0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #260 -: Август 01, 2011, 16:11:21 pm »
Честито! Леко бременеене и всичко по-нататък де е наред.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #261 -: Август 01, 2011, 16:12:49 pm »
mole браво мила! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #262 -: Август 01, 2011, 16:14:15 pm »
Супер новина, Mole :) Все така успешно да се развива бременността ти с най-сладкия бебок на финала :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #263 -: Август 01, 2011, 16:21:08 pm »
Браво, Моле, чудесна новина  :D. Да се удвоява и да набъбва ЧХГ-то.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #264 -: Август 01, 2011, 16:31:40 pm »
Браво, няма нищо по хубаво от положителните резултати.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #265 -: Август 01, 2011, 17:46:46 pm »
Честито, mole,пожелавам ти всичко да се развива добре и нормална бременност.Е ,такива новини,ми вдъхват надежда.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #266 -: Август 01, 2011, 18:25:02 pm »
Честито,mole ! :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #267 -: Август 01, 2011, 19:22:19 pm »
Искам да изкрещя от щастие че благодарение на тази клиника днес успях да видя  :bfp:и резултат от кръвен тест на 10-ти ден след трансфер показа числото 205 stork-girl
Честито !!! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Пожелавам ти две точици на прегледа и една лека бременност ! :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #268 -: Август 01, 2011, 20:13:02 pm »
Благодаря на всички за пожеланията!Дано наистина се увеличава ЧХГ-то -това ще проверя в петък/тогава реално трябваше да направя теста/.
Евита , даже и една точица да видя за мен това ще е очакваната точица от 4 години!!!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #269 -: Август 01, 2011, 22:15:06 pm »
Честито Моли, очаквах, че кръвният също ще е положителен!!!Радвам се за теб и много, много силно ти пожелавам лека бременост и ражадането на това толкова дълго очаквано бебе дори дано да са две!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #270 -: Август 02, 2011, 10:43:13 am »
Mole, честито! :balk_5:
Моля те, дай малко подробности, как стигна до хубавия резултат?
Кои лекарства помогнаха? Класическо 'Ин витро' ли използвахте или ICSI? На кой път успяхте?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #271 -: Август 02, 2011, 18:29:44 pm »
Doci, нищо по-специално не съм правила, просто оставих нещата сами да се случат.
Опита ми е ИКСИ , за втори път /миналата година по фонда 1-ви през април -неуспешен с много лекарства/.Сега втори опит по къс протокол с лека стимулация.След трансфера пия всичко изписано по рецепти/стандартни неща/.
Живея нормалния си ежедневен ритъм и шофирам градско.
Тук е момента да благодаря изключително на тези момичета които извоюваха да има фонд. :youwoman:За мен и двата опита са изцяло с пари на фонда/в нашето семейство самофинансиране просто е невъзможно/.
Повличам крак в темичката и пожелавам още много +++ тестчета от тази темичка!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #272 -: Август 02, 2011, 18:50:10 pm »
Чусесна новина Моле!
Четито и от мен и да се пазиш, сега се специална!
« Последна редакция: Август 02, 2011, 18:51:43 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #273 -: Август 03, 2011, 10:31:56 am »
Merci, Mole.

Доки Стаменов ли направи късметлийската пункция и трансфера? :balk_121:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #274 -: Август 03, 2011, 15:03:12 pm »
Моле, честито! И да повлечеш крак!
Моят трансфер мина вчера малко проблемно. Направи го д-р Персенска. Имаше задържано ембрионче в катетъра и ембриоложката го вида. Наложи се да го върнат отново. Знам, че такова нещо намалява шансовете за успех, има опасност от бактериална инфекция при повторното вкарване на катетъра и опасност от разбутване на останалите ембриони.Толкова се притеснявам, този опит ми е 4 и мислех да е последен. Незнам дали ще имаме сили и възможности да опитваме още.Има ли някой с подобен случай и да има положителен резултат.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #275 -: Август 03, 2011, 16:59:49 pm »
Момичета здравейте и от мен. Включвам се и аз във вашата темичка с хубава новина. Благодарение на д-р Стаменов и екипа на клиника Малинов най-накрая имам положителен резултат и то двоен  :lol:. Вече съм в 12-та седмица и въпреки, че имам проблеми и лежа, не мога да ви опиша колко е прекрасно чувството да видиш двете точици, а после да чуеш и сърчицата им.
Пожелавам на всички много скоро да изпитате това прекрасно чувство. И от септември .... много положителни тестчета :D


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #276 -: Август 03, 2011, 18:56:20 pm »
Честито Бебс!Чудесна новина! :ballons:

Аничка, съжалявам за случилото се, но вярвам, че ще имаш късмет и това ще е твоят последен и успешен опит!Стискам ти палци !!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Време е и аз да се похваля, но по друга линия  :wink: От Събота до вчера пращах всеки ден по един смс на д-р Стаменов, с надеждата да ми звънне с резултат от биопсията.Успех нямах.Днес, без да пиша смс-и, той ми звънна около 10.30 ч., за да ми съобщи, че биопсията е добра, няма да правя следваща, само преди трансфер, ще ми сложи някакво лекарство или и аз не знам какво точно...Бях толкова щастлива, че не запомних!Каза ми да записвам час за стимулация Септември, по къс протокол, но като се замисля, днес ми дойде, а другият месец с два дни по-рано ще е, защото моят цикъл е 28 дневен, и няма как да хвана опит от Септември, защото тогава все още ще са в отпуск, НО ОКТОМВРИ съм на линия с моят трети опит! :D :D :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #277 -: Август 03, 2011, 19:40:43 pm »
Силви, не се тревожи, на мен при трансфера доки се чуди кое ембрионче да върне.Хареса 2/ долу горе хубави/, а после ембриоложката каза тука има едно което първите два дни не се делеше ама от днес се дели и той се усмихна и каза давай го и него.Сега моя мъж се майтапи , че с нашия късмет сигурно се е залепило това инфантилното.
Мисля че този който се е задържал в тръбичката при теб е бил най-едрия и дано най-успешно да ти се залепи! :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #278 -: Август 05, 2011, 14:11:57 pm »
Здравейте, идвам да съобщя че ЧХГ-то ми се е увеличило от 205 на над 1000.Даже си записах час за преглед - клиниката ще работи на 20.08 и 22.08 извънредно за прегледи.Хубав ден на всички!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #279 -: Август 05, 2011, 15:29:01 pm »
Mole,Лека бременност и всичко де е наред,пожелавам ти 2 бебета  :bori_007: :bori_004: