0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #940 -: Юли 14, 2011, 11:14:45 am »
леле... вие ме уплашихте...
Аз споделих вече с Тара, но като отваряте такава приказка чак се притесних много сериозно. На мен Силвия лично ми се обади, изрази съжаление за отриц. резултат, покани ме да отида в клиниката да се подпиша на документите, да ми даде формулярите за Фонда, че много се чакало, пък годините ме притискат и т.н. беше безкрайно любезна... Като отидем във вторник да не изживея шокинг...се чудя като ви чета... Не ми е 2лв пътя до София и моя какъвто е нервен ще стане патаклама , ако ни разиграва...Оффф ужаст, все да има за какво да се притеснява човек...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #941 -: Юли 14, 2011, 11:19:55 am »
New Love - спокойно. Това не се случва на всички. Явно е на настроения, но щом си разговаряла с нея - съм сигурна, че няма да имаш проблем!
Действай и това е!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #942 -: Юли 14, 2011, 11:30:58 am »
Душицо, доктор Стаменов  от събота е на линия :) Всички ги е страх от него :wink:
Споко!
Аз и казах, че докторите ще ми изпишат епикриза, щом тя не ще :lol:

Отделно, вече друг човек - високопоставен, знае за случая
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #943 -: Юли 14, 2011, 11:41:57 am »
Силвето е на настроения и моменти.  :D Наистина като ти се случи е изнервящо, но пък кой ли няма кофти дни.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #944 -: Юли 14, 2011, 11:56:01 am »
дооообре...успокоихте ме  :D

И аз съм я намирала в "настроение", но се правя , че не го забелязвам и съм безкрааайно любезна, до степен да не ми отказва. Минавал е номера, дано и сега да е така. То всъщност колкото по-бързо ми ги направи, толкова по-бързо ще ме махне от главата си... така си мисля, пък кой знае...

Планът ми за вторник е да минем през Майчин дом за безплатните генетични, от там при Силвия и после във Фонда, дано успеем до 17ч. Стискайте палци  :wink:
« Последна редакция: Юли 14, 2011, 12:00:57 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #945 -: Юли 14, 2011, 12:10:13 pm »
Лелее Ню лав, натоварена програма.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #946 -: Юли 14, 2011, 12:11:43 pm »
Вили, ти час за коментар имаше ли след неуспешният опит?В смисъл сама ли си назначаваш изследванията или ти препоръчаха от клиниката?Не че има лошо, напротив, но се замислих дали нещо конкретно ти обясниха за неуспеха или не?
Стискам палци за Вторник и да нямаш проблеми със Силвия, но щом сама те е потърсила, честно казано не вярвам!

А аз по мои сметки др.седмица към края Събота, Неделя някъде ще съм на биопсийка  :(
Имаше една свещичка, която се слага 1 час преди процедурата, ама не помня как се казва, би ли припомнил някой, моля!И друго си мисля пътувайки с колата от Търново, как да си я сложа и колко време е действието и, да не стане докато чакам за часът да и мине действието  8O?
« Последна редакция: Юли 14, 2011, 12:14:02 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #947 -: Юли 14, 2011, 12:19:28 pm »
Свещички Профинид , ако не се лъжа бяха .
 
Евита , успех на биопсията и дано  всичко е наред !
Сложи си свещичката поне час преди биопсията .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #948 -: Юли 14, 2011, 12:28:26 pm »
Свещички Профинид , ако не се лъжа бяха .
 
Евита , успех на биопсията и дано  всичко е наред !
Сложи си свещичката поне час преди биопсията .
Благодаря ти Дидомира!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #949 -: Юли 14, 2011, 12:50:32 pm »
Действието на Профенита е 3-4 часа след като си я сложила. Можеш да вземеш и Тилкотил свещички, но са по-скъпи мисля.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #950 -: Юли 14, 2011, 13:14:08 pm »
А може да изпиеш един аулин половин час преди биопсията.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #951 -: Юли 14, 2011, 14:14:47 pm »
Момичета, така и така сте зачепкали темата за фонда и аз да попитам! Утре и аз отивам при Силвия за подписване на документите от неуспешния ми опит и да доплащам, за второто подаване тя ли ще ми каже какви изследвания да пусна, нали имаше разни хормони и други неща или само етапна епикриза е достатъчна?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #952 -: Юли 14, 2011, 14:26:49 pm »
Момичета, така и така сте зачепкали темата за фонда и аз да попитам! Утре и аз отивам при Силвия за подписване на документите от неуспешния ми опит и да доплащам, за второто подаване тя ли ще ми каже какви изследвания да пусна, нали имаше разни хормони и други неща или само етапна епикриза е достатъчна?

Аз лично не съм пускала каквито и да е хормони.Просто ти пишат епикриза и това е !Поне при мен беше така .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #953 -: Юли 14, 2011, 14:47:18 pm »
Здравейте, искам да попитам дали след лапаро се прави контролен преглед, защото моето беше вчера, днес ме изписаха и нито ми дадоха някакви лекарства нито
ми казаха да си запиша час за преглед. А аз се чувствам ужасно и не знам кого да попитам дали е нормално...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #954 -: Юли 14, 2011, 14:48:41 pm »
Аз си чакам протокола и после първата доза хормони:) Много ми е уморено вече, снощи спах 3 часа, а от 9 сутринта съм в София. По-късно ще ви пиша.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #955 -: Юли 14, 2011, 14:52:13 pm »
ani_y аз след моето не съм ходила на контролен, само ходих при личния да ми махнат конците.Какво имаш в предвид, че се чустваш ужасно.На мен ми беше отпаднало, имах проблеми със обуването на чорапи и обувки и ядях само супи известно време.Да си призная не се сещам да ми е било зле.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #956 -: Юли 14, 2011, 14:55:48 pm »
ani_y , спешния телефон е и за такива случаи.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #957 -: Юли 14, 2011, 14:57:13 pm »
Ами всичко ме боли, но това предполагам е от самата манипулация.Гади ми се, имам постоянно силно главоболие, а кръвното ми е паднало до 60/50.
 И на теб ли не ти дадоха рецепта-значи това е нормално.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #958 -: Юли 14, 2011, 15:00:16 pm »
Да, Попчо, и аз си мислех ако днес не се почувствам по-добре да позвъня на спешния.А възможно ли е да се получи някакво усложнение-толкова съм страхлива...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #959 -: Юли 14, 2011, 15:01:54 pm »
Деня след лапарото ме изписаха и съм пътувала до вкъщи(Плевен).Беше ми гадно да, но пих много течности и го ударих на сън като се прибрах, а и в колата.Общо взето при мен изглежда реакция след упойката беше много голяма сънливост няколко дни(или просто съм била изморена).Ако се притесняваш обади се на спешния.Но аз бих ти препоръчала малко повечко лежане и сън, много течности и леки храни.За хапчета никакви не съм пила след лапарото.Вероятност от усложнения има абсолютно винаги, ама хайде да не се вкарваме в излишни филми.Сутринта минаха ли на визитация?Питаха ли как си що си?

Аничка ще стискаме палци :)