0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #640 -: Юли 06, 2011, 13:17:38 pm »
Здравейте мацуранки, надниквам за новинки....При мен все още няма цикъл а днес ми е 28 ден така че си му е точно денят.
Момичета, я ми припомнете след трансфер същия ден ли може да се пътува или на другия?Гледам че някои пазят леглото , ама това до кой ден от трансфера си лежите вкъщи , едва ли до теста ?
Бисерче , прегръщам те и ти желая успех !!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #641 -: Юли 06, 2011, 13:47:26 pm »
На мен Докторите ми казаха да полежа 2-3 дни!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #642 -: Юли 06, 2011, 14:26:30 pm »
Момичета,моля за съвет.От вчера съм на Luveris,,като днес трябваше сама да си я сложа,уж кимах,че съм разбрала вчера,как се разтваря,ама само с кимането,та днес се узорих при разтварянето,и бегом до съседката(мед. сестра)та тя ми оправи нещата.Но въпроса ми е,защото прочетох,че незабавно трябва след разтварянето,да се постави подкожно,проблем ли ще е,че 10-15 мин. по-късно е инжектирано лекарството?Яко се "скосих",а и глава ме боли,но това прочетох,че е нормално след приема на Luveris-а.Моля,който ползва такъв стимулант,да сподели.Благодаря и успех.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #643 -: Юли 06, 2011, 15:33:48 pm »
Бисерче къде се изгуби ? Какво стана по-добре ли си мила ? Не пишеш и се притеснявам за теб.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #644 -: Юли 06, 2011, 16:10:17 pm »
Тук съм Ани, лежа, теста ми е 2,8, което си е отрицателен. Ще го повторя за всеки случай в петък, но нещата са ясни.
Благодаря ви момичета за подкрепата, моята борба също ще продължи, но вероятно догодина, когато отново получа финансиране от фонда. Дотогава ще се радвам на моето "слънчице" Михаил, което и сега ме кара да летя един метър над земята от щастие, че го имам. Чудесата стават, аз вярвам в това и ще продължа да ги очаквам.
Много прегръдки, положителни тестове и емоции!!!
Ще се радвам и ще плача заедно с вас и се моля сълзите ви да са само от щастие, защото го заслужавате!!!
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 16:22:00 pm от biserche »
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #645 -: Юли 06, 2011, 16:35:10 pm »
biserche,полежи си още малко,а ние ще стискаме палци да е била по-късно имплантацията и да се оправят нещата.В петък ще стане ясно,но дано да има радост,все пак надеждата винаги ни крепи до последно:)с теб съм,миличка...
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #646 -: Юли 06, 2011, 16:41:44 pm »
Тъжна съм  :( Тази седмица нашата е много каръшка  :(
Бисерче, радвай се на твоето сладко Михаилче и наесен с песен!
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #647 -: Юли 06, 2011, 16:58:41 pm »
Момичета помагайте спешно е , току що ми дойде сега кой ден да броя за първи и за втори?!?Трябва веднага да се обадя за час ама незнам кога да се запиша?
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #648 -: Юли 06, 2011, 17:05:29 pm »
Момичета помагайте спешно е , току що ми дойде сега кой ден да броя за първи и за втори?!?Трябва веднага да се обадя за час ама незнам кога да се запиша?
mole,броиш утрешния ден 7.07.11г. за първи.Пожелавам ти много късмет и успешна процедура.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #649 -: Юли 06, 2011, 17:06:55 pm »
Mole,на мен д-р Стаменов ми е казвал, че за първи се брои денят, в който започва истинското кървене, а не когато само зацапва. Тук във форумите съм чела от момичета, че ако ти дойде до 14 часа, денят се брои за първи, а ако ти дойде след 14 ч. - следващият ден броиш за първи. Успех :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #650 -: Юли 06, 2011, 17:11:52 pm »
Biserche  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #651 -: Юли 06, 2011, 17:15:57 pm »
Biserche  :bighug:
mole - както е писала doddo утре ти е първи ден
аз преди няколко дниимахтази чуденка и звънях да питам

mole  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #652 -: Юли 06, 2011, 17:17:21 pm »
Дари, спокойно, ти ще си на кадемче на темичката ни, то не може само -----, ще изгрее слънчице и в нашата темичка, ти само къткай и утре ще ни зарадваш.
Пък после и останалите ще ни зарадват, аааа, стягаме редиците, само +++ от сега нататък!!!
Мерси Додо, ще пиша в петък, то пък знае ли човек ...надежда има винаги :wink:
Моле, брой го от утре първи ден, успех и много късмет!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #653 -: Юли 06, 2011, 18:13:07 pm »
Благодаря ви момичета. Бисер4е силно гуш от мен!
Аз бях със Луверис инжекции, не се тревожи за 10-15 минитки.
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #654 -: Юли 06, 2011, 18:25:51 pm »
Съчувствам искрено на всички в темата, чиито тестове бяха отрицателни.

Не е утеха, но дори при перфектно проведени изследвания, стимулация, пункция, оплождане и трансфер, шансът за успех не е 100%. Обезкуражаващо е, че и късметът играе роля, когато не се окаже на наша страна.

Помня добре несигурността, отчаянието и агонията на дългото чакане, и мисля за вас всеки ден. Прекланям се пред борбата ви за дете и от сърце се надявам с всяка от вас следващата процедура да е успешната!
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #655 -: Юли 06, 2011, 19:48:23 pm »
Съчувствам искрено на всички в темата, чиито тестове бяха отрицателни.

Не е утеха, но дори при перфектно проведени изследвания, стимулация, пункция, оплождане и трансфер, шансът за успех не е 100%. Обезкуражаващо е, че и късметът играе роля, когато не се окаже на наша страна.

Помня добре несигурността, отчаянието и агонията на дългото чакане, и мисля за вас всеки ден. Прекланям се пред борбата ви за дете и от сърце се надявам с всяка от вас следващата процедура да е успешната!
:good_post: Благодаря ти много,цигу!Желая ти от сърце лека бременност до края и безкрайно щастие след раждането на така мечтаното бебче  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #656 -: Юли 07, 2011, 09:06:35 am »
Добро утро на всички.Как сме днес? Дари хайде с теб сме да ни се похвалиш .Направи ли пикливия тест ?  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дай Боже да е положителен .Чакаме те!!! Бисерче прегръщам те силно и смело напред .Дано утре се е покачил хормона .
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 09:08:11 am от ani 1975 »
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #657 -: Юли 07, 2011, 09:16:49 am »
Добро утро момичета,
за мен надежда няма засега - дойде ми цикъла с пълна сила и не мисля утре да се пробвам с кръвен тест въобще - няма смисъл. Затова пък се чувствам идеално, готова с нови сили за моренце и едно прекрасно лято.
Надявам се тук, а и в цялото зачатие, да се появят мноооого положителни тестове и ще ви чета с надежда да ги споделя с вас.
Дари, стискам палци днес!!!
Цигу, Ани и останалите бремелинки - пожелавам ви леко и безпроблемно бременеене и най-прекрасното изживяване- момента за среща очи в очи с вашето дете!!!
От мен голямо  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #658 -: Юли 07, 2011, 09:20:50 am »
Приятно искарване на лятото и следващия път ще е твоя .Радвай се на малкия Мишо и слънчевото лято  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #659 -: Юли 07, 2011, 09:35:05 am »
Добро утро на всички съжелявам за всички отрицателни тестове успех за напред
а на останалите ви стискам много силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
дано всичко е ок.аз най после утре съм на преглед да видим какво е станало  :wink: