0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #740 -: Юни 29, 2011, 16:56:29 pm »
Не искам да се намесвам,но опита с миоми не е обречен на неуспех,още повече само с една.
Моя неуспех ми е в лентичката..
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #741 -: Юни 29, 2011, 18:32:11 pm »
На някой не пречи но определено на мен май пречат миомите защото 5 трансфери имам и нито една имплантация всички други изследвания са си в нормите или защото съм на 41  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #742 -: Юни 29, 2011, 19:10:59 pm »
Не искам да се намесвам,но опита с миоми не е обречен на неуспех,още повече само с една.
Моя неуспех ми е в лентичката..
До колкото знам зависи къде се намира миомата ...
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #743 -: Юни 29, 2011, 20:35:17 pm »
И аз съм на мнение ,че пречи,зависи къде се е разположила гадината,и дали оказва някакво влияние на матката,защото професор ГОРЧРВ е на мнение,че пречи,и аз го помолих да се обоснове и той каза следното...категоричен съм че пречи защото не се вижда добре на УЗ,точното разположение,при стимулация за ин витро в повечето случаи се оголемява и дори малко матката контрира с неправилни контракций,сменя формата си заради контракцийте и не се състои имплантация..)))Вече незнам на кой да вярвам и аз...)))при някои пречи при някои не явно е така,има много забременели,но аз не съм от тези,моята е 2,7см.нарасна малко след стимулацията за ИКСИ,но е променила формата на матката ми значи ми пречи,реших се да не отлагам,а да я махна,вторник ми е операцията.Всички изследвания в норма,тръби всичко е наред..))))УСПЕХ МОМИЧЕТА!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #744 -: Юни 29, 2011, 21:52:38 pm »
лилия13 Много късмет и всичко да мине нормално.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #745 -: Юни 29, 2011, 22:02:37 pm »
Лили, наистина всичко зависи от това къде се намира миомата, аз също имам миома на задната стена на матката!Много пъти е ставало въпрос за тази миома, но доктора е категоричен, че не пречи и не са ме карали да я махам, незнам какво ще стане в бъдеще, но за сега не я коментират!Днес ми мина промивката след хистерето, в петък ще ходя пак за още една!И после ще следим в следващият цикъл дали ми нараства лигавицата на матката, д-р Персенска беше категорична, че е имало нужда от хистерето и резултата е добър, моля се да е така, и това да е причината за неуспешният ми опит!Стискам палци на всички ви във вашите борби за дете!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #746 -: Юни 30, 2011, 09:30:54 am »
Момичета, да ви питам нещо. Имам час за старт на стимулация утре. Понеже ми е за първи път, какво трябва да направя. Като отида в клиниката да давам ли кръв първо или да чакам да мине прегледа и след това да ме изследват евентуално. Ще ме стимулират за инсеминация. Моля, помагайте!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #747 -: Юни 30, 2011, 09:43:24 am »
При моята стимулирана инсеминация ,не съм давала кръв за изследване на хормони преди започване на инсето.Според мен изчакай да влезеш на преглед ,а ако има нещо ще ти назначат излседвания ,те са готови за 2 часа,пък и без това ще чакаш за да ти сложат първата инжекция.Успех и дано да е успешна.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #748 -: Юни 30, 2011, 11:42:02 am »
На мен преди инсето ми пуснаха някакви, но аз имах задържан фоликул от предишен цикъл и д-р Персенска искаше да види дали не е хормонално активен. Така или иначе, ще те пратят за кръв, ако има защо. Успех!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #749 -: Юни 30, 2011, 12:40:28 pm »
Здравейте минавам да се отчета.Мина пункцията днес извадихме 6 :egg:Сега ще чакам със свито сърчице до утре да се обадят да кажат колко са се оплодили и как се развиват :bighug: :bighug: :bighug:
Тара :bighug:
Вили как си ти.Мисля те и стискам силно палците :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Да ви питам само нормално ли е да ви се повръща след упойката.Одеве нищо ми нямаше а сега ми е едно такова-сякаш ми се гади.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #750 -: Юни 30, 2011, 12:48:49 pm »
Браво danielska_81 сега ще чакаме добри новини :)

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #751 -: Юни 30, 2011, 13:32:19 pm »
danielska_81
много късмет и успех .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #752 -: Юни 30, 2011, 13:33:59 pm »
Здравейте минавам да се отчета.Мина пункцията днес извадихме 6 :egg:Сега ще чакам със свито сърчице до утре да се обадят да кажат колко са се оплодили и как се развиват :bighug: :bighug: :bighug:
Тара :bighug:
Вили как си ти.Мисля те и стискам силно палците :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Да ви питам само нормално ли е да ви се повръща след упойката.Одеве нищо ми нямаше а сега ми е едно такова-сякаш ми се гади.

Ами аз винаги съм много зле след упойка . Слагат ми три системи и файда няма ...
Тъй че ,ако това те успокоява е нормално.

Успех ти желая!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #753 -: Юни 30, 2011, 14:01:20 pm »
danielska_81 нормално е.Мен първия път много ме боля глава, но втория наблегнах на водата-пий повече вода и така мисля че ще се чувстваш по-добре.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #754 -: Юни 30, 2011, 15:31:47 pm »
Поспах си малко и сега съм добре.Даже нещо ме гони голям глад.Благодаря ви за хубавите пожелания :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #755 -: Юни 30, 2011, 16:59:28 pm »
 :) и аз минах днес, но понеже съм с ЕЦ извадиха ми само една яйцеклетка  :oops:
цял ден съм като пияна, през цялото пътуване спах и още ми се спи  8O
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #756 -: Юни 30, 2011, 17:20:04 pm »
stenliangelova браво, едно е достатъчно за бременност :). А сега си почини и утре да ти се обадят с хубави новини ембриолозите.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #757 -: Юни 30, 2011, 18:14:05 pm »
Дай боже!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #758 -: Юни 30, 2011, 18:41:43 pm »
danielska_81 извинявай толкова много моми4ета имаше, 4е не успях да се замисля коя си  :oops: пожелавам ти успех и утре пак да се похвалим  :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #759 -: Юни 30, 2011, 22:52:45 pm »
danielska_81 извинявай толкова много моми4ета имаше, 4е не успях да се замисля коя си  :oops: пожелавам ти успех и утре пак да се похвалим  :)
Не се тревожи.Ти в колко часа ти беше пункцията.Към 9.00 беше ли на 3 етаж да ти вливат банка.Защото дойде едно момиче от 4 етаж долу и седя на стола там при нас в стаята.Бъбрих си малко с нея.Да не си била ти :bighug:Е утре ще чакаме