0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #580 -: Юни 22, 2011, 23:11:14 pm »
Мерси, Попчо!Успех на всички дами!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #581 -: Юни 23, 2011, 06:42:01 am »
И аз да споделя,че от вълнение сън нещо не ме хвана.Биопсията добра и чакам сега МЦ и звъня за час.А дали ще ми дадат и дали ще започна..Късмет на всички.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #582 -: Юни 23, 2011, 08:22:25 am »
Здравейте и от мен, да ви споделя лекото си разочарование. досега стисках зъби, но вече съм кълбо от нерви - 3 пъти ме отлагат за хистероскопия, от март запазвам часове. първо през май, после през юли,а сега ми се обадиха, че ме отлагат за септември чак. а без хистероскопията не мога да продължа нататък с другите манипулации. много ме е яд. 3 пъти казвам, че ще отсъствам от работа и се подготвям психически и с пътувания и т.н. трудно изчислявам с по 3 - 4 цикъла напред, защото той варира от 23 дни до 28. как да си улуча датата..никой не ми казва и резултатите от имунологичните изследвания, а не смея да звъня на докторите за това. Моля, посъветвайте ме..Успех пожелавам на всички момичета!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #583 -: Юни 23, 2011, 08:27:49 am »
..никой не ми казва и резултатите от имунологичните изследвания, а не смея да звъня на докторите за това. Моля, посъветвайте ме..Успех пожелавам на всички момичета!

Резултатите от имунологията можеш да получиш по всяко време от секретарките на 4ет. Ако има някакви отклонения или препоръки можеш да ги коментираш с доц. Балтаджиева, за нея няма предварително записване и това може да стане в един ден.
За хистероскопията не мога да коментирам, факт е че повечето чакат. Успех ти желая.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #584 -: Юни 23, 2011, 08:55:33 am »
Здравейте момичета, аз много често ви чета, но не коментирам...но се вълнувам с всички и ви стискам палци много сте смели, борбени и знаещи...често като ходя в клиниката се чудя дали не се разминавам с някоя от вас!?Благодаря на Тара и да и кажа, че всичко мина добре с хистерото, д-р Персенска е била, д.р Шефкетова дойде да ми каже, че съм имала фиброза(някой ако знае какво е това ако може да ми каже???), която са изрязали и сега се надяват след пормивките като заздравее матката всичко да се получи, най - ме зарадва това, че се усмихна и каза че резултата е дъбър!Сега ще ходя другата седмица на промивки и да видим какво ще ми кажат, защото все още незнам кога ще започна процедурата, месеците вече станах 4 от заповедтта ми!Но вярвам, че всичко ще бъде наред!Стискам палци на Тара, на Ню лов, на Дари, и на всички на които не съм запомнила имената, много скоро до прочета тук, че всичко е наред и имат първо :bfp: и после... :bori_007: :bori_003:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #585 -: Юни 23, 2011, 09:02:04 am »
kidpopo, а защо са ти отменили часа за хистеро юли месец. Ти за кога беше записана. И аз съм се записала за юли и вече започвам да си мисля, че няма да стане.

anajens, фибриозата е някаква тъкан в матката, доколкото знам. Често се среща. Ако правилно съм разбрала тя изпълва матката и пречи на ембриона да се закрепи. Не е страшно. И аз имах на предишната хистероскопия и също ми правиха три промивки след операцията. Не е нищо страшно или болезнено. За съжаление, въпреки, че според докторите матката ми беше като нова или тристаен  :lol:, опита септември месец беше отново неуспешен. Сега по мое настояване искам хистеро отново за да съм сигурна, че е проверена и ако има нещо да се маха. Също така ми откриха аденомиоза - много рядко срещана форма на ендометриоза, но в матката. Но казаха, че са изчистили всички огнища. Но аз искам да се провери. При мен не следващия месец след преглед - следят как е лигавицата, се чудеха дали да не започнат веднага стимулация или да изчакат до септември и в крайна сметка ме оставиха за септември. Но ми спряха цикъла. За което сега съжалявам защото Септември директно ме почнаха с инжекциите и аз все си мисля, че може донякъде и това да е била причината за неуспеха. Някак ми се струва странно от предизвикана менопауза да форсираш организма да произведе много яйцеклетки, че и да искаш после да е бременен.Само за инфо върнаха три перфектни ембриона тогава.
Сега пръво ще видя какво ще излезе от операцията и после ще го мисля.
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 09:11:23 am от luce »


*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #586 -: Юни 23, 2011, 09:17:23 am »
Здравейте и от мен, да ви споделя лекото си разочарование. досега стисках зъби, но вече съм кълбо от нерви - 3 пъти ме отлагат за хистероскопия, от март запазвам часове. първо през май, после през юли,а сега ми се обадиха, че ме отлагат за септември чак. а без хистероскопията не мога да продължа нататък с другите манипулации. много ме е яд. 3 пъти казвам, че ще отсъствам от работа и се подготвям психически и с пътувания и т.н. трудно изчислявам с по 3 - 4 цикъла напред, защото той варира от 23 дни до 28. как да си улуча датата..никой не ми казва и резултатите от имунологичните изследвания, а не смея да звъня на докторите за това. Моля, посъветвайте ме..Успех пожелавам на всички момичета!
Кидпопо, моята хистероскопия също се забави почти четири месеца....др.Персенка ми каза, че капацитета на клиниката е такъв, че може да се прави по 4 хисетро на ден, а ние сме много за съжаление, аз също бях се отчаяла, но в крайна сметка минах, минах, след като незнам колко пъти ходих там и разговарях лично и с др.Стаменов за това...можеш да пробваш да си запишеш час за доктора и да говориш се него ако нямаш време да чакаш!Мен най - много ме пртеснява възрастта ми и това, че заповедта от фонада ми изтича ,но като се наложи ще я удалжа... важното е  накрая резултата :bfp:Успех!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #587 -: Юни 23, 2011, 09:21:49 am »
Дари още вчера писах, но явно поста ми не се е публикувал, а и аз толкова съм видяла  :oops:Сигурна съм, че това ще е твоето бебе, въпреки притесненията сега!Палците ще ги държа поне още 17-18 дни, обещавам!

Вили, как си?Пооправи ли се от болежките...?Дръж се,защото предстои най-чаканато и желаното!Силно вярвам в успеха ти и имам едно особено чувство ... :crossfingers: :bfp:

Успех на Перличка в Петък.Мисля и аз да се ориентирам по този път, защото реагирам зле на стимулации, но ще видим.При мен пътуванията ще са трудни ...
Искам да се похваля, че предвид промените, явно все пак ще имам късмет и ще мина на преглед при д-р Стаменов в Събота! :pipy_longstocking:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #588 -: Юни 23, 2011, 09:25:13 am »
kidpopo, а защо са ти отменили часа за хистеро юли месец. Ти за кога беше записана. И аз съм се записала за юли и вече започвам да си мисля, че няма да стане.

anajens, фибриозата е някаква тъкан в матката, доколкото знам. Често се среща. Ако правилно съм разбрала тя изпълва матката и пречи на ембриона да се закрепи. Не е страшно. И аз имах на предишната хистероскопия и също ми правиха три промивки след операцията. Не е нищо страшно или болезнено. За съжаление, въпреки, че според докторите матката ми беше като нова или тристаен  :lol:, опита септември месец беше отново неуспешен. Сега по мое настояване искам хистеро отново за да съм сигурна, че е проверена и ако има нещо да се маха. Също така ми откриха аденомиоза - много рядко срещана форма на ендометриоза, но в матката. Но казаха, че са изчистили всички огнища. Но аз искам да се провери. При мен не следващия месец след преглед - следят как е лигавицата, се чудеха дали да не започнат веднага стимулация или да изчакат до септември и в крайна сметка ме оставиха за септември. Но ми спряха цикъла. За което сега съжалявам защото Септември директно ме почнаха с инжекциите и аз все си мисля, че може донякъде и това да е била причината за неуспеха. Някак ми се струва странно от предизвикана менопауза да форсираш организма да произведе много яйцеклетки, че и да искаш после да е бременен.Само за инфо върнаха три перфектни ембриона тогава.
Сега пръво ще видя какво ще излезе от операцията и после ще го мисля.
Луце, благодаря ти много за този изчерпателен отговор, да така ми казаха, че тази фиброза е запълвала матката и кухината и била много малка, незнам дали на мен ще ми помогне сега това, искрено се надявам, съжалявам  за твоя не успех, наистина съм учудена , че и това се прави да предизвикаш менопауза....но вярвам, че докторите си знаят работата!!!Успех, може да сме заедно с на есен с песен  :D, пък дано да ни е на късмет....може това да е нашият момент да забременеем....!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #589 -: Юни 23, 2011, 09:33:02 am »
anajens, дано  :lol: На мен ми бяха спрели цикъла "превантивно" - да е "чиста" матката след операцията.

Сигурно ще се засечем на есен. Аз се виждам да започвам стимулация тогава  :)

И дай боже, и ние и всички останали да направим коремчета, но не от кг  :x, а от бебчета  :D 


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #590 -: Юни 23, 2011, 10:40:22 am »
Дари, стискам палците още! Хайде идвай да се похвалиш!
P.S. Току що видях в съседната тема, че Дарето ще ходи на трансфер!  osi_9 :bighug: :jump12:
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 10:44:36 am от Stelxen »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #591 -: Юни 23, 2011, 10:44:07 am »
Искам да се похваля, че предвид промените, явно все пак ще имам късмет и ще мина на преглед при д-р Стаменов в Събота! :pipy_longstocking:

 :D :D :D и аз като видях промените се сетих веднага за теб - успех на прегледа :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #592 -: Юни 23, 2011, 10:54:15 am »
Искам да се похваля, че предвид промените, явно все пак ще имам късмет и ще мина на преглед при д-р Стаменов в Събота! :pipy_longstocking:

 :D :D :D и аз като видях промените се сетих веднага за теб - успех на прегледа :)
Каква асоциация само  :lol: - веднъж и аз да имам късмет, вечният карък, то пък не се знае дали като отида, няма да съм в списъка на д-р Персенска  8O
Как си ти ?Кротна ли се вече?Пазиш ли бебоците на топло?

П.С.Днес в Търново е адска жега, не се диша!В офиса нямам климатик и направо умирам пфууу
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #593 -: Юни 23, 2011, 11:26:22 am »
Евита , да ти кажа при мен какво се случи ,като говорим за каръкщина  :D!
Във вторник записах час за д-р Стаменов. Настоявах да ме прегледа той и затова  чаках 2 месеца. Та , чакам си аз и преди мен два номера и кво да ти кажа , излиза да пуши ,моля ти се и д-р Шефкетова вика следващото момиче.  Викам на мъжа ми ..... -аааа не ,тая работа няма да стане.  Отивам аз навън при него и му казвам ,че съм чакала два месеца да ме види и искам той да ме прегледа.  Та , стана на моето ,ама голям зор беше ,че умрях от срам  до като му кажа

Успех на прегледа и не се притеснявай !Той ще е !!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #594 -: Юни 23, 2011, 11:51:46 am »
Хубаво си направила!!!
Аз съм във вторник на преглед и също се надявам да е Стаменов... Искам да направя една консултация, че все съм при другите лекари...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #595 -: Юни 23, 2011, 12:01:39 pm »
Отивам аз на преглед и ми казват, че съм в листата на д-р Перси. Викам си, ок все ми е едно. Седя долу във фоайето и чакам по едно време минава д-р Стаменов и се качва в асансьора. След две минути идва Цвети сестрата и извиква името ми при което аз  8O 8O, док искал да ме види. Уверявам ви, помни като слон тоз човек!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #596 -: Юни 23, 2011, 12:32:29 pm »
Здравейте момичета, в момента има ли някоя от вас в Таити ?


Мдаа, тези подувания и аз си мисля, че са на хубаво  Ню лов, потрай си и после само да се хвалиш, много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Успех на всички, които са в процедури!!!


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #597 -: Юни 23, 2011, 12:53:46 pm »
Здравеите,моми4ета-героини!След като някои от вас писаха,4е в сьбота лекарите няма да са в клиниката,а в списька за Варна е само името на д-р Стаменов,в4ера си поисках 4ас за преглед в неделя-за 8 ден на ЕЦ.Казаха ми,4е в неделя не може-да си избирам-сьбота,или понеделник.Не попитах защо,но се озада4их.Някоя от вас знае ли нещо по вьпроса?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #598 -: Юни 23, 2011, 14:08:15 pm »
Малко по-горе имаше линк, но понеже вече знам къде да гледам и видях, че на консултациите във Варна на ДРЗ, представител от клиника "Надежда" е д-р Шевкетова.Това е поне към момента.

Благодаря момичета, явно не съм единственият карък, което си е успокоение ... Аз все си мисля, че всичко лошо, кофти се случва САМО на мен ... 8)

Обаче както съм удоволетворена за сега, като нищо в Събота да съм торба от нерви, ако нещо се е провалило и ще паднат едни словоизлияния/дали написах тази дума вярно  :oops:/!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 9
« Отговор #599 -: Юни 23, 2011, 14:17:15 pm »
На кой телефон трябва да звънна, за да запиша час за лапароскопия?Благодаря!