0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #180 -: Юли 25, 2011, 13:45:34 pm »
свещичките профенид с епоставят ректално нали? а не вагинално
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #181 -: Юли 25, 2011, 14:08:06 pm »
Да.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #182 -: Юли 25, 2011, 14:37:57 pm »
Здравейте мадами, може ли да ме кажете фонда до колко часа работеше за подаване на документи ?Благодаря предварително и пожелавам на всички един прекрасен и релаксиращ август месец.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #183 -: Юли 25, 2011, 15:19:37 pm »
http://www.far-bg.org/index.php?option=com_contact&view=category&catid=1&Itemid=12
Но незнам дали не са в отпуск!?!!?!?...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #184 -: Юли 25, 2011, 16:02:02 pm »
Мисля че не са отпуск, аз ходих в четвъртък до там! Само да отбележа, че след обяд започват в 13:30 и сега и миналия път отидох в 13:00 и висях половин час защото не пускат!Успех!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #185 -: Юли 25, 2011, 18:15:57 pm »
Здравейте момичета, извинете ако е спам но има ли някоя от Вас да е от гр. Враца? Нека ми пише на лични  :D
 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #186 -: Юли 25, 2011, 20:46:03 pm »
Момичета, миналия месец правих биопсия и когато ми се обади док за резултата каза, че е добра, но има още какво да се желае и затова ще направим нещо в месеца, в който връщаме замразените ембриончета. Сега започнах стимулация и понеже имам един-два фоликула само док каза, че ще върнем и замразените, обаче като го питах какво е имал впредвид и какво ще правим за лигавицата, каза че имало време и това след трансфера. Някой знае ли какво може да се прави след трансфер?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #187 -: Юли 26, 2011, 08:47:22 am »
Утрогестана знам, че поддържа лигавицата, а той няма да ти се размине дори и при бременност.Не знам кой ден ти е днес от стимулацията, но предполагам, че Доктора смята, че има време и лигавицата ще порасне.А има и друго, може да нямаш сега трансфер, а да се замразят ембрионите и да ти ги върнат след отпуската им, а до тогава има време ...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #188 -: Юли 26, 2011, 09:51:04 am »
Момичета,аз пак да питам нещо.
След биопсията след колко време се обаждат лекарите,за да съобщят резултата?
Сещам се,че за първия опит правих цв.снимка и кръвни изследвания,но минала седмица като бях на преглед забравих да попитам доки дали и кога ще ги пускам.А и лекарката не ми спомена нищо.Само каза ако биопсията е наред да ида на 2 ден от МЦ за стимулация(естествено след като получа заповедта).Не ми се вярва да се размина без тях.Вие как мислите?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #189 -: Юли 26, 2011, 10:01:33 am »
Момичета,аз пак да питам нещо.
След биопсията след колко време се обаждат лекарите,за да съобщят резултата?
Сещам се,че за първия опит правих цв.снимка и кръвни изследвания,но минала седмица като бях на преглед забравих да попитам доки дали и кога ще ги пускам.А и лекарката не ми спомена нищо.Само каза ако биопсията е наред да ида на 2 ден от МЦ за стимулация(естествено след като получа заповедта).Не ми се вярва да се размина без тях.Вие как мислите?
Кръвни изследвания ще пуснеш на втори ден, когато те викат с връчена Заповед!Първо отиваш на преглед сутринта и като даде зелена светлина доктора, ще ти напише на листче, кои хормони да пуснеш!Ако всичко е наред и с тях започваш с първите инжекции!
За биопсията доколкото съм чела, след около седмица са готови резултатите и се пуска смс на доктора правил ти биопсията.Успех и дано е добра!

На мен ми предстои биопсия, но утре ще се разбере дали въобще ще има и вероятността да остана за Септември е огромнаааа, а ми се щеше да ми се маха от главата, че това неизвестно ме побърква  :( :( :(
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 10:07:21 am от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #190 -: Юли 26, 2011, 10:15:34 am »
Мила evita1717 ,стискам ти палци но и мен ме съмнява,че ще има време.5 август наближава...Въоръжи се с търпение,мисли позитивно и ако те оставят за септември поне си изкарай една хубава почивка и на есен с песен :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #191 -: Юли 26, 2011, 11:47:24 am »
Мила evita1717 ,стискам ти палци но и мен ме съмнява,че ще има време.5 август наближава...Въоръжи се с търпение,мисли позитивно и ако те оставят за септември поне си изкарай една хубава почивка и на есен с песен :bighug:
Благодаря ти Данинка80, но това чакане и търпението някак не са ми от силните страни ...Успех и на теб!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #192 -: Юли 26, 2011, 14:29:30 pm »
Ева, защо толкова се чака за биопсия???Нали е съвсем стандартно изследване???От какво зависи??? Имам чувството, като ви чета и че при биопсиите е като при хистероскопиите и лапароскопиите....огромно чакане...уффффф!!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #193 -: Юли 26, 2011, 14:49:10 pm »
Ева, защо толкова се чака за биопсия???Нали е съвсем стандартно изследване???От какво зависи??? Имам чувството, като ви чета и че при биопсиите е като при хистероскопиите и лапароскопиите....огромно чакане...уффффф!!!!

Дари, успокой се ! Аз за биопсия не съм чакала изобщо . Не се чака толкова,колкото при операциите ,защото минава бързо . Сега е така в клиниката явно ,защото излизат в отпуск . Мен ми следят лигавицата и въобще съм нямала проблем със записването на час пък тия дни  . Пу да не ми е уроки ,де!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #194 -: Юли 26, 2011, 17:00:55 pm »
Ева, защо толкова се чака за биопсия???Нали е съвсем стандартно изследване???От какво зависи??? Имам чувството, като ви чета и че при биопсиите е като при хистероскопиите и лапароскопиите....огромно чакане...уффффф!!!!
Дари, не ме разбра ...Правих проследяване в един много близък до В.Търново град, където последно доктора "видя", че съм в ОВУ.Отидох за всеки случай на следващият ден, тогава пък видя фол.доста намалял и каза, че ОВУ не е имало ... Ядосах се, че ако знаех, че така ще стане и бях следена в София щяха да ми изпишат Утрогестан и биопсията да се състои.Така обаче вече беше късно за Утрогестан и д-р Стаменов ми каза да си запиша час за биопсия утре, но ако действително не са се случили нещата както трябва, за да има биопсия, просто утре ще мина на преглед и всичко ще остане за Септември предвид отпуската им.Яд ме е че ми се щеше да мине и това, но едва ли ...Иначе час за биопсия си записах в Събота сутринта без проблем, така че не се притеснявай, че пада чакане както при хистероскопиите ... :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #195 -: Юли 26, 2011, 17:01:04 pm »
Момичета, до кога мога да звъня на спешният телефон според вас.  Чакам резултат от ЧХГ след 18, но ми се струва че май ще стане късно да се обаждам тази вечер  :?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #196 -: Юли 26, 2011, 18:39:34 pm »
Звънни им,не се притеснявай.Желая ти тлъсто ЧХГ.Успех. :bfp1:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #197 -: Юли 26, 2011, 18:48:10 pm »
Момичета, до кога мога да звъня на спешният телефон според вас.  Чакам резултат от ЧХГ след 18, но ми се струва че май ще стане късно да се обаждам тази вечер  :?
Звънни !!!Пожелавам ти много тлъсто ЧХГ !!! :crossfingers: :bfp:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #198 -: Юли 27, 2011, 08:37:57 am »
Ева, успех днес дано нещата се наредят както трябва!

Момичета, искам да си пусна AMH, но не ми се ходи до клиниката защото ми е далече! Някоя знае ли дали напр. в кандиларов изследват този хормон или някоя друга лаборатория?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 10
« Отговор #199 -: Юли 27, 2011, 08:43:27 am »
Ева, успех днес дано нещата се наредят както трябва!

Благодаря ти Дари!Довечера като се върнем ще пиша!