0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #240 -: Юли 30, 2011, 06:37:38 am »
Докторката ми каза да пия Дуфастон от 15 ден на МЦ за 10 дни 2х1 и да отида на 7 или 8 ден да види как са фоликулите и лигавицата.Евентуално предния месец трябваше да правим ЕЦ но Персенска отцъстваше.А сега са преди отпуска и ще остана за септември.То вече няма време.Още нямам МЦ.Според мен всичко това е от стимулациите.Реагирам зле на стимулации и ми препоръчаха само ЕЦ.То и при стимулиран цикъл едва направих 2 фоликула,но бяха празни при пункцията,уви!Освен това задържам и фоликули и явно сега затова не ми идва МЦ.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #241 -: Юли 30, 2011, 10:13:31 am »
Щом няма да правите нищо в този цикъл, може би наистина е безсмислено да се разхождаш до София.НО ако примерно не ти дойде МЦ до Септември, какво ще правиш?Попитай поне за други хапчета евентуално.Според мен задължително се чуй с д-р Персенска и обсъди ситуацията!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #242 -: Юли 30, 2011, 10:57:06 am »
Днес на всяка цена ще се чуя с докторката,че не ми се пътува до София само да се видим,това са си доста разходи.
А чувалили сте за Filliculinum ,хомеопатично е и доста момичета са пили при липса на МЦ и са много доволни.И това си е много добър вариант,който не му понасят синтетичните хормони.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #243 -: Юли 30, 2011, 12:51:05 pm »
Днес на всяка цена ще се чуя с докторката,че не ми се пътува до София само да се видим,това са си доста разходи.
А чувалили сте за Filliculinum ,хомеопатично е и доста момичета са пили при липса на МЦ и са много доволни.И това си е много добър вариант,който не му понасят синтетичните хормони.
Според мен, дори хомеопатични, не ги взимай на своя глава, а задай въпроса си към д-р Персенска!Не си прави шеги със здравето, от организъм до организъм има балкан разлика!Дано се свържеш лесно.
Аз след малко ще звъня на секретарките да видя дали имам готови резултати от биопсията и аз почвам Доктора със смс-и  :lol: !Горко му! :D
« Последна редакция: Юли 30, 2011, 12:54:03 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #244 -: Юли 30, 2011, 14:14:50 pm »
Геко имах подобен проблем при стимулиране дълъг протокол. 45 дни без МЦ, после дуфанстон по схема и отново няма МЦ. Непременно трябва да идеш на преглед, да се провери как е лигавицата и дали няма фоликулярна киста. При мен ми изписаха естрофер за 10 дни, после още 10 дни естроферм с дуфастон и така. Звънни на Персенска и ако имаш добър лекар наблизо отивай на преглед. Проблемът е кофти, но има решение. Успех.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #245 -: Юли 30, 2011, 14:16:48 pm »
Здравейте!Преди малко ми се обади д-р Персенска.Резултата от биопсията не е добър.Викат ме на 10-11 ден от МЦ(след почивката им),за да проведем лечение и после пак биопсия.А,толкова се надявах всичко да е наред..... :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #246 -: Юли 30, 2011, 14:20:47 pm »
Здравейте!Преди малко ми се обади д-р Персенска.Резултата от биопсията не е добър.Викат ме на 10-11 ден от МЦ(след почивката им),за да проведем лечение и после пак биопсия.А,толкова се надявах всичко да е наред..... :(
Съжалявам Данинка80!Моят резултат също е готов, звънях на секретарките и после пратих смс на д-р Стаменов, но за сега не ми е звънял ...Написах смс-а на български, нали не е проблем и телефоните, които ползват го разчитат?И аз чувствам, че ще имам проблем и на есен пак това ме чака, ама нека се потвърди.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #247 -: Юли 30, 2011, 20:24:45 pm »
evita1717, доктора не се обажда веднага, на мен ми се обади на следващия ден след SMS - са късно вечерта към 21,45.Дори се извини ,че се обажда толкова късно, а аз толкова се зарадвах, пък и редултата беше добър. Честно казано се надявах там да е проблема, че да се разбере поне защо не става три пъти.
Ще ти се обади, споко докато излязат отпуска ще ти се обади.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #248 -: Юли 30, 2011, 20:34:42 pm »
evita1717, доктора не се обажда веднага, на мен ми се обади на следващия ден след SMS - са късно вечерта към 21,45.Дори се извини ,че се обажда толкова късно, а аз толкова се зарадвах, пък и редултата беше добър. Честно казано се надявах там да е проблема, че да се разбере поне защо не става три пъти.
Ще ти се обади, споко докато излязат отпуска ще ти се обади.
Аз тъкмо щях да се жалвам, че все още нямам обаждане, но ако днес ме пропусне утре пак ще пратя смс да напомня.Няма как да ме помни, да не съм му само аз на главата ...
