0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #680 -: Септември 17, 2011, 10:50:10 am »
Дидомира, предполагам че днес си пак на инжекции - питай ги защо се чувстваш така...и не увесвай нос - три е на късмет :)
Много, много ви благодаря ,момичета, за пожеланията! :hug2: Нямате си представа колко много ме зареждате с положителна енергия!



ххехе , akemi , добре казано . Не увесвам аз ,ама не мога си изчистя къщата днес  :D.

Успех и на теб .Многооооо !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #681 -: Септември 17, 2011, 14:39:38 pm »
Дид, почивай си и се настройвай положително за всичко предстоящо. Колко време продължава обичайно стимулацията по този дълъг протокол?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #682 -: Септември 17, 2011, 14:49:22 pm »
Дид, почивай си и се настройвай положително за всичко предстоящо. Колко време продължава обичайно стимулацията по този дълъг протокол?

hope-love, благодаря ти . Аз ще съм отново по къс протокол и знам той колко продължава , а именно ....10 , 12 дни ,поне при мен . Ясно ми е ,че всичко е от хормоните и не се шашкам излишно , но е кофти да лежа цял ден , щото само това ми се прави  :lol: Ноооо , това е положението .Айде няма да се оплаквам сега !!!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #683 -: Септември 17, 2011, 15:37:58 pm »
Извинявам се за разсеяността си. /ти пишеш къс, аз те питам за дълъг протокол/. Моите стимулации при трите опита в друга клиника са продължавали все около 12 дни, но тогава никой не ми е обяснявал за спецификите и кога се прави по-кратка или по-дълга стимулация. Така че не съм много на ясно. Ама когато ми дойде времето ще помоля да ми обяснят д-р Персенска или д-р Стаменов.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #684 -: Септември 17, 2011, 17:07:33 pm »
Здравейте,момичета много съм притеснена и  искам да Ви попитам имали някоя от вас която да е започнала стимулация с ТСХ 0.024.Не мога да се свържа и с д-р Начев за да коментирам и с него резултата,а и на всичкото отгоре и удължението но заповедта ми изтича.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #685 -: Септември 17, 2011, 19:06:41 pm »
Продължителността е определя самия ти организъм. Как ще се развиват фоликулите, затова се правят през ден изследвания (Е2, Прогестерон ...), за да се следи именно организма как реагира на хормоните. Моята стимулация беше по къс протокол и продължи 8 дни като на 10-тия беше пункцията.

За толкова ниско TSH не знам как се процедира. Ако можеш само по телефона питай д-р Начев, той няма да ти откаже отговор.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #686 -: Септември 17, 2011, 22:12:54 pm »
Лошото е че от два дена  звъня на д-р Начев и телефона му дава че е изключен или извън обхват затова съм и в такава голяма чуденка ,а с д-р Стаменов се уговорих ме като ми дойде и да почваме. :ask:Благодаря ти все пак за отговора
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #687 -: Септември 18, 2011, 00:48:58 am »
Това намерих като информация:
При много ниски стойности на Thyroid-Stimulating Hormone (TSH), има повишена активност на щитовидната жлеза: Hyperthyroidism (overactivity). Повече информация за този синдром можеш да намериш в google.
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 00:52:35 am от anichka.bs »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #688 -: Септември 18, 2011, 17:30:55 pm »
Дидичка, д-р Начев е на някакъв симпозиум в чужбина, аз бях при него е понеделник. Най-добре говори с д-р Стаменов, щом с него си се разбрала да започнете на следващ цикъл. Аз почнах миналият опит на 0,34 и тогава питах д-р Начев и той ми каза, че щом не 0,0 и нещо няма страшно. Но при теб е точно така и не знам как се процедира в такъв случай. Но в клиниката със сигирност ще знаят. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #689 -: Септември 18, 2011, 22:20:57 pm »
Здравейте,знаете ли дали е възможно да се изследва в лабораторията на клиниката кръв за БХС при ранна морфология / 11-13 седмица/?Много ми е спешно  :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #690 -: Септември 18, 2011, 23:06:54 pm »
Моле, мисля че може, но някъде бях чела че цената била доста по-висока от Майчин дом. но по-добре звънни по телефона и питай.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #691 -: Септември 19, 2011, 01:52:49 am »
Това е сайта на лабораторията в Майчин дом http://lmpbg.org/new/home/index_new.htm, има и цени, иначе работното им време е от 8.30 до 14ч. с пациенти.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #692 -: Септември 19, 2011, 16:18:47 pm »
Момичета случайно някой да има телефон на д-р Хаджидекова. Благодаря Ви предварително.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #693 -: Септември 19, 2011, 18:08:27 pm »
Сега се връщам от София.Зарадвах се,че ФСХ ми е много добре-8,но...Прогестерона е висок,имам задържан фоликул.Викат ме пак на преглед в сряда-5 ден от цикъла.Мислете ли,че може да започнем стимулация,или ще пропусна и този месец?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #694 -: Септември 19, 2011, 22:47:00 pm »
Здравейте ,момичета днес се свързах с д-р Начев и обсъдих ме резултатите.Доктора каза ,че малко са ниски но мога да започна стимулация а в последствие ще коригираме дозата.Благодаря Ви за подкрепата и успех на всички!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #695 -: Септември 19, 2011, 23:47:23 pm »
Здравейте ,момичета днес се свързах с д-р Начев и обсъдих ме резултатите.Доктора каза ,че малко са ниски но мога да започна стимулация а в последствие ще коригираме дозата.Благодаря Ви за подкрепата и успех на всички!
Радвам се за теб! Дано всичко бъде ОК!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #696 -: Септември 19, 2011, 23:49:32 pm »
Сега се връщам от София.Зарадвах се,че ФСХ ми е много добре-8,но...Прогестерона е висок,имам задържан фоликул.Викат ме пак на преглед в сряда-5 ден от цикъла.Мислете ли,че може да започнем стимулация,или ще пропусна и този месец?
Щом те викат пак, аз мисля че още има шанс. Пък и при всеки е строго индивидуално. Зависи и по какъв протокол ще си. Не се отчайвай и горе главата :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #697 -: Септември 20, 2011, 09:20:11 am »
Диди, щом докторите са казали така - довери им се!
Мен ми върнаха дечицата - 3 броя бързички (имаше и на стадий морула) - красиви като мама и умни като татко си!  :lol:
Сега остава чакането - най-гадната част!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #698 -: Септември 20, 2011, 12:44:17 pm »
Здравейте!Имам час за започване на стимулация за утре в 12,55ч. по къс протокол.
Тъй като ще ми е за пръв път по такъв протокол и в тази клиника,ме интересува до колко работи лаболаторията за хормоните,защото нали първо минавам прегледа за да ми назначат кои хормони да пусна.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #699 -: Септември 20, 2011, 13:28:36 pm »
Лабораторията работи до късно след обяд, така че не се притеснявай. Часът ти за прегледа е достатъчно ранен. Успех!