0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #960 -: Август 02, 2011, 18:04:51 pm »
Тихичко да кажа - тест на 9 ден след трансфер -  :bfp1: , едната по-бледа естествено, чакам и резултатите от кръвния, така че като ги имам ще пиша пак ...
Едно голямо Честитоооооооооо Рени.Леки и безпроблемни 9 месеца.Кръвния ти е идеален при мен беше 98.14 на 11 ден.Наслаждавай се сега на всичко :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #961 -: Август 02, 2011, 18:21:49 pm »
Еха, само един ден ме няма и ето че валят положителни резултати. :band:
Рени , честито мила , лека и спокойна да е !!!
Виждам че и лентичка си сложила !Хайде да повлечем крачета заедно  preggo ylinfant
На Пепси и Делла ще кажа че и ние сме преживели несполуки и заедно с мъжо сме си поплаквали, но важното е да се првъзмогват хълмовете в мисията ни към високия връх!
Аз вече пристигнах нормално и тази вечер съм на яз.Копринка/до Казанлък/.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #962 -: Август 02, 2011, 20:03:14 pm »
Искренно ви благодариа...До теста се чуствах зле и негативно настроена.С теста избързах заради кафеникаво зацапване,което и до днес ме притесниава.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #963 -: Август 02, 2011, 22:57:41 pm »
Тази вечер много ме заболя корема и съм много уплашена, усещам се как ме обхваща ужаса. Може болката и от яйчниците да е, все още ме болят след пункцията, д-рката каза че от хиперстимулацията са възпалени...
Направо си се чудя къде изчезна оптимизма ми и защо съм така емоционална. Отделно и мъжът ми е нощна и съм сама.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #964 -: Август 02, 2011, 23:16:30 pm »
Не се страхувай, сега е най-хубавият период. Още си в неведение и вероятността да е станало е голяма. :)

Внимавай за сериозни симптоми на хиперстимулация, разсейвай се с филми или книги, и не мисли за лоши работи. Най-трудното е минало, занапред само късмет.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #965 -: Август 03, 2011, 00:18:52 am »
Голяяяямо ЧЕСТИТО на Рени :) Много спокойна и лека бременност и след девет месеца да ни се похвали със страхотните бебета!!!
Аничка :) по-спокойно ги чакай тези две чертички де... То всички сме нетърпеливи и ти да ни зарадваш!!! Успех!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #966 -: Август 03, 2011, 09:30:32 am »
anichka, МПС болки ли са или не? Дано са признак за импалнтация..ти кои ден след трансфер си? Успех!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #967 -: Август 03, 2011, 10:37:06 am »
Аничка, възможно е болките да са от яйчниците. Трябва да пиеш много вода, за да нямаш проблеми с хиперстимулация. Поне 2-2,5 литра на ден. И но-шпа разбира се.
Пепси, чакам нетърпеливо да чуя резултата от теста. Стискам палци да е +  :crossfingers:





Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #968 -: Август 03, 2011, 11:53:40 am »
Аничка,dsd, рабирам как се чувствате. При мен много често се случва да имам болки в яйчника и усещането, че всеки момент ще ми дойде цикълът. Питах док и тя ми каза, че е нормално и че ще си ги имам тези болки вероятно докъм 3-ия месец, но все още много се плаша, като ми се случи. Изобщо не са нетърпими, стига само да знам, че всичко е наред.