Сега си мисля, че можеше да попитам секретарката, с която говорих, за да разбера дали имам резултат, можеше и да ми каже нещо  :ask:, ама не се сетих тогава пфууу
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #249 -: Юли 30, 2011, 21:14:18 pm »
Евита, не се терзай излишно. Резултатите се коментират само от лекарите. Мисля, че секретарката дори и да ги знае, няма право да ти каже. Дано резултатът ти е хубав! Късмет! yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #250 -: Юли 30, 2011, 21:54:35 pm »
Евита, ще ти се обадят :)
Аз съм пращала СМС, ако след 3-4 дни след като ми е била готова биопсията, като нямам обаждане за коментар. Друг път пък казвам на секретарките да ми извадят досието и до 2-3 дни са ми са  се обаждали без подсещане с СМС-си. И помнят много неща докторите  :wink:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #251 -: Юли 31, 2011, 09:26:42 am »
Абсолютно, помнят докторите аз също в началото си мисле, че едва ли ще ме помнят но, се оказа че греша!Ще ти се обадят само спокойно! osi_9
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #252 -: Юли 31, 2011, 11:29:08 am »
evita1717 ,дано днес да ти се обадят с хубав резултат.Аз мисля август месец изобщо да не мисля за нищо,че ми се насъбраха само лоши новини напоследък :(.А на есен дано с повече късмет започна...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #253 -: Юли 31, 2011, 12:29:36 pm »
Евита, помнят всичко докторите, особено д-р Стаменов направо ме изумява този човек. Каквото сме говорили всичко помни като слон.Секретарките не коментират резултати, дори и от цинотамазка не пожелаха да ми кажат, казаха че им е забранено.
А на мен и името ми помнят всичките доктори, а даже и акушерките, ама то аз пета година съм там вече.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #254 -: Юли 31, 2011, 12:45:54 pm »
Благодаря на всички включили се! :balk_7:
Решила съм към 14 и нещо да пратя отново смс!Притеснявам се да не стане да не ми звъннат преди отпуската им, иначе нямаше толкова да настоявам, даже и не държа, че така ме е страх от резултата ...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #255 -: Юли 31, 2011, 15:30:12 pm »
Бихте ли ми обяснили имам назначени инжекции Клелсан / Фраксипарин/ след трансфер за 12 дни .Не трябва ли да са 15 инжекции за да стигнат точно до деня на теста ?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #256 -: Юли 31, 2011, 15:34:31 pm »
Бихте ли ми обяснили имам назначени инжекции Клелсан / Фраксипарин/ след трансфер за 12 дни .Не трябва ли да са 15 инжекции за да стигнат точно до деня на теста ?
mole и аз си бия клексан повече от 12 дни и смятам до теста да ги бия или аз нещо не съм разбрала 8O. Трябва ли така да ги поставям или вече трябваше да ги спра незнам... :?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #257 -: Юли 31, 2011, 20:49:39 pm »
Бихте ли ми обяснили имам назначени инжекции Клелсан / Фраксипарин/ след трансфер за 12 дни .Не трябва ли да са 15 инжекции за да стигнат точно до деня на теста ?
mole и аз си бия клексан повече от 12 дни и смятам до теста да ги бия или аз нещо не съм разбрала 8O. Трябва ли така да ги поставям или вече трябваше да ги спра незнам... :?
На предният си опит бях на фраксипарин и го биех до теста.Даже знам, че някои момичета продължават да го бият и след положителен тест!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #258 -: Август 01, 2011, 07:58:37 am »
Геко имах подобен проблем при стимулиране дълъг протокол. 45 дни без МЦ, после дуфанстон по схема и отново няма МЦ. Непременно трябва да идеш на преглед, да се провери как е лигавицата и дали няма фоликулярна киста. При мен ми изписаха естрофер за 10 дни, после още 10 дни естроферм с дуфастон и така. Звънни на Персенска и ако имаш добър лекар наблизо отивай на преглед. Проблемът е кофти, но има решение. Успех.
Там е работата ,че последния месец преди стимулацията започна главоболието от Фемостона,после ми изписаха Дуфастон след стимулазията от 15 ден на МЦ и пак главоболие.За идване на МЦ изписват Фемостон или Естрофем и Дуфастон в комбинация.А аз реагирам вече зле на тези хормони.Отписх си часа,ще ходя на лекар тук в моя град.И тук имаме добри лекари.Дано се реши проблема.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #259 -: Август 01, 2011, 16:04:58 pm »
Искам да изкрещя от щастие че благодарение на тази клиника днес успях да видя  :bfp:и резултат от кръвен тест на 10-ти ден след трансфер показа числото 205 stork-girl