0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #320 -: Юни 20, 2011, 11:58:08 am »
Привет мили момичета.Утре сте пускам кръвен тест,дано има с какво да се похваля :D
На всички желая много късмет,късмет и...късмет.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #321 -: Юни 20, 2011, 12:19:28 pm »
Здравейте,момичета!
Истински  се радвам,на тези с положителните тестчета :bfp1: preggo,а на останалите много късмет!
Нека се запиша и аз,вчера започна и моята стимулация....дано всичко върви добре и накрая да има един щастлив финал.
Нека пишат всички с които бихме се засекли в клиниката,ще ми бъде приятно ,да си побъбрим.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #322 -: Юни 20, 2011, 12:33:40 pm »
добре дошла Ванче и късмет до края с полож. тест а наДари не се притеснявай виж ме мен само едно ембрионче и положителен резултат  на Или7372 късмет утре и да пишеш  :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :pleasantry:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #323 -: Юни 20, 2011, 12:36:58 pm »
Ани, Мави, честито! Страхотни новини в темата. И аз наминавам да ви видя как сте и пожелавам на всички скоро да гушнат дългоочакваните бебоци :) Аз бях на преглед след поредния неуспешен опит, док иска да правим биопсия. Умирам от страх, но дано поне се разбере причината за неуспеха. Не губя надежда и вярвам, че все някой път ще стане и ще си имам на финала живо и здраво бебче :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #324 -: Юни 20, 2011, 12:45:31 pm »
Здравейте момичета! Ето ме пак тук. Благодаря за подкрепата! Прибрах си ембриончетата и сега започна голямото чакане  :)
Мави, Ани, много се радвам за вас! Честито и на двете! Много да се пазите  :)
Стискам палци на чакащите тестчета и на стартиралите скоро, и на ДариД за утре  :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug:





Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #325 -: Юни 20, 2011, 13:07:10 pm »
Здравейте момичета,

ili7372 - чакаме хубавата новина с нетърпение  :lol: :crossfingers:
ven4eto - успешна стимулация и положителен резултат на края  :goodluck:

Аз съм 7-ми ден след трансфер на 2 ембриончета. Добре съм, но нямам никакви симптоми, освен наедрели и чувствителни гърди. Опитвам се да не мисля за резултата от теста, а само силно да вярвам, че ще е положителен :babyflips: но си ми е притеснено.....
Дано да сме прихванали от хубавите новини на Ани и Мави... :balk_81:

Късмет и силна вяра, момичета! Хубава седмица :)
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #326 -: Юни 20, 2011, 15:58:16 pm »
Привет мили момичета.Утре сте пускам кръвен тест,дано има с какво да се похваля :D
На всички желая много късмет,късмет и...късмет.
Здравей, хайде ще чакаме утре да ни се похвалиш, успех и  настрой се   за утре положително, че ще ти съобщят новината че вече ще ставаш мама  :babyflips: Трябва силно да вярваш, за да стане чудото! Успех  :balk_100: :balk_81:

Нашите съкровища Васил и Виктория
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #327 -: Юни 20, 2011, 17:03:34 pm »
Стискаме палци Или...и те чакаме с добри новини! :D
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #328 -: Юни 20, 2011, 20:40:54 pm »
Dari D,успех утре на пункцията :crossfingers: :crossfingers:
ili7372,чакам да ни се похвалиш с голямо ЧХГ  :crossfingers: :crossfingers:
Rum4e,много се радвам за теб!Сега се пази и си почивай много!!! :bighug:
Plami D,пожелавам ти това време което ти остава до теста да мине много бързо и да ни се похвалиш!!! :balk_103:
На всички стартирали процедурата и на чакащите пожелавам много късмет  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #329 -: Юни 20, 2011, 23:21:48 pm »
ili7372 силно стиснати палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:и от мен.Да имаш едно огромно ЧХГ ще чакаме да се похвалиш
DariD утре всичко ще е наред.Споко и успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И аз вече се записвам в късметлийската темичка.Днес започна и моята стимулация.Вярвам,че ще успеем
 :bighug: :bighug: :bighug:
За всички много,много късмет

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #330 -: Юни 21, 2011, 09:16:52 am »
Добро утро, момичета!

