0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #700 -: Юни 27, 2011, 19:44:12 pm »
Здравейте момичета, на мен ми се размина биопсията този месец. Не се е спукал фоликулът и след прегнила, така че ще остане за следващия месец или за септември. Аз юли смятах да си взема част от отпуската и ще видя дали ще успея да стиковам нещата. Ако не, ще остане за септември. Д-р Стаменов и аз разбрах, че от 7 до 14 няма да го има, но д-р Шефкетова си е там, говорих с нея и си записах час за проследяване за биопсия на 12-и. Така, че зависи за какво ви трябва час, за някои неща си записват пациенти. Иначе питах и за отпуската им- от 5 август до 5 септември ще почива клиниката.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 19:46:24 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #701 -: Юни 27, 2011, 21:55:37 pm »
Отложихме стимулациа по къс протокол заради високо ФСХ.Сега пия Фемостон до 10.07.,ако ми е добре резултатът дали ще започна стимулация,или ще остана за есента?Аз незнам и колко дни след Фемостона ще ми дойде,но го смятам около 13-14.07.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #702 -: Юни 27, 2011, 22:21:00 pm »
Здравейте момичета в четвъртък съм на пункция.Да видим какви :egg: ще ги излюпя.Днес док Стаменов каза,че ще е в сряда,но като отидох при сестрата за инжекцийте :needleani: каза аааааа искаш да се отървеш от нас ама няма док каза утре пак хормони да следим,че Е2 било малко 790 а трябвало да е над 1000.
Хайде стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за тези който чакат да видят двете чертички :bfp:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #703 -: Юни 28, 2011, 07:10:11 am »
Здравейте момичета в четвъртък съм на пункция.Да видим какви :egg: ще ги излюпя.Днес док Стаменов каза,че ще е в сряда,но като отидох при сестрата за инжекцийте :needleani: каза аааааа искаш да се отървеш от нас ама няма док каза утре пак хормони да следим,че Е2 било малко 790 а трябвало да е над 1000.
Хайде стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за тези който чакат да видят двете чертички :bfp:
и аз съм на пункция в четвъртък от 08 4аса 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #704 -: Юни 28, 2011, 07:28:15 am »
Хайде, първа за добро утро с недобри новини; вчера 10-ти ден, кръвен - отрицателен.
И Виле, все ми се чудиш защо все се хиля :), ами няма как друго, сега успокоявам мъжа :o, както обичам да  се шегувам - аз съм кошче за душевни отпадъци :)
Спирането на лекарствата , не смятам да им се връзвам на докторите как било рано, само, че съпружеското тяло не мога да се бреборя, и ще изтрая още 2-3 дни.
Снощи се почерпих с биричка, от днес почвам тренировки - няма за кога.

Най-лошото е, че знам, че, вече ще сме на принципа на повторението и случайността :lol:  Остава ми само да повторя една ЦС макар, че са категорични, че нямам проблем. Спермограмата  като ги сравних, видях, че всъщност има трикратно увеличение, ама вече все тая....
Много дълго стана, това не ми е дневник :lol:, а, не смятам да си правя такъв, имам си тефтер :lol:

Чакам някой, да напише неоспоримо високо ЧХГ, най-вече Вили, ти :D

Вили, ще ти се обадя по някое време, снощи имаше неподходящи екземпляри, и нямаше къде да мръдна

Сетих се още нещо, ако някой има телефон на Силвия да ми го драсне на лични. Ще се опитам да я предумам, ако е в настроение да ми изпрати формуляри по куриер, да не се разкарвам или ако се съгласи ще пратя друг да ги вземе -Таничка :) - тя си знае коя е :), само дето ще прочете тук, че смятам да я ангажирам :)
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 07:37:14 am от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #705 -: Юни 28, 2011, 07:30:42 am »
Хайде, първа за добро утро с недобри новини; вчера 10-ти ден, кръвен - отрицателен.
И Виле, все ми се чудиш защо все се хиля :), ами няма как друго, сега успокоявам мъжа :o, както обичам да  се шегувам - аз съм кошче за душевни отпадъци :)
Спирането на лекарствата , не смятам да им се връзвам на докторите как било рано, само, че съпружеското тяло не мога да се бреборя, и ще изтрая още 2-3 дни.
Снощи се почерпих с биричка, от днес почвам тренировки - няма за кога.

Най-лошото е, че знам, че, вече ще сме на принципа на повторението и случайността :lol:  Остава ми само да повторя една ЦС макар, че са категорични, че нямам проблем. Спермограмата  като ги сравних, видях, че всъщност има трикратно увеличение, ама вече все тая....


Много дълго стана, това не ми е дневник :lol:, а, не смятам да си правя такъв, имам си тефтер :lol:

Чакам някой, да напише неоспоримо високо ЧХГ, най-вече Вили, ти :D

Вили, ще ти се обадя по някое време, снощи имаше неподходящи екземпляри, и нямаше къде да мръдна

Тара, :bighug:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #706 -: Юни 28, 2011, 08:41:25 am »
Хайде, първа за добро утро с недобри новини; вчера 10-ти ден, кръвен - отрицателен.
И Виле, все ми се чудиш защо все се хиля :), ами няма как друго, сега успокоявам мъжа :o, както обичам да  се шегувам - аз съм кошче за душевни отпадъци :)
Спирането на лекарствата , не смятам да им се връзвам на докторите как било рано, само, че съпружеското тяло не мога да се бреборя, и ще изтрая още 2-3 дни.
Снощи се почерпих с биричка, от днес почвам тренировки - няма за кога.

Най-лошото е, че знам, че, вече ще сме на принципа на повторението и случайността :lol:  Остава ми само да повторя една ЦС макар, че са категорични, че нямам проблем. Спермограмата  като ги сравних, видях, че всъщност има трикратно увеличение, ама вече все тая....
Много дълго стана, това не ми е дневник :lol:, а, не смятам да си правя такъв, имам си тефтер :lol:

Чакам някой, да напише неоспоримо високо ЧХГ, най-вече Вили, ти :D

Вили, ще ти се обадя по някое време, снощи имаше неподходящи екземпляри, и нямаше къде да мръдна

Сетих се още нещо, ако някой има телефон на Силвия да ми го драсне на лични. Ще се опитам да я предумам, ако е в настроение да ми изпрати формуляри по куриер, да не се разкарвам или ако се съгласи ще пратя друг да ги вземе -Таничка :) - тя си знае коя е :), само дето ще прочете тук, че смятам да я ангажирам :)

Ех, Тара, стисках ти силно палци, много съжалявам, но ти си куражлийка като гледам как приемаш нещата, по това си личат стойностните хора, как приемат загубите....! :bighug:Дано някой ден и на твоята улица изгрее слънчице!Съчувствам ти тук повечето знаят какво е ....!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #707 -: Юни 28, 2011, 09:15:13 am »
Тара,  :cloud: съжалявам мила!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #708 -: Юни 28, 2011, 09:32:18 am »
Душе, абе не е ли рано тоя 10-ти ден. Аз по-рано от 15-тия няма да направя... Оф, ко ме напраи ти... сломи ме...
Как ти е очето?

Ние ще прескочим до клиниката за кръвния, някъде към 4-5 юли, зависи кога е свободен М. Имам да подписвам и документи за замръзяването и нещо още, ама не разбрах какво точно, така че не ни мърда пътуването.
Чувствам се добре, нощните "приключения" продължават, направо не се трае  :oops: :D
Определено ме придърпва под пъпа, особено като ми се припишка, а то е на около час, час и нещо. Нощно време съм си дежурна но WC поне 7-8 пъти, каталясвам от ставане и лягане.Но се чувствам енергична, като помня как се влачех последните дни на стимулацията...сега направо летя.

Благодаря на всички момичета, които ми пишат на лични, съветите и констатациите Ви са много ценни за мен! Благодаря и за пожеланията, дано да се осъществят, аз не губя кураж!
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 09:39:50 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #709 -: Юни 28, 2011, 09:42:13 am »
Тара, много съжалявам  :( Как се надявах да ни зарадваш...


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #710 -: Юни 28, 2011, 10:37:48 am »
Ох, ами не е рано 10-ти ден, всички минали по пътя го знаят :?
Аз в симптоми не съм се вглеждала, само между 4-ти и 8-ми ден ходех надута като балон и все едно съм преяла, после съм си ОК вече.
Всички обикновено имаме съмнения по процедурата, аз нямам. Предварително почти всичко подготви д-р Перси и все повтаряше да не пропуснем нещо, после за опита ме копна д-р Стаменов без да съм се натискала, знам, че той е пожелал така - усетих го, следеше под лупа и ме навикваше за всички мои съмнения и бели.

Хубавото е, че не съм съобщавала на никой от близкото ми пряко обкръжение, освен на двама най-близки, че сега да ми дебнат всяка дума и жест :wink: Понеже бързо се паля и бързо ми минава сега ще си ги "лапвам" :lol:, без да се притеснявам каква глупост ще ми изръсят, къде уж да ми съчустват, къде да демонстрират превес и все да дълбаят съзнателно или не  за едно и също.

Юли месец ще ставам леля на мома и много се вълнувам, а пък брат ми все едно той ще ражда :lol:, толкова е забавен - вече даже я ожени :lol:


Видях, че Силвето /нашето тук във форума/ има рожден ден. Силве, бъди жива и здрава и дано нещата при теб се подреждат в положителна посока!
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 10:39:47 am от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #711 -: Юни 28, 2011, 11:00:04 am »
Тара много съжалявам ,но нали знаеш живота продължава ,Аз миналия месец направих поредния неуспешен опит и си казвам не губете кураж за следващия тираж,док.ми каза че имам миома и трябва да се махне, толкова ли пречи? то при мен ко ли не пречи  :D Пожелавам на всички момичета който са в процедури много успех ..
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #712 -: Юни 28, 2011, 11:06:26 am »
Аз толкова се бях вкопчила в тази процедура, че бях откачила, сега си намерих работа и мислите ми са другаде, и се чувствам прекрасно, направо не му пука кога ще намерят време от клиниката за мен, писна ми да въртя живота си около този опит и Малинов, живота си минава неусетно и има още много неща за правене.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #713 -: Юни 28, 2011, 11:41:56 am »
Тара, според мен е рано за тест на 10 ден, ако си имала по-късна имплантация може все още да не е дало резултат в стойностите на ЧХГ.
Все още няма да те прегръщам и да съжалявам, защото смятам, че не всичко е загубено!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #714 -: Юни 28, 2011, 11:43:48 am »
Rymu38 и аз правих 2009г. операция за премахването на 5 бр. миомни възли, наистина не е добре да се прави опит ин витро при по-големи възли. При мен най-големия беше 5 см..Препоръчвам ти сърдечно проф. Горчев, има клиника в гр. Плевен, няма по-добър от него гарантирам. И сега съм в 6 месец бременна.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #715 -: Юни 28, 2011, 12:01:28 pm »
Ще допълня Тити, като потретя , че при проф. Горчев може да се направи операция и в градската болница, много по-евтино и то на робота Да Винчи. може и при доц. Томов, те работят заедно. Д-р Стаменов работи с тях и по-точно с друг лекар от екипа, но това няма значение. Аз също препоръчвам проф. Горчев и доц. Томов и онкогинекологията в Плевен. За всеки , който се интересува ще дам по-подробни разяснения на лс.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #716 -: Юни 28, 2011, 14:21:42 pm »
Rymu38 и аз правих 2009г. операция за премахването на 5 бр. миомни възли, наистина не е добре да се прави опит ин витро при по-големи възли. При мен най-големия беше 5 см..Препоръчвам ти сърдечно проф. Горчев, има клиника в гр. Плевен, няма по-добър от него гарантирам. И сега съм в 6 месец бременна.
Благодаря ,имам 3. миоми, чела за проф.Горчев много е добър,на 20.7 съм на преглед и ще решим с док.какво ще правим по натъка защото вече няма време годинките ми натежават  :D а и съм с 5 трансфера и нищо ...Успех и лека бременност.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #717 -: Юни 28, 2011, 14:29:11 pm »
Ще допълня Тити, като потретя , че при проф. Горчев може да се направи операция и в градската болница, много по-евтино и то на робота Да Винчи. може и при доц. Томов, те работят заедно. Д-р Стаменов работи с тях и по-точно с друг лекар от екипа, но това няма значение. Аз също препоръчвам проф. Горчев и доц. Томов и онкогинекологията в Плевен. За всеки , който се интересува ще дам по-подробни разяснения на лс.
New Love  Благодаря за информацията.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #718 -: Юни 28, 2011, 15:13:10 pm »
Момичета да ви питам нещо за дългия протокол.
15 дни след блокажа започват стимулациите. Мен като много от вас ме върнаха миналата седмица и ще започна 10 дни по-късно, поради липса на доктори.
Въпроса ми е това отлагане на стимулациите може ли да окаже негативно влияние на опита? Вярно, че хормоните ми са блокирани и в рамките на 30 дни блокажа действа, но все пак. Правилото  15 дни след блокаж да се започне едва ли е случайно.
Какво е вашето мнение. Пожелавам ви успех и благодаря за отговорите. :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #719 -: Юни 28, 2011, 15:54:14 pm »
Момичета да ви питам нещо за дългия протокол.
15 дни след блокажа започват стимулациите. Мен като много от вас ме върнаха миналата седмица и ще започна 10 дни по-късно, поради липса на доктори.
Въпроса ми е това отлагане на стимулациите може ли да окаже негативно влияние на опита? Вярно, че хормоните ми са блокирани и в рамките на 30 дни блокажа действа, но все пак. Правилото  15 дни след блокаж да се започне едва ли е случайно.
Какво е вашето мнение. Пожелавам ви успех и благодаря за отговорите. :lol:

Не, важно е блокажът да действа. Нали преди самия опит се пускат ФСХ, ЛХ. Моят блокаж беше края на май, стимулацията почнахме началото на юли.