0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #660 -: Юни 26, 2011, 10:38:45 am »
New Love спокойно, не винаги има зацапване, даже е по-добре да няма.Аз при едната ми бременност за кратко също нямах зацапване.Ти кой ден стана от трансфера, скоро май ще се хвалиш :).Стискаме палци!

DariD пази бебока, че е ценен :). И аз сега гледам да вардя леглото, та да видим ще има ли накрая за какво? Дано ти си следващата с добри новини след New Love :).Ти кога ще правиш тест?

На всички други много успех.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #661 -: Юни 26, 2011, 10:39:17 am »
Къди,благодаря за инфото за мелатонина!
Дари, пази ембриончето-то е твоят късмет!До колкото съм чела процапването е добър признак, но в никакъв случай не е определящ.Има доста забременели момичета без да са го имали.
Вили и Тара не знам колко остана до тестчетата ви, но искрено се надявам скоро да се похвалите с тлъсто ЧХГ!/Вили,включи си скайпа искам нещо да обсъдим ако е възможно, че е дълго и не ми се пише :oops:/
Иве, правилно съм запомнила значи. :wink:Аз влезнах след теб и на мен предстои същото, с разликата че аз ще се следя в Търново и като наближи момента ще пращам смс на Доктора да ми кажа кога да записвам час и отивам при него.Скоро ще дойде твоят ред и после ще разказваш как е минало при теб, че вървя по твоят път!Успех ти желая и добър резултат!
Момичета д-р Стаменов ми каза, че от 07.07. до 14.07. ще отсъства от клиниката-това само за инфо.

« Последна редакция: Юни 26, 2011, 10:42:44 am от evita1717 »
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #662 -: Юни 26, 2011, 13:15:15 pm »
Ех Вилинце ти пък сега защо се захващаш за това прокървяване, аз съм живото доказателство че една бременност може да протече нормално и леко на 41г.Нямах никакво зацапване, нито повръщане нито гадене нито контракции,чувствах се отлично дори и след амноицинтезата.
Пожелавам на всички такава лека бременност като моята, а сега се пазете че след положителните тестове емоциите са големи. Стискам палци и на краката да знаете.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #663 -: Юни 26, 2011, 17:25:30 pm »
Май цялата клиника ще е затворена, токущо ми промениха прегледа при д-р Михова за друга дата.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #664 -: Юни 26, 2011, 17:44:21 pm »
Май цялата клиника ще е затворена, токущо ми промениха прегледа при д-р Михова за друга дата.
Аз за 02.07. до 07.07. знаех от сайта, но след вчерашният ми преглед Доктора сам ми каза, че него от 07 до 14 ще го няма и щял да е "многооо далеч"-това по негови думи.
Но предполагам, че има момичета в стимулация ... не знам.Ще разберем.Аз при всички положения ще ходя след 15-ти и дано тогава са на линия с последни сили преди отпуската. :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #665 -: Юни 26, 2011, 17:50:11 pm »
Велче, благодаря за пояснението, дай Боже на всичкини вашия късмет.
Ами що ли...щото Чукча станал голям читател  :D
Аз да си призная без бой от петък се чувствам много добре, толкова че се впуснах в шетане и готвене...и служебна работа и забравих да пазя леглото. Но си взех бележка и лежа цял следобед...почти. Попридърпва ме под пъпа и стана по-осезателно. Сложих 1 профинед да ме отпусне.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #666 -: Юни 26, 2011, 17:52:48 pm »
Велче, благодаря за пояснението, дай Боже на всичкини вашия късмет.
Ами що ли...щото Чукча станал голям читател  :D
Аз да си призная без бой от петък се чувствам много добре, толкова че се впуснах в шетане и готвене...и служебна работа и забравих да пазя леглото. Но си взех бележка и лежа цял следобед...почти. Попридърпва ме под пъпа и стана по-осезателно. Сложих 1 профинед да ме отпусне.
Кротвай се щото  osi_6 osi_6 osi_6
А това придърпване съм убедена, че е за хубаво и е добър знак! osi_9
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #667 -: Юни 26, 2011, 18:05:30 pm »
New Love я натовари малко мъжа :) а ти почивай повечко.
Това придърпване е наистина добър признак.