Имам въпрос към вече виделите положителен резултат - от снощи чувствам доста усезаеми наболявания в корема и кръста и лека отпадналост - точно като преди МЦ. Много ме е страх да не ми дойде.....  :(
Знам че симптомите и на бремеността са същите, та за това да ви питам дали и вие сте се чувствали така?  8-ми ден ми е след трансфера, 25-ти от цикъла....а последно ми идваше на 26 дни...
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #331 -: Юни 21, 2011, 09:22:36 am »
Plamid, аз не съм от виделите ++, но вярвам , че нещата при теб ще се получат. Стискам ти много силно палци и на 27 чакаме радостни новини.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #332 -: Юни 21, 2011, 10:23:06 am »
Даниелска81 - успешен старт и мнооого скоро да се похвалиш с положителен резултат! :))

Илли- чакаме днес със стиснати плациположителния резултат! :)))

Аз днес бях на вероятно последния преглед преди пункцията - чакаме хормоните на обяд да станат готови, за да реши доктора кога ще е. Имам един 19,5 мм фоликул в дясно , и един 18, 5 в  ляво.  малко ми е странно, защо при положение, че съмс  ПКЯ и тръгнах с 30 антрални фоликула, имам само по 1 толкова голям в яйчник, но за съжаление вече няма за кога да поправяме тази грешка. Имам въпрос към момичетата, минали през това: Имате ли предтсава Прегнила, или Овитрела, дали действа също стимулиращо на растежа на фоликулите, или единстено ги пука? Т.е. мога ли да разчитам, че след като ми поставят Прегнила, някои от по-малките фоликули също ще станат по-големички, и съответно ще бъдат пунктирани?
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #333 -: Юни 21, 2011, 10:31:26 am »
Истинска, ето отговор на въпроса ти:

Човешки хорион-гонадотропин (HCG) под търговското название Pregnyl или Ovitrelle се назначава около 35 ÷ 36 часа преди изваждането на яйцеклетките (пункцията). Това лекарство предизвиква узряване на яйцеклетките, намиращи се в растящия фоликул и ги прави годни за оплождане след тяхното изваждане.

Много късмет ти пожелавам!  :crossfingers: :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #334 -: Юни 21, 2011, 10:44:47 am »
PlamiD,аз бях със същите симптоми!!!Стискам ти  :crossfingers: :crossfingers:
Danielska81,успешен старт!!! :crossfingers: :crossfingers:
istinska,Прегнила или Овертрила действат стимулиращо,а не ги пука!!! :balk_103:Успех
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #335 -: Юни 21, 2011, 10:49:05 am »
Mavi, благодаря! Дано да са като твоите симптоми и да имам като твоя резултат!!!  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #336 -: Юни 21, 2011, 10:51:19 am »
Мави, Плами  - благодаря Ви!

Плами, ти кога ще правиш тест?
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #337 -: Юни 21, 2011, 10:51:59 am »
Лелее толкова положителни тестчета - честито!!

На момичетата пред старт, пожелавам ви много късмет и да гушнете своите малки съкровища след 9 месеца!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #338 -: Юни 21, 2011, 11:16:59 am »
istinska, точно и аз това умувам...  :ask:Док ми каза: кръвен 10 дни след трансфер /13.06./, а уринен още 2 дни след това. И аз ги броя така - за 1-ви ден броя денят след трансфера т.е.14.06. и така излиза за 24.06. Но си мисля да го оставя за пенеделник 27.06, а неделя на 26.06 си мсиля да направя един пиклив в къщи.... Дано да е :bfp:  :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #339 -: Юни 21, 2011, 11:23:06 am »
Плами, лично аз бих направила първо кръвен! Простона тези пиклоиви тестове, не  знам защо, но не вярвам! особено в начална бременност1 Каквото и да решиш обаче- стискам палци резултата да е  ревящ след 9 месеца :))))

Момичета, аз тръгвам към клиниката да  видим дали ще има пункция този път! Страшно много се притеснявам. дано този път Господ и късмета са с мен! :))