0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #760 -: Юли 01, 2011, 07:20:04 am »
не не бях аз  :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #761 -: Юли 01, 2011, 08:08:38 am »
Момичета със сигурност ли от 05.08.2011г. вече никой няма да има в клиниката???
Май 21.07.  е късно за започване на стимулация  :ask: дали да не оставя за септември и аз???  Тези които по-често сте в клиниката дочуватели нещо за отпуската им? Пишете ако знаете нещо повече, предварително благодаря. Приятен ден на всички  :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #762 -: Юли 01, 2011, 09:01:01 am »
Момичета със сигурност ли от 05.08.2011г. вече никой няма да има в клиниката???
Май 21.07.  е късно за започване на стимулация  :ask: дали да не оставя за септември и аз???  Тези които по-често сте в клиниката дочуватели нещо за отпуската им? Пишете ако знаете нещо повече, предварително благодаря. Приятен ден на всички  :wink:

До сега отпуската на клиниката винаги е била от началото на август до началото на септември.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #763 -: Юли 01, 2011, 10:03:17 am »
Здравейте момичета токущо ми се обадиха.Оплодили са се 4 от мойте :egg:Били добре утре пак щели да ми се обадят :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #764 -: Юли 01, 2011, 11:33:52 am »
Момичета успех!Аз пак съм в размисли.Миналият месец ходих на 10 ден на преглед и док.каза,че ще бъда по къс портокол (който трябваше да започне от утре)та сега се чудя,септември трябва ли пак да ходя на преглед 10 ден или направо от 2 ден от цикъла да отивам за стимулация?Малко объркано стана :oops:,дано сте ме разбрали.Благодаря ви предварително!
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #765 -: Юли 01, 2011, 13:11:18 pm »
Най-късно до 15.07 ще се стартират поне късите протоколи, за дългите не ми е известно, от 5.08 до 5.09 от клиниката ще са в отпуска.
Успех на момичетата в процедури! а на останалите - търпение :)
Аз от много стрес с това разкарване до София и прочие, преумора и леко дехидратиране вчера прекарах няколко часа в спешно отделение, днес съм по-добре, но са ми забранили всякакъв стрес и ми казаха - почивка.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #766 -: Юли 01, 2011, 15:08:55 pm »
anichka.bs пази се :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #767 -: Юли 01, 2011, 19:31:45 pm »
Здравейте момичета,пиша ви леко разочарована.Става въпрос за това,че преди година и половина си запазих час за първичен преглед при д-д Стаменов на 09,07,2011г и днес ми се обадиха да ми кажат че графика на клиниката бил много запълнен и не мога ли да променя датата и часа за 14-ти.Отказах защото не съм от София и трудно отсъствам от работа,това както и да е го преглътнах,но разочарованието ми дойде от това ,че ми казаха че съм включена в графика на д-р Персенска ,а когато преди година и половина си записвах часа изрично споменах,че става въпрос за д-р Стаменов.
Незнам какво да правя,мога ли да разчитам на компетентността на тази лекарка?на някой случвало ли му се е подобно нещо - промяна на часове и дати-защото на момичета като мен е доста трудно да си планират отсъствията от работа ако така в посбледния момент променят часовете?Въобще пишете ми защото съм нова,притеснена,стара- на 38 години и ме е страх да не изгубя време и пари напразно.Дано не звуча много песимистично,но наистина се чувствам така в момента-леко излъгана ...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #768 -: Юли 01, 2011, 19:39:51 pm »
hrisi73 не се притеснявай.Д-р Стаменов, Персенска и Шефкетова работят в екип и ще видиш и по натататък че винаги ще се падаш при някой от тримата. Аз съм много доволна и от тримата и напоследък се падам при док Персенска. Изключително мила, обяснява всичко и естествено страхотен специалист. А това което най-много ми харесва, е че не се губи грам време, стига и ти да имаш финансовата възможност. Започнах активно от февруари месец като имам вече 4 процедури направени и последната е ин-витро, на което сега чакам резултата.Пожелавам ти много късмет и успех.Бъди сигурна че и тримата са добри!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #769 -: Юли 01, 2011, 21:10:02 pm »
Хриси - включвай се в листата на пациентите , не си изпускай шанса. Политиката е пациенти на клиниката и после, след време, евентуално пациенти на някой доктор, ако чувстваш, че при него ти вървят нещата най-добре.
Като ти се назначат процедури и започнеш да си запазваш часове изненадите с промяната на графика е сведена до минимум, само ако възникне нещо на лекарите.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #770 -: Юли 01, 2011, 22:13:01 pm »
Здравейте, днес ми мина втората промивка след хистерото, хубавото е, че явно наистина е трябвало да се направи операцията, но днес бях доста разочарована, защото д-р Персенска ми каза, че при започването на ин витро процедурата ще съм по къс протокол!Аз имам общо две процедури ин витро двете в клиника малинов, първата бях по къс протокол, но нещата не се развиха добре и изобщо не стигнах до трансфер, яйчниците ми не реагираха на стимулацията извадиха две яйцекелтки идвете незрели.... вторият опит беше по дълъг протокол, извадиха 5 яйцеклетки от които 4 стваха и се оплодиха върнаха три, но за съжаление бременост не настъпи....!Сега ужасно се притеснямав, че са решили отново по къс протокол, незнам какво ще се случи, но нормалното е да имам лошо пречувствие!Естествено и казах на докторката, но тя ми каза, че ще реагирам добре....!Сега ми предстои преглед на следващият цикъл и да решим кога ще започнем!Ако някой има опит в това отношение първо по къс после по дълъг протокл, моля да ми пише как е реагирал ораганизма!???
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #771 -: Юли 02, 2011, 09:24:57 am »
Момичета, да ви попитам какво ви е мнението по следния въпрос:

Очаквам да ми дойде на 22.07. Ние сме за ИЕЦ. Обикновено на 10/11 ден от МЦ трябва да отида на преглед, което ще е на 31.07 или 01.08. Клиниката излиза в отпуск в началото на Август.

