0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #820 -: Юли 25, 2011, 17:21:54 pm »
Днес ни звъннаха и казаха, че и 9-те се делят добре. Кога ще е трансфера още не се знае.
Mole,сега почивай :) А след 2 седмици очакваме хубави новини.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #821 -: Юли 25, 2011, 19:08:12 pm »
 :D  :dance2: :dance2: :dance2: Страхотна новина!!! Успех ви желая от сърце
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #822 -: Юли 26, 2011, 09:58:53 am »
Добро утро на всички кандидат мами и татковци :)!
anichka.bs , радвам се, че нещата се развиват добре при теб!
При мен нищо ново, по обед ще ходя на преглед.
На този фостимон успях да хвана всичките му странични действия, само дето май основното му предназначение някъде се губи. След главоболието, гаденето, горещите вълни, вече се сдобих и с един прекрасен червен обрив по целия врат. Предишната ми стимулация с гонала си беше направо приказка.
Хайде, пожелавам ви лек ден с много поводи за усмивки!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #823 -: Юли 26, 2011, 11:32:26 am »
Днес ми е 10 ден от трансфера и искам да ви питам,до 7 ден имах болки в яйчниците и ужасно напрегнати гърди,но след 6-7 ден сякаш нещо се промени-болките спряха и гърдите почти не ме болят(ту да ме боли-ту да не ме боли :lol:) какво става незнам,нормално ли е това или да отписвам опита? :?При първия ми опит имах постоянно чувство,че ще ми дойде МЦ,а сега при втория нищо.
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 11:35:31 am от pepssi »
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #824 -: Юли 26, 2011, 13:04:28 pm »
Аз нямах абсолютно никакви симптоми, така че не винаги липсата на такива е лош предвестник :wink:. Но да си призная и аз бях отписала опита по тази причина само :oops:.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #825 -: Юли 26, 2011, 13:13:01 pm »
Pepssi, не е нужно да се "навиваш"!  :wink:всичко е наред,спокооо! понякога има болки,понякога няма! понякога се подуваш,друг път -не! ти гледай какво казват докторите,че си вече на финала на стимулацията! Прегнила за кога го планирате?? :wink:
Аничка,днес как е "развитието" :lol: :lol: на бебешоците??
Никоя,при вас как е положението???
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 13:15:23 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #826 -: Юли 26, 2011, 13:40:47 pm »
Здравейте, при мен дните минават много бавно.Следя се за симптоми и усетих че гърдите са ми особено болезнени и нещо много странно всеки ден получавам някакви топли вълни и изпотяване по ръба на челото.Моя мъж ме сравнява със жените в критическа възраст, а на мен определено не ми е добре.
Решила съм на 7 ден да направя пиклив тест, а на 10 кръвен.
Пепси отивай на тест след 10 ден кръвния отчита !!!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #827 -: Юли 26, 2011, 13:44:12 pm »
Здравейте, при мен дните минават много бавно.Следя се за симптоми и усетих че гърдите са ми особено болезнени и нещо много странно всеки ден получавам някакви топли вълни и изпотяване по ръба на челото.Моя мъж ме сравнява със жените в критическа възраст, а на мен определено не ми е добре.
Решила съм на 7 ден да направя пиклив тест, а на 10 кръвен.
Пепси отивай на тест след 10 ден кръвния отчита !!!
На 7 ден уринен тест нищо няма да покаже. Много е рано.
Късмет!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #828 -: Юли 26, 2011, 14:03:00 pm »
Moleр то ще е чудо ,ако уринен покаже преди кръвен!!! :lol: :lol: Я спокойствие и здрава храна,то вече всичко е ръцете на Големия Шеф!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #829 -: Юли 26, 2011, 14:49:58 pm »
ra40 благодаря за отговора,но аз съм 10 ден след трансфер и все се наблюдавам за симптоми и си мисля "сега защо ме боли,сега защо не ме боли" угодия няма. :lol: Искам да направя кръвен тест,ноооооо....в моя град не се правят такива тестове :? така че ще разчитам на уринния на 16 ден.
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 15:12:46 pm от pepssi »
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #830 -: Юли 26, 2011, 15:21:03 pm »
Днес отново ми звъннаха, развитието е добре, но май трансфера ще е на 5-ти ден в четвъртък. Искат да изберат най-добрите, а аз съм се оставила на тяхната преценка :) Утре сутринта очаквам ново обаждане и ще кажат кога точно ще е трансфера :)
Вече нямам търпение да си прибера бебчетата и да ги водя на море  :lol:
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #831 -: Юли 26, 2011, 15:26:58 pm »
А на мен още не ми звънят, започвам да се притеснявам... Дали не е стала някоя беля и да няма оцелели :(
Иначе и аз се гласях за трансфер четвъртък... Така без инфо е много неприятно...
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #832 -: Юли 26, 2011, 15:47:38 pm »
anichka хайде малко по спокойно без притеснения,някъде в един сайт прочетах, че когато ти върнат яйцеклетките на 5ден,имплантацията ставала по лесно и самото инвитро в повече случаи е успешно.
никоя недей предварително да отписваш опита,може би чакат на по-късен етап да видят как се делят яйцеклетките,пък ако много ти е притеснено звъни на доки.
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 15:55:21 pm от geri03_73 »
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #833 -: Юли 26, 2011, 16:40:48 pm »
Здравейте, момичета! Моят кръвен тест беше вчера. На 10-ти ден - 75! Резултатът е добър, но ме притесняват болките в яйчника, които напоследък се засилват и силно наподобяват предменструални. Имам усещането, че всеки момент ще ми дойде цикълът. Утре ще повторя теста, защото с тези болки не мога да се зарадвам на резултата...
Успех на всички!




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #834 -: Юли 26, 2011, 16:45:48 pm »
Ехааа... имаме си бременелка!!!  :wave: :balk_177: Сега почивка и редоовно ходене при при доктора. Той какво казва за  болките?
Пък аз... неудобно ми е да го притеснявам, а и сега като гледам часа ще да е извън клиниката.
Как ще я спя таз нощ - незнам...
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #835 -: Юли 26, 2011, 16:58:43 pm »
Стига момичета с тези мрачни мисли,горе главата и мислете позитивно на нещата.Даже въобще не мислете за тях.Възползвайте се от прохладното време и се отдайте на разходка и релакс.Че кат дойдат бебоците няма да има време за вас да се поглезите.
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #836 -: Юли 26, 2011, 17:04:12 pm »
Еха, Барклет , едно голямо честито от мен!Сега чакаме да ни поръсиш със бременелски прашец!При мен ново двайсе, в дните за теста ще съм в Средна гора , някъде между Казанлък и Карлово , кажете ми в кой от тези градове има лаборатория за кръвен тест ?????
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #837 -: Юли 26, 2011, 17:11:19 pm »
Браво barklet,едно голямо честито и от мен!!! Леко бременеене миличка и не се тревожи,всичко ще е наред!!! :balk_46: :balk_47:
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #838 -: Юли 26, 2011, 17:59:37 pm »
Честито и от мен barklet,леко бременеене.повече почивка никаква работа и лежане.И недей да мислиш за болките в яйчника.Казвай си нищо ми няма,внушавам си и това е.Времето ще покаже аз съм с два неуспешни опита и сега чакам одобрение от фонда,и не се отказвам,падам,ставам и продължавам на пред.Вие сте млади аз какво да кажа с моите 38години.Но каквото бог е отредил ще стане,само трябва силно да го искаш.
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #839 -: Юли 26, 2011, 18:06:09 pm »
barklet едно голямо честито и от мен :bighug:.Резултатът ти е добър няма защо утре пак да го повтаряш.Моя на 11 ден беше 98,14
Утре отивам на първата среща с бебо или бебовци.От сега нататък са притесненията.Аз направо изпаднах в шок онази вечер като видях едно розово и снощи пак и то само вечерта се случва това към 20.00 часа.Обадих се на спешния и Д-Р Перси каза,че се случвало при някой момичета като се образувала плацентата.Вчера и днес не съм мърдала от леглото доки каза да пия Ношпа 3*2 докато ида на прегледа.
Пепси не се вкарвай във разни филми всичко ще е наред стискам палци силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Моле ти също на 7 ден уринарен в никакъв случай не прави само да се психираш както ти казват и другите момичета нищо няма да ти покаже.Стискам и на теб силно палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пожелавам на всяка да види двете чертички :bighug: :bighug: :bighug: