0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #680 -: Юни 27, 2011, 11:25:54 am »
Доколкото съм наясно за стимулации - след 7-ми до 15-ти. Това е за къс протокол, за дълъг - не знам.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #681 -: Юни 27, 2011, 12:18:16 pm »
Момичета , някой има ли предства колко дни след като ти направят първата промивка след хистероскопия те викат пак за втора , защото ми казаха, че ще ми правят две промивки, но не разбрах втората кога ще бъде, първата след седем дни след хисетро!?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #682 -: Юни 27, 2011, 12:37:37 pm »
Момичета звъннах и ми казаха,че от 2.07 до 6.07 няма да има лекари и следователно няма как да започна стимулация .Оставам за септември ако имам късмет.
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #683 -: Юни 27, 2011, 12:52:35 pm »
Момичета звъннах и ми казаха,че от 2.07 до 6.07 няма да има лекари и следователно няма как да започна стимулация .Оставам за септември ако имам късмет.

Аз на 05 имам преглед ,така че не може да няма лекари .Д-р Стаменов ми каза да запиша час за тогава ,тъй като после нямало да го има ! Ти пък пишеш друго ... :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #684 -: Юни 27, 2011, 13:01:52 pm »
Това ми казаха по телефона преди 30 мин.Аз питах конкретно за започване на стимулация.Може и да има някой от лекарите но няма да започват нови стимулаций,оф и аз не знам вече кое е вярно и кое не!
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 13:12:04 pm от MIROZLATKA »
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #685 -: Юни 27, 2011, 13:10:13 pm »
Тя и на мен д-р Персенска ми каза, че ще почнем, ама като отидох в София ме отпратиха и както отидохме с колата, така и се прибрахме.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #686 -: Юни 27, 2011, 13:20:03 pm »
Момичета, според мен едва ли няма да има нито един лекар в клиниката, но ще са в намален състав и няма да се започват стимулации. Така че за текущи прегледи за някои дати явно не отменят часове.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #687 -: Юни 27, 2011, 13:27:10 pm »
Момичета , някой има ли предства колко дни след като ти направят първата промивка след хистероскопия те викат пак за втора , защото ми казаха, че ще ми правят две промивки, но не разбрах втората кога ще бъде, първата след седем дни след хисетро!?
Обикновено след 5 дни е втората промивка след хистерото.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #688 -: Юни 27, 2011, 13:51:37 pm »
Момичета звъннах и ми казаха,че от 2.07 до 6.07 няма да има лекари и следователно няма как да започна стимулация .Оставам за септември ако имам късмет.

Аз на 05 имам преглед ,така че не може да няма лекари .Д-р Стаменов ми каза да запиша час за тогава ,тъй като после нямало да го има ! Ти пък пишеш друго ... :(
Д-р Стаменов отсъства от 07.07. до 14.07.Така че предполагам, че ще е там, а другите лекари ги няма, после обратното.Явно съставът ще е намален и затова са тези отлагания на някои процедури.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #689 -: Юни 27, 2011, 13:57:51 pm »
Аз пък мисля да съм тъпа и опорита !Като ми дойде(към 1.07,2.07)ще се пробвам пак.Може до тогава нещата да са се променили1 :)
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #690 -: Юни 27, 2011, 14:12:08 pm »
Аз пък мисля да съм тъпа и опорита !Като ми дойде(към 1.07,2.07)ще се пробвам пак.Може до тогава нещата да са се променили1 :)
Ти си бъди упорита, но щом са ти звъннали и отменили часа едва ли има смисъл ...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #691 -: Юни 27, 2011, 14:28:04 pm »
Момичета , някой има ли предства колко дни след като ти направят първата промивка след хистероскопия те викат пак за втора , защото ми казаха, че ще ми правят две промивки, но не разбрах втората кога ще бъде, първата след седем дни след хисетро!?
Обикновено след 5 дни е втората промивка след хистерото.
Благодаря Систър, исках да знам за да си направя сметка кога ще отсъствам от работа пак евентуално, но те ще ми кажат като отида в сряда!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #692 -: Юни 27, 2011, 14:54:18 pm »
Аз пък мисля да съм тъпа и опорита !Като ми дойде(към 1.07,2.07)ще се пробвам пак.Може до тогава нещата да са се променили1 :)
Ти си бъди упорита, но щом са ти звъннали и отменили часа едва ли има смисъл ...
Неееееееееееееее аз нямам отменен час!На 2 ден от цикъла трябваше да почна стимулация(1-2 0.7)и днес звънях да питам има ли смисъл като ми дойде да звъня.Както ида е.Каквото стане ,може пък да е за добро!Пожелавам ви на всички весело и спокойно лято!
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 15:00:33 pm от MIROZLATKA »
Няма начин да няма начин!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #693 -: Юни 27, 2011, 15:42:20 pm »
На вече 7ден никои не ми звани за резултата от биопсията направо незнам какво да правя секретарките казаха да чакам да ми званат,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #694 -: Юни 27, 2011, 16:30:58 pm »
На вече 7ден никои не ми звани за резултата от биопсията направо незнам какво да правя секретарките казаха да чакам да ми званат,
Прати смс.

Искам да попитам нещо.Някой пиещ Мелатонин дали му е едно заспало и отпуснато?Хапчето съм пила снощи в 22 часа, но днес направо умирам за сън и съм една смотана такава ...
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:35:50 pm от evita1717 »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #695 -: Юни 27, 2011, 16:53:34 pm »
На вече 7ден никои не ми звани за резултата от биопсията направо незнам какво да правя секретарките казаха да чакам да ми званат,
Прати смс.

Искам да попитам нещо.Някой пиещ Мелатонин дали му е едно заспало и отпуснато?Хапчето съм пила снощи в 22 часа, но днес направо умирам за сън и съм една смотана такава ...
Ева, аз пия вече повече от месец, но нямам такива симптоми, наспивам се супер и се събуждам отпочинала в повечето случаи, спя като бебе от както го пия наистина помага за съня, за другото ще видим!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #696 -: Юни 27, 2011, 17:08:51 pm »
току-що се обадих до секретарките да попитам дали се отменя часа ми за 05.07. казаха че доктора ще бъде на работа и няма да отсъства. :D
 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #697 -: Юни 27, 2011, 18:36:16 pm »
Здравейте, момичета! Отскоро съм пациент на клиниката (по-специално на д-р Персенска), но направих една инсеминация на ЕЦ при д-р Шефкетова. Точно тя ми каза на 15-я ден след инсеминацията да си направя тест и да й се обадя, а аз не съобразих да попитам на кой телефон да звъня. Ще ви бъда много благодарна, ако ми дадете съвет или ми изпратите на ЛС телефона на д-р Шефкетова. Имам и още един въпрос. При евентуален неуспех говорихме следващата инсеминация да е с лека стимулация. За кой ден от цикъла евентуално трябва да опитам да си запиша час? Благодаря ви предварително!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #698 -: Юни 27, 2011, 18:58:51 pm »
Звъниш на спешния телефон, там може да попиташ и на кой ден да отидеш за стимулация.

За септември вече дали има дата, на която започват работа? Някой питал ли е? И дали записват часове или е рано?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #699 -: Юни 27, 2011, 19:03:33 pm »
Звъниш на спешния телефон, там може да попиташ и на кой ден да отидеш за стимулация.

Благодаря, pop4o!