя на хистеро и ми обясниха много на бързо за изследванията, а аз запомних само ПКК. Можете ли да ми кажете кои трябва да са другите, защото искам да си ги подготвя предварително... и още нещо- дават ли някакъв болничен?
П.С. Д-р Стаменов ще отсъства от 14 до 21.10.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."