0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #20 -: Май 31, 2011, 22:31:13 pm »
Гери, ти си като шилце, в торба не стоиш  :lol: Сладуранка!
Много се радвам, утре ще имаш много хубав резултат. Хайде, чакаме те в другия раздел  8) :D

*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #21 -: Май 31, 2011, 22:43:58 pm »
Честита нова лятна темичка! Пожелавам ви да е изпълнена с много положителни тестове и емоции!! Хайде Гери и Галето да повлекат крак!!! Успех на всички момичета!!


*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #22 -: Май 31, 2011, 23:19:28 pm »
Честита нова темичка...нека има многоооооооо записали се с положителни резултати!!!Честито на печелившите....ние сме след тях!!! :D
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #23 -: Юни 01, 2011, 00:53:05 am »
Хайде да ни е честита новата темичка.Нека се напълни само с положителни тестчета :bfp: :bfp: :bfp:И много,много ревливи бебета :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:Бременелките да повлечете здраво крачета за нас останалите :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #24 -: Юни 01, 2011, 07:35:43 am »
Записвам се и аз в новата темичка.Честито на всички бременелки!Аз си чакам цикъла след двумесечен прием на противозачатъчни/поради лечение на задържан фоликул/и ако всичко е наред ще започвам стимулация.Това ще ми бъде първи опит и нищо не ми е ясно,но вероятно ще съм по къс протокол.
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #25 -: Юни 01, 2011, 07:59:30 am »
Хайде и аз в новата темичка. :) Дано ни е на късмет!!
Записах си час за 8 ден от цикъла, ще ми се да пробвам да извадим Я след стимулирания опит. Дали ще стане?!?!? Има ли някой да е правил така!?! Др. Шефкетова ми отговори на спешния, че няма смисъл, но аз все пак...
Жените, които записват часовете казаха, че списъците са препълнени, но все пак ме записаха.
Другата ми идея е да направя някоя инсеминация, за да мога да кандидатствам по фонда...

Не знам за такъв случай, но ти като отидеш на преглед ще преценят. Това с инсеминациите.....толкова процедури ти направиха.....надявам се да ти предложат нещо конкретно за фонда :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #26 -: Юни 01, 2011, 08:05:31 am »
Добро утро и да ни е честита новата лятна темичка! Нека и тази бъде толкова успешна, ведра и само с хубави новини!

Гери, тихичко честито! Ще чакам със затаен дъх да се похвалиш, че имаш тлъсто ЧХГ. Дано миличка!

Гале, пожелавам ти приятно пътуване, дано успееш да се отпуснеш и да се успокоиш. Забрави за глупавите коментари на "кварталния доктор", които толкова се те разтърсили. Грижи се за себе си и за бебетата, които растат в теб. Забавлявай се и се наслаждавай на пребиваването ти в родната татковина  2bg

На всички, които са в процедура пожелавам успех!
А на тези като мен, на които им се налага да чакат - повече търпение и вяра, че усилията и труда ни ще бъдат възнаградени!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #27 -: Юни 01, 2011, 09:48:18 am »
Струва ми се, че приключих 16 ден 25.74 :(
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #28 -: Юни 01, 2011, 09:57:41 am »
Ти пък сега защо смяташ, че си приключила? Това първия кръвен ли ти е - извинявай, не съм следила тази тема подробно през последните дни. Нали над 25 по прицпи се води положинелен тест, а 16-ти ден деня, в който поне моите лекари казват да се прави първи тест!?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #29 -: Юни 01, 2011, 10:14:57 am »

Добро утро, момичета! Честит празник на детето! Дано най-скоро във всеки дом звучи детски смях!
Пламко, дали първият резултат не беше малко завишен от Прегнила? Но и този си е положителен. Провери го и вдругиден според мен да видиш дали расте вече без Прегнил. Стискам силно палци!
Аз пуснах кръвен, но щял да бъде готов най-рано утре. Иначе тази сутрин направих още 1 Престо да се уверя :lol:.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #30 -: Юни 01, 2011, 10:33:40 am »
Гери, честито и в новата темичка. Дано повлечеш крак! Чакаме ЧХГ-то.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #31 -: Юни 01, 2011, 10:58:38 am »
Честит Празник

http://www.youtube.com/watch?v=tzepgThB9TE&feature=related

Надеждата, че тази седмица ще стратираме по къс протокол се изпари.
Гостенката ме навести и на прегледа се видя пак задържан фоликул :(
Сега 16 дни на Линдинет 30 и пак при Док.
Ако не се изчистя, пак линдинет и , ако пак има нещо пункция  :?
криво ми е ама много ...


« Последна редакция: Юни 01, 2011, 11:12:12 am от Anuk_Anuk »
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #32 -: Юни 01, 2011, 11:02:35 am »
Здравейте момичета, и аз се записвам в темата.
Аз съм на марвелон и ако всичко е ок в края на месеца започвам стимулация.

Много, много желая на всички, от цялото си сърце, успех в начинанието  :bori_002:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #33 -: Юни 01, 2011, 11:49:31 am »
Здравейте и от мен, на мен на 8-ми ще ми кажат по кой протокол ще сме и живот и здраве, юни стартираме :)
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #34 -: Юни 01, 2011, 14:13:36 pm »
Гальонди и аз съм от Монтана. И въпреки, че не живея там от 10 години,знам че има само един читав специалист. Казва се Захари Николов и е с много добра техника.

За техниката съм съгласна, но един уважаващ себе си и професията си специалист не би наблъскал едно 25 годишно момиче с хормони само на базата на един ехографски преглед, без каквито и да е изследвания, цветна снимка, спермограма и т.н. и в крайна сметка да се окаже, че двойката е с мъжки фактор. Най-добре е да се ходи на консултация само при доказани специалисти, а не при провинциалните докторчета, които са компетентни по всички въпроси и ни пълнят главите с всевъзможни глупости.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #35 -: Юни 01, 2011, 16:53:49 pm »
fatima, абсолютно съм съгласна с теб. Ставаше въпрос за малко време докато Гальонди отиде на лекар в София. А и може би сгреших, че не казах, че знам за този лекар от други хора, а не от личен опит. Предвид хубавата техника може би щеше да изчисли реалните седмици на плода и всичко останало. Иначе да съгласна съм, че трябва да ходим само при доказани специалисти.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #36 -: Юни 02, 2011, 13:50:13 pm »
Най после започна и моята стимулация.Бях се отчаяла с този задържан фоликул.Ще бъда по къс протокол.Стискайте палци,моля ви.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #37 -: Юни 02, 2011, 14:27:55 pm »
Имаш стиснати палци от мен, а от теб-спокойствие. Знаеш, че нервити и тревогите за щяло и нещяло в хода на процедурата само могат да те изтощят излишно.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #38 -: Юни 02, 2011, 14:28:59 pm »
mimcho123 добре дошла в отбора.Стискам ти здраво палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и накрая да се похвалиш с най-хубавата новина :bfp:  :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Гери,Пламко,Гале къде се покрихте.Как сте :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #39 -: Юни 02, 2011, 14:31:08 pm »
mimcho123  :crossfingers:
моята се отложи по същата причина
ти какво пиеше?