Дали ще искат да ми запишат час за проследяване и за спонтанен цикъл за началото на м.Август или ще ме оставят за Септември? Как мислите?
Надявам се момичетата с по-голям опит в клиниката да споделят мнението си.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #772 -: Юли 02, 2011, 09:45:14 am »
......
Дали ще искат да ми запишат час за проследяване и за спонтанен цикъл за началото на м.Август или ще ме оставят за Септември? Как мислите?
Надявам се момичетата с по-голям опит в клиниката да споделят мнението си.

Това ще разбереш само, когато дойде време да звъниш за час :wink: Обикновено преди отпуска се довършват процедури.

.... първата бях по къс протокол, но нещата не се развиха добре и изобщо не стигнах до трансфер, яйчниците ми не реагираха на стимулацията извадиха две яйцекелтки идвете незрели.... вторият опит беше по дълъг протокол, извадиха 5 яйцеклетки от които 4 стваха и се оплодиха върнаха три, но за съжаление бременост не настъпи....!Сега ужасно се притеснямав, че са решили отново по къс протокол...

Не е само до протокол, а и до вида използвани лекарства и дози.  Явно имат нещо предвид, по-лошо щеше да е да си притисната от срокове и да те сложат по какъвто и да е за се вместят във времето.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #773 -: Юли 02, 2011, 09:58:39 am »
Тара, голям дерт ми е, много неща ме притискат, това за сроковете на фонда, те незнаеха кога точно ми изтича срока от фонда, но и това ще дойде на дневен ред както вървят нещата!Чудя се дали да не се срешна и с д-ра за консултация изобщо ужасно се притеснявам......!!!Стори ми се точно това, че някак си те претупват, там да мине ако стане, стане....!Може и да не съм права, но така ми изглеждаше! :ask:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #774 -: Юли 02, 2011, 10:41:48 am »
Ей, Тара, пиши как си, мила!
На мен в сряда ми правиха биопсия, в понеделник съм при д-р Стаменов за коментар.
Като отидох в сряда се оказа, че са ми записали час за биопсията при д-р Персенска, което ме изненада, тъй като досега Док винаги е настоявал всичко да прави той (не знам защо, дори и цветната снимка). Казах го на момичетата от регистратурата и ми викат: "Абе, я си се качи при секретарките да питат доктора." Качих се и почна едно чакане. Питам Дани: "Да не взема да изпусна часа при д-р Персенска?" А тя се смее и ми вика да почакам, че няма да ми се размине биопсията. Та в крайна сметка се оказа, че Док наистина иска той да ми направи биопсията. Тъй като съм непросветена и ми беше първа биопсия, не бях взела нищо обезболяващо. После разбрах, че една свещичка е щяла да ми дойде добре. Аз съм с доста висок праг на търпимост на болка и си рекох, че щом предния петък изтраях пункцията без упойка, то тази биопсия едва ли ще ми се опъне  :D. Ама я поусетих една идея, макар и да не беше болка, а по-скоро неприятно усещане. Та така с мен.
Тъй като Док е извън страната събота и неделя, ми каза да си запиша час за коментар в понеделник, макар че резултатите щели да са готови до петък. Да видим дали ще се разбере защо при стимулирания ни опит през май не настъпи имплантация, въпреки че всикчко вървеше ОК, правихме вливания с киовиг и т.н.
А и да кажа - в срядата в клиниката беше едно невиждано от мен досега спокойствие - на 4-тия етаж бяхме аз и още една девойка, направо да не повярва човек. :D
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 11:15:02 am от Bogi »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #775 -: Юли 02, 2011, 12:33:30 pm »
Момичета, има ли доктор в клиниката? Д-р Стаменов там ли е?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #776 -: Юли 02, 2011, 13:03:27 pm »
Аз да попитам колко струва кръвния тест за бременност, че и с парите сме ...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #777 -: Юли 02, 2011, 13:11:40 pm »
Здравейте момичета.Да се запиша за днес.Утре отивам да си прибирам бебоците :babyflips: :babyflips: :babyflips:.Три били много хубавки а едно било с фрагментаций :bighug: :bighug: :bighug:
New Lowe мога да попитам утре сутрин преди да се кача за трансфера и после да ти пиша :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #778 -: Юли 02, 2011, 13:13:58 pm »
Аз да попитам колко струва кръвния тест за бременност, че и с парите сме ...
Не помня точно, но не е повече от 20лв.
Късмет!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #779 -: Юли 02, 2011, 13:24:10 pm »
Даниелска - да се приберете и да сте заедно тяло в тяло цели 9 месеца.

Теди - благодаря! Добре, че ей сега мама каза , че си дава картата и каквото има да го харчим - олекна ми. Останах без заплата за юни и го закъсахме.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306