0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #900 -: Юли 29, 2011, 16:29:08 pm »
Кървенето или по скоро зацапването не е критерий..
Аз имах зацапване, но не беше на 7-8 ден, ами някъде към 9 ден май. Започна съвсем леко бежово, след това лека полека потъмня и за 10 дни си ми дойде.
Не се обезсърчавай! Има доста момичета, които са били със зацапване и са бременни сега!!!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #901 -: Юли 29, 2011, 17:55:37 pm »
Пепси, аз имах розово зацапване за 1-2 дни около 10-тия ден, бях се притеснила много, после изчезна. Не беше МЦ. Но на 14-тия ден теста ми беше отрицателен. А МЦ ми дойде чак след 2 седмици. Така че дано е за хубаво, не се притеснявай много, за да не си навредиш. Стискам палци  :crossfingers: да е за добро!





*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #902 -: Юли 29, 2011, 21:11:52 pm »
Нацяло ме отчаяхте момичета,все пак благодаря ви за подкрепата! Ще стане ясно след два дни. :(
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #903 -: Юли 29, 2011, 21:26:34 pm »
pepssi, за жалост е така при чакането -  страх, гадаене, лутане, надежда и отчаяние. И със, и без зацапване има забременели и неуспели.

Каквото сте могли, ти и лекарите вече сте го сторили. Аз когато чаках, предпочетох да не бързам да разбирам резултата, защото докато беше неизвестен, имаше шанс да се е получило.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #904 -: Юли 29, 2011, 21:35:48 pm »
Нацяло ме отчаяхте момичета,все пак благодаря ви за подкрепата! Ще стане ясно след два дни. :(
Пепси, не се отчайвай, така не си помагаш!Вярвай, че е имплантационно зацапване и сега си бременна!Още повече, че вече почти е дошло времето за теста!Стискам ти палци  :crossfingers: за много положителен резултат  :bfp:!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #905 -: Юли 29, 2011, 22:08:49 pm »
pepssi, успех и позитивно мислене! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #906 -: Юли 29, 2011, 22:33:42 pm »
Ако ви нямаше незнам какво щях да правя без вас! Колкото повече наближава деня за страшната истина,толкова повече ме обземат смесени чувства,особено на страх. Аз съм такъв карък,че сигурно никога няма да видя  :bfp:
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #907 -: Юли 29, 2011, 23:28:32 pm »
Pepsii,
недей да се отчайваш предварително! Знам, че  е трудно, но се опитай да  не се настройваш негативно. При мен розовото зацапване беше само вечерта, на сутринта беше вече кафеникаво. След като направих кръвен и беше положителен и то доста ми намалиха  фраксипарина през ден заради зацапването.
Друг е въпроса, че бременността ми беше кратка, но просто така се случи.
Стискам ти палци и се настрой на положителна вълна!!!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #908 -: Юли 30, 2011, 08:49:47 am »
Pepsii,какви са тия мисли,бре момичеее???? :x тия 12-14 дена от процедурата са най мъчителните и естествено те сполетяват всякакви,противоречиви мисли,но най-важното е да не се отчайваме предварително. :(напълно съм сигурен,че психическото състояние,настроението и духа са до голяма степен важни за успеха. :lol:Вдигай глава и смело към деня на теста,който ще е +++.Просто за протокола ще трябва да се направи. :lol: Историята знае бременни и със зацапване,и без зацапване,и със болки,и без болки.Тук вече нещата са в ръцете на най-големия Началник!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #909 -: Юли 30, 2011, 09:29:04 am »
БЛАГОДАРЯ!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #910 -: Юли 31, 2011, 15:27:55 pm »
Здравейте и благодаря за милите думи от всички вас!Днес ми е 9-ти ден и едвам ще изтрая до утре за да отида на 10 ден за кръвен тест.
Пепси , мисля че и ти ще ходиш утре и отсега ти желая успех!
При мен обаче няма никакво зацапване ,нямаше го и миналата година и вече взех да се вкарвам в разни филми.... :?
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #911 -: Юли 31, 2011, 17:28:00 pm »
Здравейте момичета според мен мисля,че на 10ден е твърде рано за кръвен,защото ако правите Прегнил той още не се е изчистил.И резултатът няма да е точен.Аз при първото инвитро направих теста на 2ден след последния прегнил и резултатът беше положителен,след още 2дни втория тест-ЧХГ-беше започнало да пада.При второто инвитро направих първия тест на 5 ден след прегнила и резултатът бешеЧХГ-23,1,след 3 дни-9,75,след още 3дни-3,75.Моят съвет е не бързайте с ранни тестове защото после разочарованието е голямо.Но ако вашият лекар който е правил инвитрото ви е казал да го направите на 10или 12 ден о,кей.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #912 -: Юли 31, 2011, 17:58:27 pm »
На мен днес ми беше пункцията. Успяха да ми извадят три яйцеклетки, въпреки че до последно лекарката казваше, че ще са две.Много се обнадеждих, дано и занапред нещата са така...
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #913 -: Юли 31, 2011, 18:29:09 pm »
Гери, не си правя Прегнил и точно поради това мисля че ако има резултат то ще покаже.Предстои ми пътуване и искам да съм наясно преди да тръгна,лекарите ми искат тест на 15-ти ден.
Миналата година чаках до 16-я ден и като отидох на кръвен и лаборантката се учуди че толкова съм чакала и каза че имат страхотна апаратура ,която показва резултат от кръвен още на 10-ти ден.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #914 -: Юли 31, 2011, 19:54:18 pm »
Искам да ви питам нещо - от кога тече болничния - от пункцията или от трансфера? Днес след пункцията ми казаха, че ще си го взема при трансфера, но не се усетих да питам от кога влиза в действие?! Пък и нямам спомен миналата година как беше.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #915 -: Юли 31, 2011, 20:07:53 pm »
Искам да ви питам нещо - от кога тече болничния - от пункцията или от трансфера? Днес след пункцията ми казаха, че ще си го взема при трансфера, но не се усетих да питам от кога влиза в действие?! Пък и нямам спомен миналата година как беше.
Болничния ти го дават от деня на пункцията.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #916 -: Юли 31, 2011, 20:50:22 pm »
Мерси за бързия отговор, Пепси!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #917 -: Юли 31, 2011, 21:10:45 pm »
Della,желая ти успех и утре да пишеш че и трите са се оплодили! :pleasantry:
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #918 -: Юли 31, 2011, 21:30:30 pm »
Утре, момичета, очаквам хубави новини от вас - положителни тестове и от della добри ембриомчетата :)
Моят мъж се бъзика с мен, че съм три в едно - 2 бебета и от един ден гърдите ми значително са се увеличили, както и апетита ми от трансфера насам :)
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #919 -: Юли 31, 2011, 21:41:54 pm »
Пепси, чакаме от теб хубави новини утре! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аничка.бс, почивай си и хапвай, сега ти се е паднало, и дай боже следващите девет месеца! :bighug: