0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #600 -: Юни 23, 2011, 14:19:59 pm »
Здравейте отново!Знаете ли дали е много натоварен графика за лапароскопии?И на кой телефон трябва да званна, за да запиша час?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #601 -: Юни 23, 2011, 14:22:53 pm »
На телефона за записване за часове /на който звъниш за прегледи и всичко останало/. Има го и в началото на тази тема.За натовареността незнам нищо.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #602 -: Юни 23, 2011, 14:23:54 pm »
daniela_di ето тук:
44 17 970 - секретарки за записване на часове
Час най-рано за следващия месец.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #603 -: Юни 23, 2011, 14:26:31 pm »
На някого правена ли е хистероскопия в ден, за който е бил записан "на изчакване"? Колко дни предварително се обаждат в такива случаи, за да те уведомят, че си включен в графика да определена дата.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #604 -: Юни 23, 2011, 14:35:51 pm »
Алекс, Хоуп Лов невероятни сте!Аз си мислех, че дали е лапароскопия или хистероскопия, че няма значение и че часовете са натоварени,но виждам че си ми написала най-рано другия месец и малко се обнадеждих - отивам да звъня...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #605 -: Юни 23, 2011, 14:36:11 pm »
На някого правена ли е хистероскопия в ден, за който е бил записан "на изчакване"? Колко дни предварително се обаждат в такива случаи, за да те уведомят, че си включен в графика да определена дата.
Обикновенно се обаждат около една сдемица по - рано, започват да звънят, на мен точно за това не са ми се обаждали защото явно този списък е доста попълнен, но са ми се обаждали да ми отложат процедурата или да потвърдя за датата, и все беще повече от седмица преди това... така че най - вероятно ще ти звъннат достатъчно рано!Освен наистина ако нещо не се случи инцидентно и някой не се откаже в последния момент! :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #606 -: Юни 23, 2011, 15:13:49 pm »
Момичета,една седмица след биопсия съм и от днес сутринта имам някакво зацапване, което оше не съм сигурна дали е цикал, на някоя случвало ли се е след биопсия такъв цикъл? Докторите ште отсъстват ли от 2 до 6,знае ли се вече и дали записват часове за ЕЦ за този период?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #607 -: Юни 23, 2011, 16:10:14 pm »
При мен около седмица след биопсията имаше такова зацапване, което след 2-3 дни премина в МЦ. Ще ти започне нормално кървене по-късно, според мен.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #608 -: Юни 23, 2011, 16:17:53 pm »
За лапаро и хистеро звънят 2 дни по-рано. /от личен опит и от приятелки/
Най-добре звънете една седмица по-рано з апотвърждение на часа, за да имате време да си направите изследванията... А пък те по-късно пак ще си звъннат.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #609 -: Юни 23, 2011, 16:35:46 pm »
Момичета,една седмица след биопсия съм и от днес сутринта имам някакво зацапване, което оше не съм сигурна дали е цикал, на някоя случвало ли се е след биопсия такъв цикъл? Докторите ште отсъстват ли от 2 до 6,знае ли се вече и дали записват часове за ЕЦ за този период?
Днес моя мъж ходи до клиниката да попита дали ще има лекари през периода 02.07 до 7.07.Казали са му ,че не се знае още нищо конкретно.Тъй като аз на вторият ден от цикъла трябва да отида за започване на стимулация(и познайте пада се точно тези дни)са му казали да звъннем.
Няма начин да няма начин!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #610 -: Юни 23, 2011, 21:42:02 pm »
Здравейте момичета.Имам едно питане някой дали е бил в такава ситуация като моята.Днес ми е 3 ден от започването на стимулацията по-къс портокол във двата яйчника имам по 6 фоликула по 14,13,12,11,10,9 милиметра.Нормално ли е това на този ранен етап.Стимулират ме с Фостимон.Днес ми сложиха и Неупоген.Д-р Перси каза,че пункцията може би ще е 28 или 29.Дано да имаме късмет.На всички чакащи :bfp:тестчета Успех :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #611 -: Юни 23, 2011, 21:49:10 pm »
danielska_81 аз не си спомням точно кой ден, но мисля че на 6-ти ден от стимулацията и мойте бяха някъде 9,10., а като бройка бяха около 10. Пункцията ми беше на 13 ден от цикъла.Според мен вървиш супер, а и вярвай на Перси и аз съм при нея.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #612 -: Юни 23, 2011, 22:27:34 pm »
kidpopo, а защо са ти отменили часа за хистеро юли месец. Ти за кога беше записана. И аз съм се записала за юли и вече започвам да си мисля, че няма да стане.

Luce, oтмениха ми часа за 4 юли, защото няма да присъстват лекарите тогава. и ми казаха направо за септември да съм си изчислила дата. а иначе днес проверих вече имунологичните изследвания - завишени клетки, което говорило за наличие на вътреклетъчна инфекция. да си пусна изследвания за хламидия, уреаплазма, микоплазма, cmv.. мислех си, дали тази хистероскопия, която вече 3 пъти отлагат, да не я направя в тутракан, при доктор Бойчев, хем ми е и по-близо до варна..има ли някоя от вас постъпила така. всъщност дали има значение за тях, или държат те да си я направят..? как мислите?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #613 -: Юни 24, 2011, 00:26:59 am »
Момичета,как ви се струва на 9-ти ден от стим. по дълъг прот. прогестерон 1.05, лигавица 9мм да продължавам ли с Еротон на глобули сутрин и вечер,дали няма да презрее лигавицата.По принцип нямам проблем с дебелината на лигавицата,а не знам този еротон за какво друго служи?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #614 -: Юни 24, 2011, 06:01:57 am »
Момичета,аз започвам отначало,вчера бях на преглед и бебчо няма сърдечна дейност,днес ще ми е аборта в 8,30.Др Персенска ми назначи имунологични и генетични изследвания за другия месец.Моля ви кажете ми каква е цената на двете излседвания и за колко време излизат резулатата ти те,моят час е за 27,07.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #615 -: Юни 24, 2011, 07:42:36 am »
Емилия, много, много съжалявам...Незнам какво да ти кажа...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #616 -: Юни 24, 2011, 08:13:01 am »
Имунологията е 260лв, а генетичните са 150лв на човек.

Вчера бях в клиниката. Бях разочарована от отношението и в същото време бясна.
Относно започване на процедури - сега не записнат, другия месец най-късно до 15.07 ще се стартират процедурите, за да може да се приключат до отпуската им (за къс протокол, за дълъг нямам представа). Уж отпуската им е само един месец, а реално друго се получава. Организацията им здраво куца. Още съм бясна, че пътувах 800км за едно голямо НИЩО, макар че д-р Персенска ми каза преди 2 седмици, че ще стартираме сега на 2-ри ден, но няма вече значение.
Старая се да съм спокойна, но ми е малко трудно, за което се извинявам.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #617 -: Юни 24, 2011, 08:31:10 am »
Аничка, аз съм в същото положение като теб! Добави към това и факта, че мен от март ме разкарват и ме мотат. Изгубих толкова време в напразно чакане. Все стартираме, а все няма часове... Голям съм карък.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #618 -: Юни 24, 2011, 09:11:17 am »
kidpopo, а защо са ти отменили часа за хистеро юли месец. Ти за кога беше записана. И аз съм се записала за юли и вече започвам да си мисля, че няма да стане.

Luce, oтмениха ми часа за 4 юли, защото няма да присъстват лекарите тогава. и ми казаха направо за септември да съм си изчислила дата. а иначе днес проверих вече имунологичните изследвания - завишени клетки, което говорило за наличие на вътреклетъчна инфекция. да си пусна изследвания за хламидия, уреаплазма, микоплазма, cmv.. мислех си, дали тази хистероскопия, която вече 3 пъти отлагат, да не я направя в тутракан, при доктор Бойчев, хем ми е и по-близо до варна..има ли някоя от вас постъпила така. всъщност дали има значение за тях, или държат те да си я направят..? как мислите?


Относно НК клетки, ако тези са завишени, и при мен бяха, но след хистерото всичко влезе в норма. Дано някой се включи с правено хистеро в Тутракан да сподели. Успех  :) Аз съм се записала за операция 6-8 юли, може да се "промъкна" някак. За сега не са ми звъняли.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #619 -: Юни 24, 2011, 09:33:53 am »
Аз вече се набутах с този Фонд. Чаках 10 месеца за него, от март чакам за стартиране, вече година и половина мина, откакто си чакаме ин витрото. Така че относно чакането съм претръпнала. Ядосах се, че преди 2 седмици ми казват едно, а вчера друго. Иначе бих си излязла от клиниката и страната, ако ще си самофинансирам опита, такава лоша организация само при нас има.