0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Как са на големина фоликулите миличка, колко са ?


 jolie - в дясно са 22, 21 и 20
в ляво са също 3 по около 18мм

притеснявам се защото съм в ЛУФ
и прегнила, не винаги помага

но докато чакаме фонда поне да опитваме нещо
първата инсеминация се провали - заради не спукавне
а на 1-вото инвитро - въпреки тежката стимулация не отговорих никак добре
и извадиха само 1Я и то не хубава - така и не се оплоди
*
6 фоликула...добре звучи..И аз като теб не обичам да ги пукам  :lol: , въпреки Прегнила.
Ами пак много палчета от мен...ще чакам  добри новини утре :crossfingers: :goodluck:


Здравейте момичета :) вече и аз се записвам в списъка на чакащите. Този месец нямам задържан фоликул и от утре започвам стимулацията. Пожелавам на всички края на темата да е пълен само с  :bfp:  :babyflips:
*
Здравейте момичета :) вече и аз се записвам в списъка на чакащите. Този месец нямам задържан фоликул и от утре започвам стимулацията. Пожелавам на всички края на темата да е пълен само с  :bfp:  :babyflips:

 :welcome_1: И много много късмет.Дано още този месец видиш  :bfp:


Анук, успех с пукането и чакаме скоро да ни зарадваш.
Хайде, момичета, стегнете се и по-скоро идвайте при нас с Коала.
*
Здравейте момичета!
Да попитам колко време след приемане на антибиотик мъжа може да даде материал за инсеминация.Предния път казаха ама съм забравила.Защото ние пак я загазихме :balk_138:И двамата сме с гнойна ангина и сме на системи и инжекции.След това ще продължим с антибиотик на хапчета.


*
Веста, мисля, че искаха в последните 30 дни преди даването на материала да не е употребяван антибиотик. Поне такъв спомен имам.
Бързо да оздравявате и да действате нататък, че много гадно ангина точно в жегите.
*
Нееее  :BangHead: 30 дни. Уфффф  :(


Вестам не се ядосвай. За добро е! По - добре се лекувайте сега, а след месец, започнете наново.
*
Как да не се ядосвам. Все нещо трябва да излезе - задържан фоликул, високо ТСХ, сега антибиотици - до кога така!? Направо незнам какъв е този нашия късмет .... :balk_145:


*
Понякога има такива периоди. Но после пък ще ти е още по-хубаво. За да не те заблудя за срока порових малко в нета. На места пише 14 дни да не са приемани антибиотици, другаде пише 20 дни. Довечера, като се прибера, мога да погледна нашата бележка, която ни дадоха при назначаването на спермограмата. Почти съм сигурна, че там в условията пишеше 30 дни. Май най-добре да се обадиш в клиниката и да ги питаш.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Здравейте момичета!
Да попитам колко време след приемане на антибиотик мъжа може да даде материал за инсеминация.

Възможно е да се направи инсеминация и на фона на антибиотично лечение. Попитайте лекаря си конкретно за вашия случай, а не по принцип.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Привет,сутринта в 8 имах спукани2
към 12 бяха останали само 2 не-пукнати
Всичко мина добре.
Утре ще мина пак да ме погледнат какво се случва с
не пукнатите и ще ми изпишат какво да взимам.
Както се казва - нека чакането започне сега :book:
:ask:
*
Анук сега имаш много,много стиснати палци  :crossfingers: :crossfingers: от нас и дано ти да си първата с  :bfp: за началото на есента , а после и всички ние, ще се наредим след теб. :grouphug2: stork-boy :youwoman: :bighug:


vesta - дано :bighug:
*
Anuk страшно много се зарадвах,успех миличка,много ще ти стискам палци. :bighug:
Веста - аз пих антибиотик по време на инсеминацията,но мъжът ми - не и не мога да ти кажа нищо ...но пък мисля,че всичко ще се нареди :crossfingers:



*
Anuk_Anuk, искрено са надявам това да е вашия опит!!! Следя те от темата за инвитро и много ще се радвам скоро да имащ поводи за поздравления :)
*
Anuk искрено се надявам това да е твоя опит, ще стискам палци много силно.

Както се казва - нека чакането започне сега :book:
:ask:
Стискаме палци и чакаме с теб osi_9