0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #420 -: Август 21, 2011, 00:08:43 am »
anichka.bs, колко хубаво! Честито! :D :D :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #421 -: Август 21, 2011, 10:21:54 am »
Еха, Ани, честито ти две сакчета .Дано чуеш и двойни удари на 10 септември. :jump12: preggo ylinfant
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #422 -: Август 21, 2011, 11:28:05 am »
Честито Аничка за двойният резултат! :bori_011: :bori_011:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #423 -: Август 21, 2011, 14:37:52 pm »
Браво Аничка! Дано повлечеш крак ... Снощи се прибрахме от Бургас и съм много впечатлена от Морската градина, толкова семейства с двойни колички не бях виждала ! Дано и вие след година сте част от тях, желая ви го от сърце!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #424 -: Август 21, 2011, 15:32:17 pm »
Аничка супер мила  чудесна новина.На 10 като отидеш ще е още по-вълнуващо да чуеш сърчицата :)
Аз на 7 ще ходя пак на преглед и може би ще е последния при д-р Персенска.Мисля,че ще ме пратят вече при д-р Сигридов :)

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #425 -: Август 21, 2011, 16:27:25 pm »
Здравейте - знаете ли докога клиниката е във ваканция - т.е. от кой Септември ще работят
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #426 -: Август 21, 2011, 16:43:03 pm »
Здравейте - знаете ли докога клиниката е във ваканция - т.е. от кой Септември ще работят
От 6-ти Септември клиниката ще работи!
Момичета имам една чуденка, след като се чух с д-р Стаменов да ми съобщи резултата от биопсията преди отпуската им, ми каза, че мога да записвам час за опит ... обаче се чудя дали ще съм по Къс протокол т.е. да запиша час за втори ден, или има вариант да е измислил друг модел протокол /нито къс, нито дълъг/ и да не съм от втори ден, а по друго време? :ask:Мисля, че съм чела за момичета, които не са по дълъг протокол и въпреки това имат някакви инжекции преди същинската стимулация ...
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #427 -: Август 21, 2011, 18:37:48 pm »
Аничка, страхотно двойно щастие  :dance2: :party:
Дано всяка една от нас по скоро усети тази тръпка.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #428 -: Август 21, 2011, 23:50:45 pm »
Пожелавам ви от сърце, момичета, да се радвате на растящите си коремчета, както аз на моето. Досега не съм имала корем, а вече ми личи, макар че вчера влязох в 6г.с.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #429 -: Август 22, 2011, 08:40:56 am »
Мила,Аничка още веднъж честито!Пожелавам ти една хубава и безпроблемна бременност!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #430 -: Август 22, 2011, 10:30:16 am »
Честити две точици Аничка :)


Евита, логично е това, което си мислиш за евентуална предварителна подготовка преди самата стимулация, виж в дневника на TaIChi; - тя описваше нещо такова. Иначе, варианта да отидеш, когато трябва и да измислят друго на момента според ситуацията си е нормално.

На мен още ми е лятно, всичко ми е като на сън,  като ви чета за  нови опити, ми звучи като за догодина, а есента се е задала...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #431 -: Август 22, 2011, 10:55:24 am »
Момичета имам една чуденка, след като се чух с д-р Стаменов да ми съобщи резултата от биопсията преди отпуската им, ми каза, че мога да записвам час за опит ... обаче се чудя дали ще съм по Къс протокол т.е. да запиша час за втори ден, или има вариант да е измислил друг модел протокол /нито къс, нито дълъг/ и да не съм от втори ден, а по друго време? :ask:Мисля, че съм чела за момичета, които не са по дълъг протокол и въпреки това имат някакви инжекции преди същинската стимулация ...
[/quote]

Евита , как си реагирала по късия протокол ? Питам те ,защото ако си реагирала добре , не мисля че ще ти го сменяват .Аз винаги съм била по къс ,макар че първия път , в друга клиника реагирах доста зле. Може би си писала някъде по този въпрос  ,но не ми се търсеше във форума. Разбира се ,това е мое мнение и не е задължително да е така .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #432 -: Август 22, 2011, 11:07:46 am »
И аз съм потънала отново в размисли  :D! Преди отпуската ,д-р Шефкетова ми каза ,че с лигавицата ми вече всичко е ок и трябва да стартираме като се завърнат.  Чаках си одобрението ,ама пусто ще си взема заповедта на 15 септември чак, а на мен ще ми дойде малко по рано.  Аз пък винаги съм по къс протокол  и се чудя как ще почна като още няма да съм представила заповедта.  Имала ли е някоя от вас такъв казус?! Не ,че съм се разбързала и непременно трябва да почна септември ,но останах с впечатление ,че не бива да отлагаме .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #433 -: Август 22, 2011, 20:04:33 pm »
Ето една хубава новина и от мен.Д-р Шефкетова бе докторката която като ме видя на ехографа и каза" Честито , успяхме и при теб!"
Имам два плодни сака , единия по-малък с малко ембрионче , а по-големия отговаря на 7 гест. седмица и даже чухме туптящо пулсиране.
Вече може да се нарека официално бременна с поне едно живо и туптящо същество у мен.Още не мога да го осъзная. Доки каза да запиша час за фетален скрининг при Д-р Сигридов.Някой знае ли какво е това?
От секретарките само Силвия беше и то на 4-я етаж.Подписах и документите от фонда -сумата е 4350 лв.И миналата и тази година не успявам да усвоя пълния пакет/а си доплащах част от нещата/,какво ли става с неусвоените пари?Това е от мен, а сега очаквам отговори от вас.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #434 -: Август 22, 2011, 20:16:59 pm »
mole честито мила. Дай боже повече такива хубави новинки. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.


Аничка честита двойна радост и на теб.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #435 -: Август 22, 2011, 21:20:01 pm »
mole, много се радвам, че сте чули тоновете :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #436 -: Август 22, 2011, 21:33:59 pm »
Тара,Дидомира, благодаря за включването предвид отпускарският сезон  :lol:Аз предната седмица бях в отпуск, ама повече не ми дават и приключих с почивките за тази година за съжаление ... :(
По принцип по късият протокол реагирах по-добре от дългият и честно казано нямам съмнение, че отново ще съм по него, но бях чела, че някои момичета пак са по къс, но преди самата процедурата си бият някакви други инжекци ежедневно, около седмица преди стандартният старт ... та оттам ми идват чуденките и големите притеснения какво да правя.
Ще продължавам да се чудя явно ...
Дидомира, според мен не можеш да почнеш преди да си взела Заповедта, защото после при усвояването на сумата, ще се гледа датата на старта, а тя ще е преди датата на връчената заповед, НО нека и други споделят мнение.Успех на опита, независимо дали ще е Септември или Октомври!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #437 -: Август 22, 2011, 22:03:35 pm »
Дидомира,аз бях в същата ситуация и ходих да питам Силвия:категорично ми отказа.Каза,да не идвам без заповед и че няма начин да стартираме без занесена при нея заповед.Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #438 -: Август 22, 2011, 22:04:33 pm »

Дидомира, според мен не можеш да почнеш преди да си взела Заповедта,
Абсолютно вярно. Фонда не финансира вече започнали процедури, така че по-добре изчакай.
mole и на мен доктор Шефкетова ми съобщи радостната новина, на мен тя определено ми е на късмет.
Честито на всички с "тупкащи сърчица" и успех до финала. дано повече момичета да изпитат тази радост :goodluck:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #439 -: Август 23, 2011, 10:46:28 am »
От сърце-ЧЕСТИТО на всички бременелки!
Момичета,на мен ми предстои започване на процедура септември или октомври.
Знам за себе си ,че е добре да си направя  контролно изследване на TSH/последното ми беше преди 7мес. в норма/.Докторката не ми каза да си правя контрола.Само контрола на NK клетките.
На вас докторите искат ли ви преди започване на процедурата контролни изследвания на TSH,FSH, TAT,LH,пролактин и т.н., за да си ги направя  и с тях да отида на прегледа преди назначаване на стимулацията,а да не се развявам още време.
Благодаря ви предварително за отговора!
Късмет на всички!