0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1060 -: Август 18, 2011, 10:11:15 am »
За съжаление не може тепърва да започва имплантация на 12-и ден. Много съжалявам за неуспеха.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1061 -: Август 18, 2011, 11:08:07 am »
Ако е трансфер на бластоцид мисля ,че толкова късна имплантация е изключена,ако е трансфер по рано има такава възможност,но резултата от кръвния тест много нисък,renigu следващият път ти пожелавам едно голямо ЧХГ!краси77,успех и на теб мила,ще се получи трябва търпение и вяра!!!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1062 -: Август 18, 2011, 11:13:08 am »
Съжалявам, момичета, очаквах по-хубави новини... Мога да кажа само едно - не се предавайте!
« Последна редакция: Август 18, 2011, 11:56:34 am от anichka.bs »
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1063 -: Август 18, 2011, 11:51:11 am »
И аз много съжалявам ,момичета,но с тези ЧХГ,резултата е красноречив. По-добре се обадете на докторите си и спирайте лекарствата ,ако не сте все още.Нека сега телата и главите си починати след време отново напред.Няма мърдане.Нали всички сме така ,а и за това сме тук! Успех! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1064 -: Август 22, 2011, 17:31:00 pm »
Здравейте, момичета.
Дълго време не съм писала, защото преживях две кошмарни седмици. Сега, след като всичко приключи, се посъвзех малко и реших да ви споделя какво ми се случи. Всичко вървеше чудесно. Два дни след като се видя плоден сак, получих съвсем слабо зацапване. Само че аз съм си наплашена от такива работи и веднага се изстрелях в клиниката. Прегледаха ме и ме сложиха на системи. Зацапването спря веднага, но останах четири дни. Прибрах се вкъщи и два дни по-късно усетих болка и напрежение в корема като преди цикъл. Видях, че по бикините ми има малко кафеникаво петънце. Казах на мъжа ми, че тръгваме за клиниката и влязох в тоалетната. В следващия момент започнах да кървя. Не можех да повярвам, че ми се случва. Беше си яркочервена кръв и капеше на пода. Плаках през целия път до клиниката. Бях сигурна, че съм изгубила бебето. Прегледаха ме и за мое учудване видяха плодния сак + сърдечна дейност + хематом. Хайде пак на системи. Само че този път продължих да кървя. На втория ден по време на преглед док. каза, че нещо не й харесва и иска да се консултира с друг колега. Гледаха ме трима лекари - няма сърдечна дейност. Отново се наревах едно хубаво и не ми оставаше нищо друго, освен да чакам. Междувременно кървенето спря. Изписаха ме с уговорката, ако прокървя, да се върна пак. Това се случи в сряда. Оттогава досега през ден ходих на преглед до днес. Не прокървих повече. Днес взехме окончателно решение и след абразио тази сутрин, вече съм си вкъщи. След като плаках безутешно близо седмица, осъзнавайки накъде вървят нещата, но отказвайки да повярвам, сега съм по-добре. Сякаш ми олекна малко. Чакам да ми дойде следващия цикъл и продължаваме смело напред! Само малко сме объркани с какво точно да продължим, но със сигурност скоро ще действаме отново. Направих всичко, което можех да направя, но има неща, които просто не зависят от усилията ни. За съжаление за мен приказката свърши, но се надявам много, че ще има друга - по-хубава...
На всички вас пожелавам успешни процедури и много борбеност!




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1065 -: Август 22, 2011, 17:42:35 pm »
barklet -   :bighug:
Борбата продължава
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1066 -: Август 22, 2011, 17:45:07 pm »
Ужасих се като четях писаното ти. Радвам се, че вече си по-добре и съжалявам за загубата ви.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1067 -: Август 22, 2011, 19:33:21 pm »
Barklet,искренно съжалявам мили4ка за слу4илото се,ужасно е.
Наистина е така много боли,но от нас зависи колко дълго ще страдаме,вдигани на крака само желанието да се борим ,4удото ще се слу4и отново,ще видиш.Кураж.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1068 -: Август 22, 2011, 20:08:16 pm »
Леле Барклет , толкова съжалявам , прочетох написаното и настръхнах....
Ние днес бяхме на ехограф в нашата клиника-чухме едно туптящо сърчице и видяхме две плодни сакчета.Сега незнам да се радвам ли до 12 седмица или и аз да се следя за зацапване, засега нямам такова , но виждам че застраховани няма. :(
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1069 -: Август 22, 2011, 22:05:50 pm »
barklet :bighug: :bighug: :bighug:смело напред мила.Болката е голяма не намирам думи с който мога да те утеша.Силните момичета никога не се отказват а ти си една от тях.Чудото ще се случи вярвай в това :bighug: :bighug: :bighug:
mole радвам се за теб мила.Не си вкарвай разни филми в главата.Всичко ще е наред :bighug: :bighug: :bighug:Кога си пак на преглед

Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1070 -: Август 22, 2011, 22:15:57 pm »
Благодаря ви, момичета! :bighug: Ще се борим, няма къде да идем.
Mole, естествено че ще се радваш!Тези моменти са незабравими! Иначе гаранция никога за нищо няма, но човек не може само за лошо да си мисли. Не съм искала да ви плаша. Просто имах нужда да си излея болката. Това, че при мен се е получило така, не означава, че и при другите ще се случи. А иначе то зацапването си е хубаво да се следи от близо, макар че историята познава много случаи на бременност с кървене, приключила успешно с раждане. Странно ми стана, че когато лежах в клиниката, имаше още няколко мацки с хематоми след инвитро.Явно често се случва.Просто аз имах лош късмет...




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1071 -: Август 22, 2011, 22:56:52 pm »
Мама е прекарала първото тримесечие с мен в болница. Била е с много силно кървене, даже лекарите са се чудели как ме е запазила. Явно зависи от жената, тя не е правила ин витро. То, аз съм първата в родата, която има проблем със зачеването.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1072 -: Август 23, 2011, 08:31:39 am »
Барклет,съжалявам момиче!! Все пак не унивай! Щом веднъж е станало-пак ще стане,това е най-важното.Нещата се получават при вас и още следващия път ще се получи отново,но този път до края. :D Тези неща са чести при процедури инвитро,не знам защо е така. Не губете вярата си и силата си! Ако трябва отдъхнете малко,не бързайте с ново начало.Все пак психиката ви сега се нуждае от почивка!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1073 -: Август 23, 2011, 16:54:40 pm »
Здравейте,не съм сигурна че въпросът ми е за тази тема,но съм изплашена.Този месец трябваше да почна стимулация,но ми откриха някакво образование подобно на киста и решиха да ми правят лапароскопия.Та въпросът ми е трябва ли да се притеснявам излишно?Боли ли много?Колко време след това мога да си върша всекидневните задължения?
Извинявайте за питанията ,но наистина съм много притеснена
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1074 -: Август 23, 2011, 19:46:43 pm »
има цяла тема за лапароскопията, там може по-добре да се осведомиш, иначе - белезите са много малки, до 3 дни си като нова, болка има, но има и обезболяващи, така че не е нещо което да не се преживява :) Аз след лапарото по-бързо се възстанових, отколкото сега след пункцията, т.к. имах хиперсимулация. Обикновено на следващия месец след лапарото може да се стартира с ин витрото.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1075 -: Август 24, 2011, 12:19:27 pm »
Споко, и аз минах през лапаро миналия месец. За има няма 2-3 дни си чисто нова. Белезите са супер малки. На 5 ден махат конците. Няма от какво да се плашиш всичко минава бързо. Важен е крайния резултат. Успех
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1076 -: Август 24, 2011, 13:59:00 pm »
   Благодаря ви много,успокоихте ме.Дано мине леко и както каза Dragica:''Важен е крайния резултат.''
   На какво ли не се подлагаме ,за да може да гушнем и ние по едно бебче в ръце.Пък ако е дал Господ може и 2-3. :)
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1077 -: Август 26, 2011, 08:36:41 am »
И при мен нещата приключиха...за съжаление.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1078 -: Август 26, 2011, 09:25:24 am »
Reni,  :bighug:
Ще си изживеем болката и смело напред! Вярвам, че хубавото предстои!




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1079 -: Август 26, 2011, 12:28:27 pm »
Не знам дали тук е мястото на моят въпрос, моля да ме извините ако не е.
Пречка ли е започването на ИКСИ  , когато са открити Е. Coli при микробиология на мъжа?
Предварително благодаря :)