0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #800 -: Юли 03, 2011, 21:00:56 pm »
Вили,   :bighug:   радвам се, че въпреки всичко, преди малко звучеше много оптимистично по телефона, и така трябва.
Ще се наредим на есен с песен :cuddle:


« Последна редакция: Юли 03, 2011, 21:03:05 pm от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #801 -: Юли 03, 2011, 21:11:37 pm »
ralitka, на нас кръв за генетичните ни взе генетичката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #802 -: Юли 03, 2011, 21:22:41 pm »
Ех,Вили... Голямо гуш и от мен! И каква стана тя сега - ти имаш повече кураж от нас! Виж как ни виснаха нослетата на всички!  :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #803 -: Юли 03, 2011, 21:39:06 pm »
Ех, момичета, следващият път ще е последния! Горе главите! Аз така си казвам - казвам го и на вас. Прегръщам всички ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #804 -: Юли 03, 2011, 22:55:51 pm »
Мерси за отговора pop4o. Дано и при нас така да стане!

[/url]
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #805 -: Юли 03, 2011, 23:22:12 pm »
Еех, момичета много съжалявам за лошите новини. Не се предавайте, изтупайте се от падането, станете, изправете се и продължете напред с още повече сили! Знам, че всяка една от нас ще успее!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #806 -: Юли 04, 2011, 09:23:13 am »
Благодаря Елфи, :)

до boncheva:
Момичета не е тайна коя съм, но нека чак такива подробности не си пишем публично има и недоброжелатели.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #807 -: Юли 04, 2011, 11:37:08 am »
Здравейте, момичета. Да питам - днес някой пробвал ли е да се свърже с клиниката за час за стимулация? Дали има някаква промяна?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #808 -: Юли 04, 2011, 11:41:13 am »
Момичета на 08.07 имам час след обяд за преглед, ако някоя ще ходи ще се радвам да се запознаем.Аз така като гледам ще остана за след почивката им и да ви кажа радвам се че така става, имам нужда от почивка, психическа най-вече.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #809 -: Юли 04, 2011, 11:48:15 am »
Здравейте, момичета. Да питам - днес някой пробвал ли е да се свърже с клиниката за час за стимулация? Дали има някаква промяна?
Лекарите ги няма от 02.07 до 06.07. със сигурност. На 7ми вече са на работа. Аз съм в стимулация и имам час за тогава.

Момичета на 08.07 имам час след обяд за преглед, ако някоя ще ходи ще се радвам да се запознаем.Аз така като гледам ще остана за след почивката им и да ви кажа радвам се че така става, имам нужда от почивка, психическа най-вече.
Аз може би ще съм там. На 7ми ми е първият преглед след инжекциите, ако ме извикат и на 8ми може да се запознаем. Много ще се радвам!  :wink:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #810 -: Юли 04, 2011, 11:51:31 am »
Вили, много съжалявам  :bighug: Важното е да не губим надежда и да вярваме, че съвсем скоро ще гушнем бебетата си. Както е писала Тара ще се наредим отново на есен с песен :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #811 -: Юли 04, 2011, 12:22:05 pm »
Благодаря за отговорите, момичета. А събота и неделя дали има някой да отговаря на телефона за часовете?

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #812 -: Юли 04, 2011, 12:52:28 pm »
Здравейте, момичета. Да питам - днес някой пробвал ли е да се свърже с клиниката за час за стимулация? Дали има някаква промяна?
Лекарите ги няма от 02.07 до 06.07. със сигурност. На 7ми вече са на работа. Аз съм
 в стимулация и имам час за тогава.
На мене никой не ми е звънял за смяна на часа все още,а утре имам записан такъв,блокажа ми е от 21.6.Възможно ли е да ме върнат утре и да отложат за по-късен ден,и ако-да,може ли да се започне стимулацията след няколко дни?Незнам,дали да не звъня аз до клиниката и да питам,за да не се разкарвам до София.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #813 -: Юли 04, 2011, 19:43:58 pm »
Е, момичета-кокичета, да се отчета. Днес бях при Док за коментар на биопсията - оказа се, че нещата били добре и нямало как там да търсим причина за това, че през май при стимулирания опит не настъпи имплантация.
Док каза и през юли да си спретнем една пункция, да извадим, каквото може и да оплождаме, та да си замразяваме за наесен. Та сега чакам да ми пристигне М, та да си запиша час за 7-8 ден.

Иначе се спретнах, и тъй и тъй бях там, си дооправих документацията при Силвето и айде пуснах едно заявление до ФАР за последно.

А иначе имаше момичета, на които им започваха стимулациите, което за мен означава, че ще има кой да ги следи - така че няма начин да няма някой лекар.
Толкова от мен.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #814 -: Юли 05, 2011, 11:05:55 am »
Момичета,помагайте че изпадам в паника,Става въпрос отново за тази прословута биопсия.Какво да правя?Прочетах всичко в тема Биопсии...но не намерих някой който е бил като мен.С ЛУФ съм,липса на ову.Док каза да ида за биопсия отново около 11 ден на МЦ.Изписа ми само Дуфастон ,за да ми дойде.Нищо не каза,че се прави само след ову.Как да постъпя?Ще се побъркам вече.Ще съм благодарна на всякакви мнения.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #815 -: Юли 05, 2011, 11:14:01 am »
Момичета,помагайте че изпадам в паника,Става въпрос отново за тази прословута биопсия.Какво да правя?Прочетах всичко в тема Биопсии...но не намерих някой който е бил като мен.С ЛУФ съм,липса на ову.Док каза да ида за биопсия отново около 11 ден на МЦ.Изписа ми само Дуфастон ,за да ми дойде.Нищо не каза,че се прави само след ову.Как да постъпя?Ще се побъркам вече.Ще съм благодарна на всякакви мнения.

Не успях да разбера какво питаш. Успокой се, няма страшно  :D
Биопсията се прави след доказана ову или след "излъгване" на организма, че е имало ову - т.е. пие се Естрофем и от когато доктора каже, се започва Дуфастон или Утрогестан. Когато отидеш на 11 ден, ще ти кажат какво да правиш.

И горе главата  :goodluck:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #816 -: Юли 05, 2011, 11:24:58 am »
Момичета , може ли да ме кажете на кой ден се прави теста ,ако имате прегнил ,че забравих да попитам , а на седемнайсти ден си имам прегнил и мисля,че ще даде отражение ,ако правя тогава.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #817 -: Юли 05, 2011, 11:40:59 am »
Как няма да съм шашната като аз самата не разбирам НИЩООО osi_10.Сега ще се опитам да не бъда толкова рахзвърлена.Така миналия месец на 11 ден от МЦ пуснах имунологочни и минах преглед.Док каза,че трябва да правим биопсия и каза да ида пак около 11 ден на МЦ и ще я правим.Хм...сега пък и друг въпрос ми се върти.Дали пък  тогава няма да ми изпише необходимите лекарства?Ако е така,защо предния път не ги изписа?И сега като се обадя да си запазя час за какво да е:за биопсия или за преглед osi_10.
lemon -че ,благодаря ти за успокоението,ама ще взема да се нарева едно хубаво,Може да не ми се изяснят нещата,но поне ще ми олекне :cry:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #818 -: Юли 05, 2011, 11:46:06 am »
час за проследяване - фоликулометрия, преди биопсия
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #819 -: Юли 05, 2011, 11:51:12 am »
 :bighug: