0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #400 -: Септември 23, 2011, 12:17:06 pm »
Честито Марго,дано това е последния път когато те посещава :witch:.Имам една молба:Можеш ли да кажеш на дъртата да идва при мен следващите 9 месеца? :nono:     :bighug::smiley_abxb:
Да не идва....изтървала съм най-важната думичка. :D
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #401 -: Септември 24, 2011, 19:41:33 pm »
 Естественно,че няма да идва при теб Миленка....Поне за 9 месеца. Какво я бърка гадната :witch:.Както казваме нов месец,нов късмет за всички ни.Еее не може вече да няма епидемия от :bfp:.Става по-студеничко вече и ще се гушкаме повече :bed: .Все нещо ще се получи :balk_602:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #402 -: Септември 24, 2011, 21:20:58 pm »
Естественно,че няма да идва при теб Миленка....Поне за 9 месеца. Какво я бърка гадната :witch:.Както казваме нов месец,нов късмет за всички ни.Еее не може вече да няма епидемия от :bfp:.Става по-студеничко вече и ще се гушкаме повече :bed: .Все нещо ще се получи :balk_602:
Да ти кажа честно пак добре че е тя та да можем да имаме деца,но нека ни даде малко пауза.....само 9 мес. :lol:.Само да не е нова година нов късмет  osi_19.Взимам си думите назад пожалавам на всички този месец да е последния който ни посещава хвърчащата метла :witch: :lol:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #403 -: Септември 25, 2011, 11:40:52 am »
Хайде Маги стискам палци сега всичко да се нареди :)
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #404 -: Септември 25, 2011, 13:14:37 pm »
Еее Марги най-накрая си имаш гостенка  :)
Хайде миличка да погостува и бързо-бързо да си ходи и повече да не идва.
А вие се захващайте с доки за работа,и с мъжо да си направите едно сладко бебенце  :)
 :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #405 -: Септември 25, 2011, 19:04:23 pm »
 Да Бебче този месец ще не ще дойде гостенката :witch:.Взе даже да намалява и ако всичко е наред след 2-3 дена ще съм при доки,само не знам дали към 7-ят ден от м.ц. ще е добър момент да се видят фоликулчетата,ако има такива разбира се :balk_48:. Много ви гушкам  милички и късмет на всички този месец :bighug: :balk_104:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #406 -: Септември 25, 2011, 19:15:01 pm »
Марго, ако целта е да се броят антралните фоликули за оценка на яйчниковия резерв се ходи на 2-3 ден. Ако не - и на 7-и е ок предполагам :wink:.
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #407 -: Септември 25, 2011, 20:14:55 pm »
Ами да за яйчниковият резерв вече е късно Гери,но поне да проследим изобщо какво става и какъв точно е проблема,защото ще ми назначи и хормонални изследвания.Сега доки иска да видим дали са се спукали кистите и да видим по-нататък какво ще предприемем . Предполагам ще правим и спермограма на милото и така. Започва се момичета. Стискайте палчета за нас. Дано скоро има с какво да се похваля. Много се надявам да не се разочаровам още-повече. Цункам ви и благодаря за подкрепата :balk_81: :bighug: :balk_104:.
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #408 -: Септември 25, 2011, 22:03:55 pm »
Дори няма нужда да го казваш миличка,разбира се ,че ти стискаме палци и се надяваме на най-добрите новини :)
Предполагам,че ще ти назначат обикновеното,кофти е обаче ,че поне тук в БГ стандартните хормонални изследвания се правят на 3-5 ден от цикъла..
Целувам те миличка


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #409 -: Септември 25, 2011, 22:10:10 pm »
Стискаме миличка,ние между другото не сме спирали да стискаме  :) но сега още повече ще стискаме,доки да ти каже хубави новини,но и да не са толкова хубави нали знаеш мила за всеки проблем си има решение  :bighug:,дали естествено или с помоща на док важното е да има  :babyflips:
Следвай го миличка и ще видиш как скоро ще си имаш едно сладко коремче  preggo