На мен днес ми се обадиха ембриолозите, че 3 са замразили, явно другите не са ставали (не ми е хич ясно това), но силно се надявам да не стигам до тях :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #668 -: Юни 26, 2011, 20:18:13 pm »
"Май цялата клиника ще е затворена, токущо ми промениха прегледа при д-р Михова за друга дата."
Ами не вярвам, че цялата клиника ще е затворена, защото има доста хора в процедура, например за 30.06 имаше 8 нови хора да започват процедура по дълъг протокол, не вярвам да ги оставят  без доктори.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #669 -: Юни 26, 2011, 23:07:21 pm »
Да се похваля - днес ми звъннаха ембриолозите. Не се надявах много, щото нали съм на ЕЦ, но яйцеклетката дето я извадиха не само че се оплоди, но и вече се дели. Дано да продължи деленето, та да си замразим ембриончето.

В сряда съм на биопсия, да видим защо предния месец при стимулирания (втори) опит не настъпи имплантация.

И ей, Тара, чакаме да драснеш ред-два.  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #670 -: Юни 27, 2011, 01:40:08 am »
Часът на истината дойде! Този месец цикъла изпревари малко. Сутринта ще звъня за час, да видим как ще ме посипят. Ако успея в сряда и аз ще съм в клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #671 -: Юни 27, 2011, 08:52:45 am »
Часът на истината дойде! Този месец цикъла изпревари малко. Сутринта ще звъня за час, да видим как ще ме посипят. Ако успея в сряда и аз ще съм в клиниката.
Успех Stelxen, дано се уредиш с час!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #672 -: Юни 27, 2011, 09:23:34 am »
На мен вчера ми се обадиха да отложат хистероскопията, която беше предвидена за 07.07 поради отсъствие на докторите. Казаха ми, че евентуално ако се вместя в периода 1-3 август е последния шанс преди отпуската им. Ако не, оставам за септември и... Дори не се ядосах защото бях подготвена от вас, момичета  :bighug: Единствено не мога да си представя как ще ни смогнат на есен  8O като толкова много отлагат  :?


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #673 -: Юни 27, 2011, 09:31:24 am »
На мен вчера ми се обадиха да отложат хистероскопията, която беше предвидена за 07.07 поради отсъствие на докторите. Казаха ми, че евентуално ако се вместя в периода 1-3 август е последния шанс преди отпуската им. Ако не, оставам за септември и... Дори не се ядосах защото бях подготвена от вас, момичета  :bighug: Единствено не мога да си представя как ще ни смогнат на есен  8O като толкова много отлагат  :?
Съжалявам за отлагането  :(, много е неприятно!Със сигурност Септември ще е лудница и отново ще има разочаровани, но за съжаление положението е такова и нуждаещите се от операции много.Стискам ти палци да се вредиш за 01-03.07., ако не , дано си от първите в списъка за Септември! :bighug: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #674 -: Юни 27, 2011, 10:23:24 am »
благодаря много evita1717 :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #675 -: Юни 27, 2011, 10:38:36 am »
Момичета някой има ли информация дали началото на юли ще има прегледи и по точно дали ще се започват стимулаций?Направо луднах!Не знам какво да правя,да излизам отпуск,да не излизам,ще почвам няма да почвам полудяяяяяяяяяяяяях!
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #676 -: Юни 27, 2011, 10:40:38 am »
Евита, благодаря все пак! Не стана! За пети пореден месец ме отрязаха с такава лекота... За септември евентуално, може би, но не знам  :(
MIROZLATKA, мисля че няма да има! Обади се на секретарките и ги питай, ако искаш, за да си по-сигурна. На мен тази сутрин ми казаха че не записват часове за стимулации, понеже лекарите щели да отсъстват и нямало да има кой да ни проследява. Това е!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #677 -: Юни 27, 2011, 11:04:33 am »
И на мен преди малко ми се обадиха да ми отменят часа за 28.06 - инвитро на ЕЦ.
Месец след месец - все има някаква пречка да действаме  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #678 -: Юни 27, 2011, 11:16:06 am »
Мирозлатка, аз съм в същото положение като теб. И на мен ми отговориха тази сутрин, че не записват часове за стимулация за началото на юли.
Единствената ми надежда е да ми дойде цикъла като миналия месец към средата на юли. В противен случай и аз оставам за септември....Успешна седмица, момичета.

« Последна редакция: Юни 27, 2011, 11:32:54 am от trandolinka »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #679 -: Юни 27, 2011, 11:18:17 am »
Благодаря Stelex !Ще звънна и ще пиша после.
Няма начин да няма начин!