0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #880 -: Юли 09, 2011, 17:44:49 pm »
Боги, не се притеснявай, няма голямо значение кой от лекарите ще премери фоликула и лигавицата при стартиращ ЕЦ :wink: Успех  :)
И аз така мисля. Все пак вече минахме веднъж по този път. Благодаря!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #881 -: Юли 09, 2011, 19:57:54 pm »
Преди три дни опитах да запиша час за Д-р Стаменов, но ми казаха че нямам шанс освен за септември!

Дари, ако си решила да записваш час за Док по принцип, давай за септември, че и той е преполовен.

Аз реших, тогава да им се сервирам пак :lol: Сега - други занимания :)
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #882 -: Юли 09, 2011, 20:18:51 pm »
Благодаря за отговорите успех на всички,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #883 -: Юли 09, 2011, 23:56:44 pm »
Боги, какво казваш като си записваш час за д-р Стаменов. Аз като си записвам час всеки път казвам д-р Стаменов и всеки път напоследък е д-р Персенска. А съм пациент точно на Стаменов от началото на 2007 г. и сега ми е много важно да говоря точно с него, защото ако и този опит е неуспешен май ще се отказвам.Вярвам само на него. Нямам нищо против да ми мерят фоликул и лигавица др доктори, но да мога да коментирам с него важните неща.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #884 -: Юли 10, 2011, 09:12:55 am »
Здравейте, мамички!Д-р Персенска ми каза да ида на 7,8,9 ден от цикъла, но ми дадоха час за утре, което е 10-и ден от цикъла заради събота и неделя.Дали е проблем 1 ден за проследяване лигавицата на матката.И другия ми въпрос е правих изследване на хормони TSH, Ft4, MAT, TAT, Prolaktin, които не съм си взела още от лабораторията в клиника Малинов, а трябва да ги покажа утре, та дали следобед към 16:00 часа ще има някой в лабораторията да ми ги връчи?Хубаво лято от мен, момичета и нека вярваме в успеха!Целувки!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #885 -: Юли 10, 2011, 09:28:54 am »
daniela_di, резултатите от изследванията се взимат от регистратурата на 1-я етаж. И да, ще има човек, който да ти ги разпечата и даде.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #886 -: Юли 10, 2011, 10:33:49 am »
silvi35, не мисля, че е проблем да си запишеш консултативен час за д-ра, просто бъди по настоятелна при секретарките и изобретателна.


Аз, много ме е яд, или бясна съм....чудех се дали да го пиша тук, но пък не не тайна.
Та, подписах протокола от клиниката за извършена процедура, изпратена ми по куриер от Силвия.
Реших септември да отида на преглед след опита.
Обадих се на Силвия, преди повече от седмица, казах и, че нямам идване до клиниката, че ако е възможно да изпратя друг да ми вземе формуляри за следващ опит за Фонда. Да, възможно било, но - "сега докторите са на конгрес и след една седмица се обади" - естествено подминах и плоската лъжа, че и трябва доктор да ми принтира, етапна епикриза.  казах си ОК, щом сега не е на кеф ще се обадя друг ден.

Вече цялата изминала седмица, едно момиче си губи от личното време да ходи след нея заради мен, НО Силвия обещава и размотава - "ела утре" , на другия ден - "чакай малко" и така до безкрай.

Сега в понеделник чрез друг човек, ще се опита да ми вземе епикризата.

Излишно е да казвам какво и мисля :x. Няма да и позволя да се държи така. Ще се вдигна до София лично, няма право да ми задържа подаването на документите по Фонда. 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #887 -: Юли 10, 2011, 13:03:57 pm »
Това трябва да стигне до д-р Стаменов. Той едва ли е наясно, че става така....
И не е първата случка. Не се е случвало на мен, но на мои познати момичета - да.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #888 -: Юли 10, 2011, 13:14:44 pm »
На мен ми се е случвало същото!След първият ми неуспешен опит Силвия ме размотаваше 2/два/ месеца, докато ми даде док.и да си ги подам към Фонда.Аз също нямах пътуване към София и разчитах на разговорите по телефона с нея, но уви ...след дългото мотане последният път и казах, че лично на д-р Стаменов ще се обадя и след 2 дни док.ми бяха готови!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #889 -: Юли 10, 2011, 13:21:54 pm »
Здравейте,започнах процедура по стимулация в клиниката и отчитам че не е препълнено с хора и се работи спокойно!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #890 -: Юли 10, 2011, 13:35:00 pm »
Здравейте момичета. Сега и аз вече мога да се запиша в тази тема. След два неуспешни опита и един неуспешен трансфер на замразени ембриони в друга клиника от вчера се преместихме и ние в Надежда. Бяхме си записали час преди 1г и 6м за д-р Стаменов, но беше д-р Персенска. Това не ни смути защото докторката беше много внимателна и учтива. Обясни ни всичко, което я попитахме. Сега ни е назначила доста изследвания, които в другата клиника дори и не ни споменаха, да направим за да стигнем до положителен резултат. Но ние продължаваме да се борим и да гледаме напред. Бих желала ди ви попитам тъй като вие сте от повече време пациенти на клиниката колко горе долу излизат генетичните изследвания, за да имам представа какви пари да си носим за 18.07, когато имем записан час, за който извадихме късмет, че някой се беше отказал иначе трябваше да чакаме чак до 03.10. Много се надявам да се сприателим с вас и да можем да си помагаме с морална подкрепа в тази трудна борба.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #891 -: Юли 10, 2011, 13:40:53 pm »
Боги, какво казваш като си записваш час за д-р Стаменов. Аз като си записвам час всеки път казвам д-р Стаменов и всеки път напоследък е д-р Персенска. А съм пациент точно на Стаменов от началото на 2007 г. и сега ми е много важно да говоря точно с него, защото ако и този опит е неуспешен май ще се отказвам.Вярвам само на него. Нямам нищо против да ми мерят фоликул и лигавица др доктори, но да мога да коментирам с него важните неща.

Силви, просто на листчето, което ти дават след прегледа, лекарят пише кога и за какво да отидеш. Предполагам, че по почерка се ориентират, знам ли.
А иначе, и аз веднъж се паднах при д-р Персенска и тя ми направи много добро впечатление. Д-р Шефкетова ми е слагала веднъж лепило, беше и на един от прегледите ми и също ми допадна.Пък и в крайна сметка, мисля че в "Надежда" лекарите обсъждат случаите заедно.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #892 -: Юли 10, 2011, 13:49:16 pm »
Здравейте момичета. Сега и аз вече мога да се запиша в тази тема. След два неуспешни опита и един неуспешен трансфер на замразени ембриони в друга клиника от вчера се преместихме и ние в Надежда. Бяхме си записали час преди 1г и 6м за д-р Стаменов, но беше д-р Персенска. Това не ни смути защото докторката беше много внимателна и учтива. Обясни ни всичко, което я попитахме. Сега ни е назначила доста изследвания, които в другата клиника дори и не ни споменаха, да направим за да стигнем до положителен резултат. Но ние продължаваме да се борим и да гледаме напред. Бих желала ди ви попитам тъй като вие сте от повече време пациенти на клиниката колко горе долу излизат генетичните изследвания, за да имам представа какви пари да си носим за 18.07, когато имем записан час, за който извадихме късмет, че някой се беше отказал иначе трябваше да чакаме чак до 03.10. Много се надявам да се сприателим с вас и да можем да си помагаме с морална подкрепа в тази трудна борба.
И аз съм като теб, дойдох в "Надежда" миналата година от друга клиника и на мен там не ми бяха правили почти никакви освен основните изследвания.
В "Надежда" ми ги назначиха. Мисля, че генетичните изследвания бяха към 300лв. Ако не си правила имунологични изследвания, сигурно също ще ти поискат - струват 260лв. (чрез тях проверяват нивото на НК-клетките). Пиши, ако те интересува нещо друго.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #893 -: Юли 10, 2011, 18:43:44 pm »
Тази вечер ми е последния Фемостон,а вече имам зацапване и корема ме наболява.Това нормално ли е,не е ли рано?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #894 -: Юли 10, 2011, 19:17:14 pm »
Цеци,и при мен беше така.На обяд изпих последното хапче,вечерта вече ми зацапваше и ме болеше корема.
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #895 -: Юли 11, 2011, 00:34:04 am »
epetrova, ако часът ви за генетичните е за 18.30 на 18.07. то отказалите се сме аз и съпругът ми  :lol:   Направихме ги в Майчин Дом - кариотипа на 6-тия етаж е безплатен, а пълния пакет за тромбофилия е 100 лева на 14 етаж. При цена от 150 лв. на човек в Малинов излиза доста по-евтино в Майчин Дом.

Успех на всички!




Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #896 -: Юли 11, 2011, 01:46:38 am »
epetrova, ако часът ви за генетичните е за 18.30 на 18.07. то отказалите се сме аз и съпругът ми  :lol:   Направихме ги в Майчин Дом - кариотипа на 6-тия етаж е безплатен, а пълния пакет за тромбофилия е 100 лева на 14 етаж. При цена от 150 лв. на човек в Малинов излиза доста по-евтино в Майчин Дом.

Успех на всички!

Scarlet_ благодаря ви за това, че благодарение на вас ще можем да си пуснем изследванията доста по-рано.Мила би ли ми казала какво включват генетичните изследвания и в Малинов 150лв. крайната цена ли е? т.е ако съм те разбрала правилно 300 лв. ще е общо и за двамата.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #897 -: Юли 11, 2011, 07:21:37 am »
epetrova, ако часът ви за генетичните е за 18.30 на 18.07. то отказалите се сме аз и съпругът ми  :lol:   Направихме ги в Майчин Дом - кариотипа на 6-тия етаж е безплатен, а пълния пакет за тромбофилия е 100 лева на 14 етаж. При цена от 150 лв. на човек в Малинов излиза доста по-евтино в Майчин Дом.

Успех на всички!

Scarlet_ благодаря ви за това, че благодарение на вас ще можем да си пуснем изследванията доста по-рано.Мила би ли ми казала какво включват генетичните изследвания и в Малинов 150лв. крайната цена ли е? т.е ако съм те разбрала правилно 300 лв. ще е общо и за двамата.

Да, 300 лв е за двамата!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #898 -: Юли 11, 2011, 08:19:45 am »
epetrova доколкото знам това е цената само за кариотипа.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #899 -: Юли 11, 2011, 08:28:21 am »
Да, бяха спрели да правят безплатни на 6-ти етаж в МД / аз не успях с промоцията преди време - отказаха/, сега пак правели в момента.
Който иска безплатни - бягайте бързо, докъто не им хрумне пак с цени.

Тромбофилия + усвояване на фолиева е 100 лв. в МД