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #410 -: Септември 26, 2011, 15:06:06 pm »
Марго с теб сме! Ако трябва и при доки ще дойдем с теб. :D.Стскаме ти палци и спокойно мила всичко ще е наред в най-скоро време. :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #411 -: Септември 26, 2011, 18:13:24 pm »
Браво Марги,захванали сте се здраво :)само така и резултата няма да закъснее.дано всичко отсега нантатък е наред. :crossfingers:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #412 -: Септември 26, 2011, 19:49:54 pm »
 Страхотни сте ,момичета. Обичам ви :balk_104:. Аз малко ще закъснея за доки,обаче няма как. Чак в петък ще ходя,но така или иначе май изпуснах дните,в които се правят хoрмоналните изследвания.Нищо.Каквото стане.Все нещо ще се види надявам се на 9-тия ден от м.ц. Цункам ви :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #413 -: Септември 26, 2011, 19:51:56 pm »
Задължително ще чакам да пишеш след прегледа,дано всичко мине идеално..Целувки


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #414 -: Септември 26, 2011, 20:14:46 pm »
аз чакам само хубави новини от теб :)
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #415 -: Септември 26, 2011, 21:05:42 pm »
Маги, Господ ни е дал познание за нещата от живота и за живота, така че да има живот и той да се пази! Така, че черпи от познанието и от лекарската помощ, защото няма да имаш извинение за невежеството, ако не използваш познанието и на медицината. "Помогни си сам и Господ ще ти помогне!" Така, че докажи, че искаш да си помогнеш, че искаш бебче и не излизай от лекарския кабинет, докато не ти кажат как може да увеличиш шансовете да постигнеш това! Искам следващия път, след като излезеш от лекарския кабинет, да напишеш, какво ти каза специалистът и какво възнамеряваш да правиш за да увеличиш шансовете за бебче! Искам да виждам познание и действие не само на фронта, но и в мислите ти! План А! План Б! План В! и така нататък, ако трябва! Лекарства ли ще бъдат, фоликулометрия ли, изследвания на хормони ли, инсе ли, инвитро ли, НЕЩО, с което ще увеличиш шансовете за бебче! Каквото каже лекарят, каквото ти решиш, каквото заплануваш за План А! План Б! План В! Ясно ли е! Ти си воин! Въоръжи се с познание, смелост и бъди дейна в мислите и на фронта! Защото най-великите битки са спечелени не с физическа сила, а със стратегия! А чрез познанието битката е спечелена на 50% ! Ние всички сме до теб тук! С теб сме! Ти само бъди силна! Успех ти желая от сърце, Маги!  :grouphug2: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #416 -: Септември 26, 2011, 23:22:14 pm »
Маги, извинявай, ако съм те обидила с нещо. Просто МНОГО искам да видя твоите  :bfp: ! Толкова, че нямам вече търпение! Знам, че ти е трудно, затова сме до теб, не само аз, но и всички тук, които си пишем - тук сме да си даваме кураж за да вървим напред към заветната цел - слънчица :babyflips: у дома. Надявам се прегледа в петък да мине успешно и моля те, прости моя ентусиазъм. Успешен преглед и приятен ловен сезон мила! Много цунки!  :kiss: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :ballons: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #417 -: Септември 27, 2011, 00:20:31 am »
Еее супер  :witch: е дошла , хубаво е че сте запретнали ръкави , защото много си починахте миналия месец , сега е ред на  :bfp: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #418 -: Септември 27, 2011, 17:30:19 pm »
Благодаря ви милички момичета :balk_81:. Розичка ,не се притеснявай не се сърдя,а няма и за какво.Единственното ,което ще направя е да слушам съветите на доки и от там нататък- Господ да ми помага :balk_48:.Ловният сезон си го открихме рано -рано :balk_56:.Колкото и минимални шансове да има,нещо да се получи,никога не се знае,нали? Много ви цункам :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #419 -: Септември 27, 2011, 17:36:44 pm »
Марги, стискам палци всичка да бъде наред и в петък док да знае как да помогне! Стискам ти много палци, миличка! :crossfingers: :bighug: