0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #880 -: Юли 28, 2011, 14:39:29 pm »
никоя, съжалявам за лошия финал :(. Не се отчайвай, оползотвори си остатъка от лятото по най-хубавия начин.
mole, защо ти е криво?
Мен днес ме обвзеха едни съмнения и притеснения...
Неволно или не, ми беше напомнено, че съм една от фонда, дето трява да й направят една процедура в рамките на някаква сума.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #881 -: Юли 28, 2011, 14:42:59 pm »
Ооооох миличка,много страшно много съжалявам! Нямам думи,с които да изразя съжалението си,но горе главата мила,бъди силна,следващия път ще е твоя,знам! Знам,че няма да мога да те успокоя,поплачи си и имай сили за да се изправиш за да продължиш напред към заветната цел! Защо се е получило така,обясниха ли ти? :bighug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #882 -: Юли 28, 2011, 14:55:58 pm »
Никоя, съжалявам за случилото се :(. Но какво обяснение получи наистина? Трансфер на 5-и ден не се ли изчаква само когато ембрионите са с голям потенциал? В коя клниника си?
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #883 -: Юли 28, 2011, 15:23:02 pm »
Никоя, силно гуш от мен :bighug:Да знаеш как съпреживявам нещата , защото и аз бях викната за 13.00 часа на трансфер и се надявах вече да напишеш добрите новинки.Не проумявам как така не са ти звъняли всеки ден?Както и да е днес си потъгувай , а от утре с нови сили напред!!!
Аз да ви кажа излязох наобед да си купя лекарства от аптеката и навръщане пред блока една съседка ме завгледала че стъпвам по-бавно и като ми забива въпроса "Какво ходиш едва едва , все едно си бременна?Аз и отговорих че може и да съм , не се знае, а тя: "Е , че ти нали неможеше да имаш деца?" И ме гледа едно странно.Направо ми се подкосиха краката едвам улучих ключа за входната врата.
Като се прибрах вече цялата треперих и се наревах, така както реват тези които не могат да имат деца :balk_145:
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #884 -: Юли 28, 2011, 15:33:37 pm »
пред блока една съседка ме завгледала че стъпвам по-бавно и като ми забива въпроса "Какво ходиш едва едва , все едно си бременна?Аз и отговорих че може и да съм , не се знае, а тя: "Е , че ти нали неможеше да имаш деца?" И ме гледа едно странно.Направо ми се подкосиха краката едвам улучих ключа за входната врата.
Като се прибрах вече цялата треперих и се наревах, така както реват тези които не могат да имат деца :balk_145:

Живяла съм на много места и знам, че нещо толкова гнусно човек може да чуе само в България.
Ако нямаш желанието или куража да й отговориш подобаващо, защо не накараш мъжа си или родителите си да кажат две думи на тая измет, но такива, че занапред да минава на другия тротоар като те види?
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #885 -: Юли 28, 2011, 15:42:27 pm »
"Е , че ти нали неможеше да имаш деца?" И ме гледа едно странно.Направо ми се подкосиха краката едвам улучих ключа за входната врата.
Като се прибрах вече цялата треперих и се наревах, така както реват тези които не могат да имат деца :balk_145:
E,такова нещо като прочета или чуя , направо ставам друг човек..
Само ми дай адреса и отивам ...А ти миличка,недей да плачеш заради коментарите на една комплексирана жена.Ти си силна и ще имаш дете съвсем скоро и тогава , ти ще продъжиш да бъдеш силна,но и щастлива,а тя ще си остане тъпа и комплексирана!
Извинете,че се включих във вашата темичка и съжалявам за спама. :oops:


