0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #260 -: Юни 16, 2011, 10:12:38 am »
при мен играта на котка и мишка продължава :(
задържания Ф. се е разкарал, но
въпреки противозачатъчните
по никое време 18 ден от циикъла съм си отгледала един фуликул 10мм
 :(
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #261 -: Юни 16, 2011, 11:16:22 am »
Anuk_Anuk   :bighug:
 :a_mouse_01:Ще го хванеш това малко мишле накрая и ще го мачкаш, мачкаш....
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #262 -: Юни 16, 2011, 16:22:55 pm »
Румче успех и от мен.
Плами ти днес по добее ли си?
Аз вчера си прибрах три ембриончета.Много им се радвам.Дано поне едничко оцелее,че много се притесних-видях капчица кръв на катетъра.Ама доктора не изглеждаше никак обезпокоен,та не знам какво да мисля.Казаха тест на 30.06.Е започва се дългото чакане.

Здравей  бих ти пожелала да се задържат две, недей да скромничиш! Успех дано се задържи поне едно стискам палци, ще видиш че мноооого скоро ще се похвалиш! :P :P
« Последна редакция: Юни 16, 2011, 16:30:05 pm от ysmivkata »

Нашите съкровища Васил и Виктория
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #263 -: Юни 16, 2011, 16:28:34 pm »
Здравейте момичета. Пиша чак сега, защото нямах никакво настроение по-рано. Имам само 2 Я, и ми беше много криво, защото са малко и шансовете са по-малки. Като ми каза док ревнах и се чудеха как да ме успокояват. Чувствам се много гадно, защото съм на 41г. и нямам много време за следващи опити. А вкъщи сега се сдържам заради другите уж съм добре. Емоционално рухвам. Незнам как ще го преодолея. Добре, че вас ви има, че на друг така немога да си излея мъката  :balk_136:
Аааа не така никакво емоционално рухване, ако загубиш вяра то няма смисъл да правиш каквото и да било, просто вярвай и наистина ще стане, само вярата може да те спаси. Вземи си книгата на Ронда Бърн Тайната, в тази книга можеш да разбереш че целият живот си го диктуваме ние. И на мен някой път като ми е криво си отварям книжката прочитам си по нещо и след това се чуствам много положително настроена към живота, защото каквото повикало такова се обадило! Така че смело напред и вярвай че просто това ще се случи, ако ще и една яйцеклетка да е само! :P :P :P
« Последна редакция: Юни 16, 2011, 16:30:52 pm от ysmivkata »

Нашите съкровища Васил и Виктория
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #264 -: Юни 16, 2011, 17:10:47 pm »
Да Усмивка, права си, знам че е така. По принцип съм винаги оптимист, но вчера... се изложих.
Вече съм много по-добре, нищо че от вътре ми трепери, казвам си че всичко ще е ОК! И така ще бъде  :)





*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #265 -: Юни 16, 2011, 18:45:18 pm »
Здравейте момичета,
исках да попитам някой забелязал ли е по време на стимулация левкоцитите в пълната кръвна картина да са повишени?Днес я погледнах и бяха доста над нормата, а чак в събота ще се видя с доки.Идали сте чували да не се прави пункция заради завишени левкоцити?
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #266 -: Юни 16, 2011, 19:09:29 pm »
aleks,ако слагате и неупоген левкоцитите се повишават. Ако ли не е добре да говориш с лекаря.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #267 -: Юни 16, 2011, 19:19:53 pm »
ЗДравейте момичета / и малко момчета/! :))
Извинявам се, че нахлувам в темичката, почти без да съм се представила, но имам въпрос, на който съм сигурна, че вие може да ми дадете отговор.
В момента съм в 6 ден от стимулация за ИКСИ. При хормоните, които ми бяха пуснати днес, се оказа, че Прогестеронът ми е с резултат 2.6. Аз съм с поликистоза и в началото на стимулацията се оказа, че тръгвам с повече от 20 антрални фоликула. Въпросът ми е, не е ли висок този резултат от Прегестерона? На вас как ви се движеха нивата му? Четох в различни теми, че не е удачно да се прави пункция, ако Прогестерона е над 1.5, но за съжаление информацията по тази тема е оскъдна.

Благодаря предварително на всички! Пожелавам успех и щастлив финал на всички дами, които са в процедура!  :bori_020:
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #268 -: Юни 16, 2011, 19:25:02 pm »
Pop4o мисля че и това ми слагат.До сега бях на гонал, цитротид и неупоген( него го слагат през ден), а сега съм на меногон, цитротид и неупоген( през ден).Нали неупоген-а се слага ако си имал аборт-и преди това?Поне докторката ми каза лекарството което е с N.... че е заради това.

istinska моят преди два дни беше 0,7, а днес на 6-ти ден от започване на стимулацията е 1.04, но не знам колко трябва да бъде :(
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #269 -: Юни 16, 2011, 22:18:09 pm »
Здравейте момичета, и аз от днес съм в стимулация. Започвам с Гонал 112,5. Това е малка доза, нали?
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #270 -: Юни 16, 2011, 22:30:27 pm »
Здравейте, и на мен ми предстои нов старт в началото на юли , но колкото повече наближава се притеснявам какъв ще е резултата.ПИсах по подробен пост в темата за клиника Малинов.
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #271 -: Юни 16, 2011, 22:35:14 pm »
Silvianik, малка е дозата. Аз съм със поликистозни яйчници, и  при двете ми стимулации дозата на Гонала ми беше 112,5. Докторът ми обясни, че това е изключително малка и щадяща доза. Успех ти пожелавам.
 
Алекс , аз също през първите дни съм имала нива на Прогестерона 0.7, о.8, но и при първата, а и сега при втората стимулация на 6 ден рязко ми се покачва. По този въпрос малко се говори, но явно нивата на прогестерона преди пункция играят важна роля за цялостния изход от процедурите. В събота смятам да попитам д-р Владимиров за това.    
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #272 -: Юни 16, 2011, 22:46:07 pm »
Благодаря истинска! и аз съм с поликистоза...

И от мен Успех на всички! :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #273 -: Юни 17, 2011, 06:58:57 am »
Истинска,и моят прогестерон на седми ден беше2.01,а на следващите иследвания не пожелах да разбера резултата,за да не се притеснявам излишно.Е,до пункция стигнахме,че и до трансфер.Друг е въпроса,че още ми е рано за тест и не мога да кажа дали сме стигнали и до бременност..Но от всичко прочетено разбрах,че не във всички клиники по-високият прогестерон се смята за загубена кауза.
Ей,момичета,къде се покри Мави?Не трябваше ли вече да ни се е похвалила или аз нещо съм пропуснала?
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #274 -: Юни 17, 2011, 09:27:47 am »
zdravejte, dosega samo chetjah no veche sam aktiven uchastnik, dnes mi e 8 den na kus protokol.Mislja pozitivno i se nadjavam da uspeem vsichki v tazi misija.


бел.мод.Моля, пиши на кирилица! Благодаря.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 09:32:38 am от Pesheck »
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #275 -: Юни 17, 2011, 09:50:05 am »
Румче, Плами, как сте момичета?
 :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #276 -: Юни 17, 2011, 09:52:23 am »
Мимчо и аз от вчера си мисля за Мави - тя беше писала, че на 16,06 ще прави тест.
Мави, хайде чакам хубавите новини!  :D
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #277 -: Юни 17, 2011, 09:55:33 am »
istinska попитай Владимиров, най-добре е той да каже.Аз вчера се порових в нета и ощто ваето пише,че прогестерона трябва да е до 1,5 преди слагане на прегнил.А в един чужд сайт пишеше,че ако е над 1,5 се намалява шанса от положителен резултат, но не пишеше че е обречена процедурата.И моят се покачва и лекичко се притеснява, но утре ще видим колко е и ще попитам Персенска.

Барзо някой да идва с положителни новини :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #278 -: Юни 17, 2011, 10:06:36 am »
Здравейте момичета!!!
Бях доста притеснена за моето прокървяване,но вече го няма!!!Днес си пуснах теста и след обяд ще имам резултат!!!Благодаря ви че ме мислите!!!
На всички ви стискам палчета и не съм ви забравила!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
 
Re: Инвитро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #279 -: Юни 17, 2011, 10:10:59 am »
Алекс, аз утре също ще попитам Владимиров. Моля те, пиши какво е казала персенска по този въпрос. Мисля, че и на други момичета биха били от полза нашите отговори.

Мави - стискам палци следобед да ни зарадваш с хууубав, тлъст резултат! :)))

Мимчо, ти кога ще правиш тест?