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #969 -: Август 03, 2011, 12:13:54 pm »
От клиниката ми казаха да направя тест на 12.08, но в неделя (7.08) ми е 10 ден и сутринта сигурно ще го направя. Трансферът ми беше на 28.07.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #970 -: Август 03, 2011, 12:20:15 pm »
Ани успокой се всичко ще бъде наред, ще видиш!!! :bfp:Опитай се да не се вглеждаш толкова във себе си, със или без различните симптоми ако е рекъл господ ще си бременна вече!Аз мисля, че така ще стане!Успех!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #971 -: Август 03, 2011, 12:38:00 pm »
Anichka,в момента правиш ли Прегнил за имплантация.Иако правиш по добре направи теста на 12.08. както са ти каза ли от клиниката,защото ако го направиш по рано има много голяма вероятност Прегнила да не се е изчистил и резултатът няма да бъде точен, може да те подведе.Моят съвет е не бързай с ранни тестове, давай малко по спокойно и недей да си втълпяваш разни неща.Аз от все сърце ти пожелавам много скоро да видиш  :bfp:,и след девет месеца да се похвалиш с  :bori_016: :bori_008:бебета
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #972 -: Август 03, 2011, 12:53:44 pm »
Вземам Утрогестан, Естроферм, Но-шпа, Фолиева киселина, Сиофор 1000 и Достинекс (вече по една таблетка през ден, първата опаковка беше всяка вечер по 1 табл).
Днес съм доста по-спокойна, знам че всичко ще стане, както е писано. Но болките вчера бяха много силни и това ме притесни, днес си ме боли както от 1-вия ден след пункцията. И да имам ПМС, то няма да го усетя  :lol:
Почивам се, направо ми писна да лежа, но от болките нямам и голямо желание да излизам. Относно водата - аз съм с ниско кръвно и се старая особено лятото да не падам под 2 литра на ден.
Ние обсъждахме болките с мъжа ми, от тези лекарства ходенето до тоалетната ми е станало като мираж  :lol: Възможно е да е от газовете, които са ми много болезнени, в предвид уголемените яйчници. Не съм лекар и само си гадая.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #973 -: Август 03, 2011, 13:18:47 pm »
... Ние обсъждахме болките с мъжа ми, от тези лекарства ходенето до тоалетната ми е станало като мираж  :lol: Възможно е да е от газовете, които са ми много болезнени, в предвид уголемените яйчници. Не съм лекар и само си гадая.
При мен ситуацията е абсолютно същата. Вчера си взех свещички "Ева Кю", усетих леко облекчение, но има още много да се желае. Голям проблем ми е това с тоалетната. От него и от лекарствата коремът ми е надут, все едно съм в 3-ти месец. Ужас! Всички ме питат, дали съм бременна, а не исках толкова рано да се разбира, защото все още нищо не се знае. В петък съм на преглед. Да се надяваме да се види каквото трябва и където трябва.




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #974 -: Август 03, 2011, 14:25:00 pm »
Момичета резултата от кръвния ми е 1,45 така,че вече се настройвам за третия опит. Но този път неуспеха не мисля да го превръщам в драма. Съдбата си играе с мен,това което изпитвам в момента е хъс за борба,но ще й докажа,че съм силна и имам воля да се боря!!! Успех на всички!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #975 -: Август 03, 2011, 15:53:08 pm »
barklet, благодаря ти за успокоението, най-важното е всичко да е наред и да има успешен край! Всичко останало една жена може да изтърпи...
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #976 -: Август 03, 2011, 15:58:09 pm »
pepssi , добре дошла в клуба "3-ти опит"  :( . Не се отдавай на отчаяние, а мисли какво още можеш да направиш до следващия опит.
Аз днес си взех документите и утре отивам да подавам. Всъщност не съм проверявала дали сега работят?!
Говорихме с лекарката, изкоментирахме евентуален опит на собствени разноски. Засега обаче мисля да почина от всякакви такива мисли и размисли, защото знам, че с мъжа ми сме афектирани още и няма нужда от прибързани решения.
На всички, които са в очакване на резултати - не се тормозете излишно, не си търсете и въобразявайте всякакви симптоми, отдайте се на спокойно и приятно почиване в леглото.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #977 -: Август 03, 2011, 16:08:36 pm »
della и аз много съжалявам,че си в този "клуб"! Аз съм в Малинов,но те излизат в отпуск от 5-ти и няма да успеят да ми изготвят документите за да ги подам във Фонда. Вече след почивката им ще звъня да ми ги подготвят,то сигурно и Фонда ще почиват август. А ние най-вероятно ще продължим с биопсиите и промивките,тъй като неможах да постигна добър резултат преди този ми опит и започнахме въпреки лошата биопсия,тъй като щеше да ми изтече удължението на срока на заповедта. Може би на това се дължи неуспеха ми.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #978 -: Август 03, 2011, 19:28:04 pm »
Момичета, миналата година точно на тази дата си подадох документите във ФАР. Бяха в почивка (не разглеждаха молби), но приемаха документи през август.
Пепси, само така! Горе главата и действайте, за да може за следващия опит всичко да е наред!




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #979 -: Август 03, 2011, 19:46:44 pm »
Пепси , само така , не се отчайвай и с нови сили наесен!
Аз пък се чудя как се изчисляват тези гестационни седмици?? osi_13
Гледам някои имат лентички , ако може да ми пояснят?!? :thankyousign: