0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #980 -: Юли 15, 2011, 16:23:00 pm »
Момичета,да ви питам нещо.Ще правя биопсия на 22 юли.И тогава ли се чака толкова много както при прегледите?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #981 -: Юли 15, 2011, 16:26:08 pm »
Биопсията се прави в същия кабинет, така че ако има забавяне с часовете, чакането си остава.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #982 -: Юли 16, 2011, 00:22:30 am »
Момичета, вчера започнахме по къс протокол, на Гонал съм вече 2-ри ден, утре отново и в неделя на прегледа и спрямо изследванията ще кажат с какво ще продължим.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #983 -: Юли 16, 2011, 09:47:20 am »
Аничка успех мила :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #984 -: Юли 16, 2011, 11:23:15 am »
Успех, Аничка, и от мен! Стискам ти палци всичко да мине ОК.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #985 -: Юли 16, 2011, 15:08:09 pm »
Здравейте момичета!
Очаквам да си взема заповедта от фонда в края на август.Д-р Персенска каза ,че ще съм по къс протокол за стимулация и тя започва от втори ден на цикъла.
Направили сме всички изследвания-цв.снимка,биопсия,кръвни изследвания и чакам само заповед.
Интересува ме кога трябва да отида септември месец-т.е на кой ден от цикъла за да ми се назначи започване на процедурата и контрола на НК клетки,която докторката ми назначи преди процедурата.За да мога да съчетая прегледа с носенето на заповедта.
Зповедта предавам на Силвия,нали!
В тази клиника ще правя опит за пръв път  и четвърти по принцип и затова съм неорентирана.След предаването на заповедта ,при направени всички необходими изследвания и получаване на заповед -изчаква ли се или те започват в близките 1 ,2 месеца ,ако всичко е наред.
Благодаря ви предварително за насоките!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #986 -: Юли 16, 2011, 16:12:00 pm »
Аничка -успех и от мен!
Мече трябва да я  занесеш на Силвия и после записваш час за преглед,Доки ще назначи старта!Успех!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #987 -: Юли 16, 2011, 16:30:50 pm »
Здравейте момичета!
Очаквам да си взема заповедта от фонда в края на август.Д-р Персенска каза ,че ще съм по къс протокол за стимулация и тя започва от втори ден на цикъла.
Направили сме всички изследвания-цв.снимка,биопсия,кръвни изследвания и чакам само заповед.
Интересува ме кога трябва да отида септември месец-т.е на кой ден от цикъла за да ми се назначи започване на процедурата и контрола на НК клетки,която докторката ми назначи преди процедурата.За да мога да съчетая прегледа с носенето на заповедта.
Зповедта предавам на Силвия,нали!
В тази клиника ще правя опит за пръв път  и четвърти по принцип и затова съм неорентирана.След предаването на заповедта ,при направени всички необходими изследвания и получаване на заповед -изчаква ли се или те започват в близките 1 ,2 месеца ,ако всичко е наред.
Благодаря ви предварително за насоките!
Мече, след като имаш 4 неуспешни опита докторите ще преценят кога да започнеш следваща процедура, но според моето скромно мнение едва ли ще е веднага след като си вземеш заповедта по принцип търсят причина винаги за неуспешни опити, но пък щом си за първи опит при нас и си направила толкова изследвания и ако са в Клиниката направени, знам ли!!!Можеш да си запишеш час за септември и те ще ти кажат от там нататък какво да правиш!