*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #886 -: Юли 28, 2011, 16:56:41 pm »
Никоя, много съжалявам за опита ти!!Наистина в такива моменти няма какво да се каже.Още повече, когато събитията  се развият по този начин.Добре ми е познато,при нас също имаше опит без да стигнем до ЕТ,което направо не знаеш как да наречеш-неуспешен или неосъществен.Нелепа работа.Още повече,разбрах, че си в нашата клиника,а там обикновенно уважават информираността на пациентите.Явно до последно са се надявали да се подобрят ембрионите.Едва ли екипа се е отказал и прежалил опита ти.Поне до колкото ги познавам. Нядавам се скоро да се възстановите и да започнете активно да почивате.Предполагам,че ще имаш среща с Док и ще уточните предстоящия път.Не унивайте! Всички някой ден ставаме родители! Просто при нас ще е по-късно! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #887 -: Юли 28, 2011, 17:38:04 pm »
А сега ще ви задам един смешен въпрос,на който сигурно ще паднете,но аз се чудя какво да направя. Бях чела някъде,че след ЕТ не бива да се правят козметични процедури,тъй като причинявали контракции,а за почистване на веждите важи ли това? :wink:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #888 -: Юли 28, 2011, 17:48:13 pm »
Едва ли някоя е опропастила опита си защо са й оскубали веждите  :jump12: .
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #889 -: Юли 28, 2011, 17:56:20 pm »
Ееееее,не ми се смейте толкова... :balk_71: :oops:
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #890 -: Юли 28, 2011, 18:50:53 pm »
Днес гледахме ембриомчетата и два бяха хубави и ми ги върнаха. Моят мъж очакваше 3 и е леко разочарован, но пак ми се радва.
Сега почивам, даже в момента съм в леглото.
Някоя от вас имала ли е гадене или да е повръщам след ЕТ? Че на мен ми се гади. Чудя се какво да пия, деган май вече не е препоръчителен.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #891 -: Юли 28, 2011, 18:58:23 pm »
Четох, че против гадене помагали препечени филийки с чай от джинджифил, но не съм го пробвала...
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #892 -: Юли 28, 2011, 19:15:03 pm »
Четох,че при глад се повдига и след една праскова съм добре. След пункцията ме боли и трудно разбирам кога съм гладна osi_10
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #893 -: Юли 28, 2011, 21:36:53 pm »
Огромно благодаря на всички за милите думи :bighug:
Ами явно ембриончетат имат проблем с това да пораснат... За съжаление това ми е втори опит и предполагам на всички ви тук е ясно във финансов аспект какво означава това...  :? Надявам се утре да ми предложат НЯКАКЪВ вариант с фонда, но това което доктора е казвал до момента ме е отчаяло в тази връзка. Наистина съвсем съм се отчаяла...
Mole, знам колко болят такива реплики... сигурно всички знаят... и най-вероятно всички са ги чували... Бих могла да ти цитирам поне 20 вариации, които лично съм чула... Опитай да не ги вземаш предвид  :kiss:
Пожелавам ти мнооого спокойствие :)
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #894 -: Юли 29, 2011, 09:51:40 am »
mole, злобни хора винаги е имало, старай се да си спокойна сега. Следващият път или я подмени или откри на друг тротоар, както са ти казали момичетата.
Когато започне да ти расте корема пак ще има жлъчни подмятания, просто не допускан това да те разтрои. Не всички хора са с добри намерения, има такива, които изпитват удоволствие, когато те наранят.

никоя, не съм очаквала това. Много грубо беше да те държат в неведение и само да гадаеш какво става. Не зная в коя клиника си, но това не ми се вижда много професионално.
*

    sineokata79

  • *
  • 11
  • мама на две принцеси и леля на двама принца
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #895 -: Юли 29, 2011, 11:26:48 am »
anichka.bs ,има едни хомеопатични капки "Вомитусхил".При гадене много ми помагаха,за "деган" знам,че само в краен случай и то след консултация с лекар.Стискам ти палци,миличка  :bighug:

Пожелавам на всички мноого положителни тестчета и здрави бебенца на финала.
Много е важно да запазите спокойствие,да мислите положително и да не се отчайвате osi_9 Не обръщайте внимание на хорските приказки,тях винаги ще ги има за съжаление  :(
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #896 -: Юли 29, 2011, 13:58:49 pm »
Никоя много съжалявам за ембриончетата ти, почти знам как се чувстваш защото моите не преживяха размразяването си , а аз им възлагах толкова надежди. Но приеми че е въпрос на време  и ако този път не са оцелели другият път ще са много жизнени и ще станат едни прекрасни бебета.
 Колкото до съседката на Моле, мен моята няколко пъти ме разреваваше все какво чакате, хайде нямали деца, нещо ново не си ли забременяла, все такива въпроси, но последният път ми кипна и така я насметох , че сега като ме види и поддържа съвсем други теми и се чуди какво да ми се оплачи за нея самата. То се съобразявах, съобразявах, но тя защо не се съобразява директно и заявих че някой хора са толкова прости че не спират да питат едно и също , когато стане ще и кажа. Бях много груба, но подейства. Други пък решават да ми дават съвети как да не чакаме, мислят че не се сещаме че ни е време за деца и на тях директно отговарям, че имаме репродуктивни проблеми. Има и такива който от нищо не разбират, е тях като ги видя сменям посоката и тротоара. Дано да ти помогна.
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #897 -: Юли 29, 2011, 14:31:31 pm »
Има ли момичета,които са имали зацапване,а теста да е бил отрицателен? Страхувам се при мен да не стане така. :?
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #898 -: Юли 29, 2011, 16:02:37 pm »
Пепси, а продължава ли зацапването?
Никоя, много тъжно е наистина, съжалявам  :(
Моле, предполагам че на всички ни се е случвало да ни затапват с такива реплики. Прости хора колкото щеш ... Пък понякога са и близки и тогава най-боли...
« Последна редакция: Юли 29, 2011, 16:06:15 pm от rum4e »





*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #899 -: Юли 29, 2011, 16:17:56 pm »
Да. Много бледо розово.